• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קטע מגניב מהסשן האחרון

בסשן הלפני-אחרון, הדמויות נלחמו בסוג של רוחות-מתועבות, של מכורים לאופיום שחזרו לחיים כאל-מתים. אחת מהיכולות שלהן היא לגעת ביצור חי ולהפוך אותו למכור לאופיום. שתיים מהדמויות נהפכו לכאלה...
הסשן האחרון נפתח בזה ששתי הדמויות, מרגישות את ההתמכרות ומחליטות לנסות להשיג עוד סמים. ראשית הם ניסו להשיג סמים מרוח הרפאים במבוך, ללא הצלחה יתרה. אחרי-זה הם הלכו למאורת האופיום העבשה וגירדו אופיום מיובש ודפוק, והשתמשו בו.
למחרת, שניהם קמו בבוקר גמורים לגמרי, עייפים ולא כשירים להרפתקאות. שתי הדמויות האחרות, כולל הכוהן ניסו להבין מה קרה להם. אבל לאחר כישלון מוחץ בבדיקת מרפא נכשלו.
מכאן הדמויות ברחו מהחבורה, עברו לעיר, ניסו להשיג אופיום (הצליחו) בזמן שיתר הדמויות עוקבות אחרות, מבינות שמדובר במחלה - אבל נכשלים באופן פתטי בכל בדיקת הסרת מחלה...
לקראת סוף הסשן הם סופסוף הצליחו להיפטר מההתמכרות (הרבה יותר פשוט מאשר בחיים האמיתיים, הידד הסרת מחלה!). אבל במשך שלושה ימים האויבים שלהם פעלו ורקחו מזימות בזמן שהם רדפו אחרי סמים :)

היה ממש מדליק, וממש לא ציפיתי שזה יגיע לשם.

זו ההרפתקה השנייה של מורדי השאול. *ספוילרים*
למי שלא קרא/עוקב אחרי הרשומות, הדמויות למעשה מחפשות מסתור חדש למרד. המסתור שהן מוצאות הוא הבסיס הנטוש של גילדת גנבים/מבריחים/מהמרים. במסתור הזה היה גם מאורת סמים, ולכן יש את רוחות הרפאים העיל. מדובר במפלצת ספציפית להרפתקה.
השיטה היא פאת'פיינדר, והעולם הוא גולאריון (למרות שאני מתחרט על זה שהתעצלתי ולא המרתי את זה לאיי הסערה... יותר כיף לי באיי הסערה :) )
פלדריק, לא רק שזה מגניב ומעניין ואני הולך לרכב על זה, אני הייתי בטוח שאת כל הקטע של ההתמכרות לסמים אני הולך לסגור באיזה 2-3 דקות בתחילת הסשן... לא בשעתיים :)

מעט מופתע מהתגובות השליליות לנושא. נכון שזה התעסקות במשהו שהוא יותר ״טאבו״ בחברה שלנו, אבל כול עוד הנושא כן נלקח בבגרות זו לא בעיה להשתמש בו- גם אם זה לא בשיא הרצינות האפשרי.

חזרה