• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 מה' 5] THE ULTIMATE APE WARRIOR

Sayeg

פונדקאי מהשורה
זו התוכנית: בהרפתקה הבאה שבה אשחק, שבה נתחיל ליצור דמויות ברמה 3, אני אשקיע 2 רמות בדרואיד (Circle of the moon) ורמה אחת בנזיר (ומהנקודה הזאת אני אמשיך להעלות רק בנזיר).
בעזרת הדרואיד אני יכול לשנות את צורתי לחיות ברמת התקלות אחת, שזה מספיק בשבילי להפוך לגורילה, ובעזרת הלימודים שלי במנזר הגורילה הזאת תדע קרב-מגע. כתוב בפרוש בספר שאני שומר את יכולות הIneligence Wisdom וCharisma,והתוכנית היא יכול להסתובב עם -1 בStreangth רק בשביל להפוך לגורילה ולהשתמש בכוח שלה בשביל לתקוף. הWis הגבוהה שיהיה לי יחזק את הUnarmored defense (שמוסיף את הWis לדרג"ש שלי) גם בזמן שאני בצורת קוף, ולהגיע לדרג"ש מאוד גבוה.
"תכל'ס - אם ג'קי צ'אן היה הופך לקוף לפעמים הוא לא היה שוכח איך לעשות אומנויות לחימה לא??" - זה הציטוט הספיציפי שאני מתכוון להגיע לשה"ם שלי בשביל שיאשר לי להשתמש בהתקפות כמו Fury of blows או לשמור את הStaff proficiency בזמן שאני בצורת קוף.

מה אומרים?

חזרה