• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רשומון VS גיבורי הסערה

יאיר פז

פונדקאי מהשורה
שלום, קוראים לי יאיר ואני שחקן פאת'פיינדר כבר כמה שנים.
אני מגיע לכנס אייקון ואני מתלבט אם לקנות את רשומון איי הסערה או את גיבורי הסערה.
אם למישהו יש את שניהם ויכול להגיד לי צה ההבדלים או מה הוא מעדיף אני אשמח.

אני יכול לקנות רק את אחד מהם ולא את שניהם לצערי...

אז אם מישהו יודע:
מה ההבדל בניהם? מה טוב יותר? מה עדיף? מה מועיל יותר למשחק?

שלום יאיר וברוך הבא לפורום.
דבר ראשון, לפי חוקי הפורום, אסור לפתוח סקר ללא אישור מנהל, להבא.
רשומון אי הסערה הוא ספר פלאף, פלייבר, המתמקד בפירוט עולם המערכה ובו גם מעט ניצני הרפתקאות.
גיבורי הסערה מציג תוכן מכאני, ונותן אפשרויות חדשות, גם לעולמות משחק אחרים, הוא כולל בתוכו מידע בסיסי על העולם.

כך שאם אתה מתכוון לשחק לגמרי בתוך איי הסערה, אולי להריץ שם אפילו קמפיינים שלמים, קח את הרשומון, ואם אתה רוצה לשחק באיי הסערה בן פיה, נמיית ים או לטא , או פשוט להינות ממגוון מקצועות חדשים ואפשרויות מכאניות, קח את גיבורי הסערה.

היי יאיר, מחקתי את הסקר. מעבר להערה של חובב מוד, אני חושב שהסקר לא ממש מועיל לשאלה שלך - הרי מה שחשוב לך זה לא איפה יש יותר הצבעות אלא מהם ההסברים שנותנים מדוע מוצר אחד עדיף על השני.

לדעתי כדי לך לקנות את גיבורי הסערה. בעיקר בגלל שהוא לא מגביל אותך לעולם איי הסערה, נכון שהוא נכתב כתוספת לעולם המערכה אבל יש בספר מספר רב של תכנים שמסייעים לכל שחקן ומנחה לא משנה באיזה עולם הוא מריץ.

חזרה