• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מעלה לביקורת

A

Anonymous

Guest
היי, לאחרונה גיליתי את האתר WorldAnvil (מי שלא מכיר זהו אתר עזר נהדר עבור בניית עולמות מערכה ועולמות כלל) והחלתי לבנות עולם מערכה משלי עבור שיטת Pathfinder. אני כותב את הפוסט הנ"ל עבור שתי סיבות :

1. ראשית, הייתי שמח לקבל קצת פידבק לגבי העולם שלי - האם הוא ניראה לכם מעניין ? האם נפלתי לקלישאות כלשהן ? וכו'
  • הסיבה השנייה היא ספציפית יותר - כתבתי מפלצת ספציפית עבור העולם, כולל הנתונים שלה מבחינת קראנצ', הייתי שמח אם מישהו יכול היה להגיד לי האם המפלצת מאוזנת עבור דירוג האתגר שייעדתי לה. בנוסף, ביקורת עבור הפלאף תתקבל גם היא בברכהhttps://www.worldanvil.com/w/the-blackened-shores-asher-ii/a/the-abomination-of-port-ekhart-article

תודה רבה למתייחסים מראש

ראשית, יותר קל להתייחס כשאתה מעלה ישירות לפורום ;)
הרקע והפלאף נחמד, למרות שאתה חוזר על זה שרק זנדריך ראה אותו יותר מדי פעמים. גם זה כתוב לשחקנים באופן מסתורי, כשלמנחים המידע צריך להיות חשוף - מה היצור רוצה, איפה הוא נמצא וכך הלאה
בקשר לקראנץ', חביב - אבל למה יש לו הטלת לחשים? לא נשמע מתאים לתיאור שלו.
בנוסף, כתבתי על זה כאן בנושא אחר, אבל בעיניי נשק נשיפה או כל התקפה עם נזק תכונות מסרבל. בייחוד 1ק6 שאם יוצא 1 לא עושה כמעט כלום ואם יוצא 6 יכול לחסל את כל החבורה בהתקפה בודדת.

לגבי ההעלה הישירה לפורום - תודה, אדע להבא.

לגבי המטרות של היצור - טוב... הוא חיה, אין לו מטרה גדולה או תוכנית, הוא פשוט אוכל ומגן על טריטוריה. אם לא קיבלת את הרושם הזה אני אכן צריך לשכתב.
אגב, שמת לב שיש תגית של Secrets למטה ? זה די מרחיב על נסיבות ההיווצרות שלו.

ההטלת לחשים אמורה לנובע מהטבע החייזרי שלו ומהעובדה שעצם היווצרותו היא דבר מוזר ולא טבעי (התגית של ה- secrets).

לגבי הנשק נשיפה... וואלה יש בזה משהו. אפילו שהוא כן נבנה להיות מאוד מתסכל עבור שחקנים - כמעין בוס. האם יש לך רעיון לגבי מה יהיה תחליף הולם לנזק תכונה שעדיין משמש כמין DeBuff מעניין ?

לפחות בנייד אני לא רואה תגית של סודות למטה... מוזר.
בנוגע לנשק נשיפה, יש את המצבים של staggered, sickened וכך הלאה.
אתה יכול גם לקבוע שבכל פעם נוספת שהוא פוגע בהצלחה, הוא עושה השפעה מעט אחרת. מתחיל עם נזק רגיל ואז אולי מהמם, אחרי זה נזק מתמשך/ bleeding וכך הלאה
אתה גם יכול לקבוע שכל מי שנפגע בידי נשק הנשיפה הופך למהופנט, עם הצלה כמובן - למרות שזה עלול להיות חזק מדי

תודה רבה על האינפוט. הרעיון של נשק הנשיפה המתחלף הוא מעולה, ומאוד מתאים לאופי המוזר של היצור שניסיתי ליצור.
המהפנט נראה לי קצת חזק מדי, במיוחד לאור העובדה שכבר יש לו יכולת אחת כזו.

תודה רבה !

חזרה