הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

חצאי גזעים בפאת'פיינדר 2 - כשרון לדוגמא נחשף

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 27 יולי 2018, 12:55

אחד השיפורים (בעיניי) של פאת'פיינדר 2 הוא שחצאי גזעים מפסיקים להיות גזעים בזכות עצמם, אלא פשוט לוקחים את גזע הבסיס (בני-אנוש כנראה) ואז לוקחים כשרון מורשת שהופך אותך לחצי-X. זה גם הרבה יותר גמיש וגם יותר הגיוני.
הנה הכשרון של החצי-אלף:
Half-Elf
Feat 1
Heritage, Human
Either one of your parents was an elf, or one or both were half-elves. You have pointed ears and other telltale signs of elven heritage. You gain the elf trait. Select two of the following benefits: elven speed (increase your Speed by 5 feet), elven tongue (add Elven to your list of languages), gifted speaker (you are trained in Diplomacy), or low-light vision (you can see in dim light as well as you can in bright light). In addition, you can select elf, half-elf, and human feats whenever you gain an ancestry feat.
Special You can select this feat twice. The second time, it loses the heritage trait and you gain the other two benefits.

וזה כל הבלוג בנושא: http://paizo.com/community/blog/v5748dy ... Two-Worlds
אז מה אתם מעדיפים: את הגישה הזו או את הגישה הקיימת שחצי-גזע הוא גזע בזכות עצמו?
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 27 יולי 2018, 14:24

נשמע מטופש, אבל נאלץ לחכות ולראות. אני מניח שיהיה מותר רק אחד כזה, ורק בבניית הדמות.

כמובן, אז עולה השאלה מה ההבדל בין אדם חצי אלף לבין אלף חצי אדם...
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 29 יולי 2018, 09:36

תמיד במבוכים ודרקונים הכל היה סובב סביב בני-אנוש. לא ראיתי למשל חצי ננס-חצי-זוטון לעולם. דווקא זה יכול לתת הרבה חופש יצירתי. אני בטוח שגם אם פאיזו לא יוציאו כזה רשמי, יהיה מוצר צד ג' שיפרט את.כל הווריאציות...
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 43

שליחה על ידי אביעד » 29 יולי 2018, 09:39

אם אני הייתי יוצר חצאי גזעים, באופן אישי, הייתי לוקח מכל גזע חלק מהתכונות העיקריות, ואז הדמות הייתה משלבת את חצאי הגזעים. או שהייתי עושה כמו בARG ונותן לדמויות נקודות גזע כדי לקנות יכולות.
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage
תשובות: 8

שליחה על ידי ת'ור » 29 יולי 2018, 10:18

אני ממש אוהב את הגישה הזאת. זה מצד אחד מפשט את כל עניין הגזעים, ומצד שני גמיש ומאפשר יותר חופש. זה בדיוק מסוג הפתרונות האלגנטיים שקיוויתי לראות בPF2.
איתיליבנה כתב:מצאתי את הטיעון המוחץ שמוכיח את הוגנות הנזיר: כל המקצועות בסל"ש מאוזנים, וויזארדס דאגו לזה, אבל לנזיר יש "איזון" כמיומנות מקצוע!
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני
תשובות: 7

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 02 אוגוסט 2018, 20:26

The oldman כתב:
29 יולי 2018, 09:36
לא ראיתי למשל חצי ננס-חצי-זוטון לעולם
ברומח הדרקון נטען שגמדים סתומים הם במקור תוצר ההכלאה בין גמד לננס, מה שכנראה מנע נישואי תערובת בין שני הגזעים בצורה יעילה יותר מאשר הקו-קלוקס-קלאן.
אביעד כתב:
29 יולי 2018, 09:39
הייתי לוקח מכל גזע חלק מהתכונות העיקריות, ואז הדמות הייתה משלבת את חצאי הגזעים
בגאזאטיר הישן "האורקים של טאר" שעסק בארץ של כל הדמויי-אדם המפלצתיים של העולם מייסטרה, היו נתונים לשחק אורקים, טרולים, קובולדים, גנולים וכו' וגם כללים מיוחדים להכלאות ביניהם שמערבבות ומשלבות בין התכונות שלהם.

מצד שני, מו"ד בקופסאות הציגה כבר בקופסא האדומה את הנול כ"הכלאה בין ננס לטרול שביצע קוסם אכזרי וסוטה" וכללה גם את ה"טול" שהיה חצי הובגובלין, חצי טרול וחצי גועל (כן, לא התבלבלתי בספירת החצאים) אז אולי היא לא דוגמא טובה.
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה