נפתח הרישום המוקדם לדרקוניקון 2018
בכנס יש מגוון אדיר של משחקי תפקידים, מכל השיטות והסוגים, משחקי לוח, מיניאטורות, משחקי קלפים ועוד! בנוסף יש כמובן גם יריד דוכנים, ספריית משחקי לוח, דוכן יד-2 ועוד.
לפרטים נוספים: [תגובות] נפתח הרישום המוקדם לדרקוניקון 2018
לאתר הכנס: www.dragoncon.co.il

באלאנס למפלצות

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
ItayElf

באלאנס למפלצת

שליחה על ידי ItayElf » 11 יוני 2018, 21:11

כן אני חושב שעדיף שהתיק לא יאכל את החפצים או משהו עדיף שהם ישארו ככה גם זה ייתן יותר סיבות להילחם בו.
אני מתכנן לעשות גם כזה של תיבה וקבר, נראה לכם יהיה טוב?

בכל מקרה, יצרתי פעם באתר (היה איזשהו פרוייקט) מפלצת מסוג פריסטאל אז טיפה הרחבתי עליה:
הפריסטאלים הם זן של יסודנים אשר חיים את רוב חייהם כגושי בזלת לצד הרי געש. רוב הפריסטלים הם דמויי אדם, אך יש כמה אשר נראים כמו חיות.
הפריסטלים יכולים להגיע לגיל של אלפי שנים תודות למעטפת הבזלת אשר בה הם נמצאים רוב חייהם. הפריסטלים יכולים להפוך ללבה נוזלית וחזרה למוצקים תוך שניות, וקשה לשים לב אליהם בתוך בריכות לבה.
מה שמייחד את רוב הפריסטלים הוא שאין להם עיניים אלא כדור לבה בתוך ראשם אשר דרכו הם רואים.
איש אינו יודע מה מקורם או כמה פריסטאלים יש בטבע וזאת מפני שהם מסתווים ממש טוב.
רוב הפריסטלים נחשבים חכמים ויש אפילו כמה אשפים אשר מגדלים אותם כחיית מחמד, אך מסתירים זאת מכיוון שזה לא חוקי.
הפריסטאלים הם יצורים שוחרי שלום מטבעם ולא ייתקפו אלא אם כן יש להם סיבה כמו השחתת מקום מחייתם או פגיעה בחבריהם.

הנה קצת מידע על הפריסטאל הקוצני (עשיתי בינתיים רק עליו):
הפריסטאל הקוצני מעדיף להתרחק מאוייבים למרות זרועו החזקה, ותמיד יעדיף לנטוע כמה שיותר אויבים כמה שיותר מוקדם.
כאשר הפריסטאל מוקף בהרבה יצורים הוא ישתמש ב"Lava Blast". אם הפריסטאל לא מרגיש מאויים נגד אויב התוקף אותו בקפא"פ, הוא ישתמש בMelting דרכו ולאחר מכן ישתמש בLava Ball או בArm.

פריסטאל קוצני:
ספוילרהצג
Untitled 17.jpg
Untitled 17.jpg (82.06 KiB) נצפה 119 פעמים
פריסטאל קוסם:
ספוילרהצג
Untitled 18.jpg
Untitled 18.jpg (98.92 KiB) נצפה 119 פעמים
פריסטאל בזלת:
ספוילרהצג
Untitled 19.jpg
Untitled 19.jpg (79.6 KiB) נצפה 119 פעמים
"שלום לכולם. קוראים לי חגית. באתי לרקוד לכם היום"
חגית הפרחה
ItayElf

באלאנס למפלצת

שליחה על ידי ItayElf » 11 יוני 2018, 21:32

הוספתי לתיק את היכולת של לשמור חפצים (לא סגור על הניסוח באנגלית אם יש טעויות תגידו)
ספוילרהצג
Untitled 20.jpg
Untitled 20.jpg (60.62 KiB) נצפה 117 פעמים
בכל מקרה, שכחתי לצרף תמונה של פריסטאל, הנה של פיסטאל קוסם:
ספוילרהצג
5fb98145e299e9289e49761e7f97a7c4--fantasy-monster-character-concept-art.jpg
5fb98145e299e9289e49761e7f97a7c4--fantasy-monster-character-concept-art.jpg (62.72 KiB) נצפה 117 פעמים
חגית הפרחה
סמל אישי של משתמש
אביעד

באלאנס למפלצת

שליחה על ידי אביעד » 11 יוני 2018, 21:38

כשאמרתי יאכל את החפצים לא התכוונתי במיידי. אבל זה יכול לתת תמריץ מצוין להילחם בו כאן ועכשיו, לפני שיאכל את החפץ. כך או כך מאוד אהבתי את התיק. יש חפץ מקולל דומה ב3.5 ושלך לקח אותו למקום טוב יותר לדעתי.

הפריסטאלים נחמדים, רק לא הבנתי לאיזו חיית מחמד יש תבונה שנעה בין 18-21, שזה בערך כמו של הבעלים שלה ככל הנראה ואף עולה עליה...
ההתקפות הבסיסיות של הפריסטאלים חלשות, במיוחד של העלית, שצריך התקפה כפולה בכוחה. ההתקפה של פריסות האובסידיאן בסדר.
פריסטל קוצני - התקפת הטווח גם חלשה.
פריסטל אובסידיאן - priority - לא מצוין משך ההשפעה.
Harden אמור להיות מאפיין ולא לדרוש הפרעה מיידית.
פריסטל קוסם - חלשלוש. ויכוח יומי למפלצות זה כמו כוח התקלות. ראיתי אחד כזה בכל המגד''מים.
וזה בלי לפתוח ספר אחד.
שאלה נוספת - למה תמיד אבל תמיד, לא משנה. איזו מפלצת, כל זוגות התכונות המקושרים לאותה הצלה זהים בערכם?

נתת עוד תגובה אז אגיב גם עליה.
לא חייבים לציין כל יכולת בפסקת הנתונים. כמו שאתה לא מציין שהידרה יכולה לאכול בשר אין צורך לציין שתיק יכול לאחסן חפצים.
תמונה יפה. מאיפה?

עריכה, כי שכחתי לכתוב משהו - יש אפשרות לעריכת ההודעות שלך, כמו שאני עושה עכשיו למשל. אם אתה האחרון שפרסם הודעה, ולא ידעת את זה לפני הרבה זמן, פשוט תערוך את ההודעה הקיימת. פרסום 2 הודעות אחת אחרי השנייה נקרא דאבל פוסטינג ואסור ע''פ חוקי הפורום.
ItayElf

באלאנס למפלצת

שליחה על ידי ItayElf » 11 יוני 2018, 21:47

פרסמתי פעמיים כי אפשר להעלות רק 3 קבצים בכל פעם....
אביעד כתב:
11 יוני 2018, 21:38
פריסטל אובסידיאן - priority - לא מצוין משך ההשפעה.
כעקרון זה עד שהוא מסמן מטרה אחרת
אביעד כתב:
פריסטל קוסם - חלשלוש. ויכוח יומי למפלצות זה כמו כוח התקלות. ראיתי אחד כזה בכל המגד''מים.
אני אשנה את הכוח להתקלות, ואעלה את הנזק, זה סבבה?
אביעד כתב:
שאלה נוספת - למה תמיד אבל תמיד, לא משנה. איזו מפלצת, כל זוגות התכונות המקושרים לאותה הצלה זהים בערכם?
חח אין ממש סיבה, אני אשנה אם זה כזה קריטי
אביעד כתב:
שתיק יכול לאחסן חפצים.
כן אבל יש תיקים גדולים ויש קטנים יותר, נתתי סדר גודל של כמה דברים נכנסים בו
חגית הפרחה
Hell lord

באלאנס למפלצת

שליחה על ידי Hell lord » 11 יוני 2018, 21:55

אל תיקח ללב את מה שאני אומר, אני אומר בגסות פשוט כי אני ממש עייף ואני יודע שאשכח לכתוב את זה עד מחר:
אז התיק משעמם. ממש. והוא די העתקה של משהו קיים. יש כזה חפצ"ק מקולל במהדורה 3.5 ופאת'פיינדר, אולי גם ב5.
יצור בלי יכולת לנוע ובלי התקפות טווח ובלי יכולת להרוג במיידי או משהו בעל השפעה דומה הוא חסר תועלת.
ממליץ להסתכל על היצור mimic (לא יודע אם קיים ב4, אבל אם כן הוא כנראה בmm3).

מהסתכלות של 5 שניות על הפריסטאלים, הפריסטאל הקוסם הוא הדבר הכי controller שראיתי, וההתקפות שלו חזקות באופן מוגזם (להפוך אויב לעיוור בפחות או יותר כל התקפה שלו? זה ממש חזק...).
I am no nightmare, nightmares fear me
ItayElf

באלאנס למפלצת

שליחה על ידי ItayElf » 11 יוני 2018, 21:57

אביעד כתב:
פריסטל קוסם - חלשלוש
Hell lord כתב:
11 יוני 2018, 21:55
ההתקפות שלו חזקות באופן מוגזם
אממ למי יותר להסכים חח

quote]="Hell lord" post_id=703875 time=1528743358 user_id=8550]
יצור בלי יכולת לנוע ובלי התקפות טווח ובלי יכולת להרוג במיידי או משהו בעל השפעה דומה הוא חסר תועלת.
[/quote]
הוא שילוב של מלכודת ומפלצת. אתה בעצם יכול גם לשמור אותו אצלך וזה תיר כזה ששומר לך על הדברים יותר מתיק רגיל כך שהוא לא חסר תועלת (לפי דעתי לפחות)
חגית הפרחה
Hell lord

באלאנס למפלצת

שליחה על ידי Hell lord » 11 יוני 2018, 22:15

אז הוא צריך לתפקד כחפצ"ק, לא כיצור
I am no nightmare, nightmares fear me
ItayElf

באלאנס למפלצת

שליחה על ידי ItayElf » 11 יוני 2018, 22:23

לא יודע, לי הוא יותר מסתדר בראש כיצור....
חגית הפרחה
סמל אישי של משתמש
אביעד

באלאנס למפלצת

שליחה על ידי אביעד » 11 יוני 2018, 22:43

במקרה של חפצ''קים כאלה אפשר לכתוב 2 פסקאות נתונים. אחת כחפצ''ק ואחת כיצור.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

באלאנס למפלצת

שליחה על ידי Nextorl » 11 יוני 2018, 23:39

פריסטלים- ההגנות והנק"פ שלהם מרגישים טיפה מוזר אבל מאוחר ואין לי באמת כוח לבדוק אם זה בסדר או לא, אז ממליץ שתעבור בעצמך. בין כה וכה זה מינורי וקל לכוונון תוך כדי משחק.
הקוצני הוא רכז, והוא נראה ממש מגניב. אני מבין שplanted זה נטוע? מאוד ממליץ לך להסתכל על השמות הנכונים באנגלית כי לא הבנתי מה זה לעזאזל. המילה הנכונה היא immobilized.
פרץ לבה- הניסוח הנכון הוא "the priestel slide the target X squares". הוא זה שמחליט על הכיוון של ההחלקה אחרי הכל.
melting- המילה היא ongoing, לא continual. כמו כן, הוא לא "מחליק" 3 משבצות אלא פוסע. הייתי אומר שזה טיפה חזק דרך אגב, ומחליף מנזק מתמשך לנזק רגיל. אולי מסתכל על היכולת של הג'נסאי שמאפשרת לו להפוך למים ומשווה.
obsidian shell- לא הייתי אומר שכדאי שזה יהיה עם רענון. זה פשוט מניאקי לאפשר את זה יותר מפעם אחת בקרב. למה הכוונה ב"16 הגנה"? אני חושב שכדאי לך פשוט לתת לו נק"פ זמני ומחסר לכל ההגנות. הרבה יותר פשוט.
כמו כן, וואו. התכונות שלו מטורפות. מה הולך כאן? רפרוף מהיר מראה לי שזה ככה עם כולם. זה פשוט מטורף, תאזן את זה קצת.

המג הוא מתגושש, והוא נראה ממש גרוע כמתגושש. למעשה, הוא רכז נהדר- אפילו יות טוב מהקוצני. אני רואה שגם לו יש את melting ו-obsidian shell. אני מאוד ממליץ לרדת מזה. להשאיר את melting למתגושש בלבד, את obsidian shell לבריון/ארטילריה/רכז. כמו שהל לורד אמר לפני, היכולות שלו לעוור בכל התקפה כמעט הן מטורפות. הוא ממש חזק, הרבה יותר מדי חזק.
לניטפוקים- במקום all enemies and allies צריך להיות every creature.
never ending nightmare צריך להיות נזק תודעה (psychic), ולהיות כוח התקלות. מפלצות לא אמורות לשרוד יותר מהתקלות אחת, אז כוחות יומיים לא מעניינים אותן.

האובסידיאן- חייל, אבל די גרוע. הוא לא ממש טוב בלעבוד עם אחרים, וזה חלק די מהותי מהתפקיד של חייל. חוץ מזה, הוא מאוד מאוד בסיסי. אין הרבה מה להגיד בנוגע אליו.
אני לא מסכים עם אביעד שאומר שharden צריך להיות מאפיין ולא פעולה. זה בהחלט צריך להיות תגובה מיידית, למרות שהניסוח צריך להיות טיפה שונה.

אגב, אתה אומר שאשפים מגדלים אותם כחיות מחמד. אני מניח שאתה מדבר על familiars ("יצירי סוד" בעברית). יהיה מגניב לראות מכאניקה של אחד כזה כפאמיליאר.

עכשיו, חזרה אל התיק. אני מסכים שעדיף שהוא יהיה חפץ מקולל (המכאניקה שלהם מופיעה בadventurer's vault 2 למיטב זכרוני) ולא יצור. אבל פחות קריטי.
Hell lord כתב:
11 יוני 2018, 21:55
ממליץ להסתכל על היצור mimic (לא יודע אם קיים ב4, אבל אם כן הוא כנראה בmm3).
אכן במגד"מ 3, עמוד 134.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
ItayElf

באלאנס למפלצות

שליחה על ידי ItayElf » 13 יוני 2018, 16:57

חח אני יודע שכמעט אין קשר בין המפלצות אני פשוט יוצר מה שעולה לי לראש אז הנה עוד שלוש שעשיתי (עדיין חסר הפלאף) זה בעצם סוג של יצורי פטריה עם ידיים כמו גפנים כאלה
ספוילרהצג
Untitled 21.jpg
Untitled 21.jpg (46.42 KiB) נצפה 59 פעמים
ספוילרהצג
Untitled 22.jpg
Untitled 22.jpg (33 KiB) נצפה 59 פעמים
ספוילרהצג
Untitled 23.jpg
Untitled 23.jpg (40.24 KiB) נצפה 59 פעמים
חגית הפרחה
סמל אישי של משתמש
חובב מוד
יצירת קשר:

באלאנס למפלצות

שליחה על ידי חובב מוד » 13 יוני 2018, 17:40

יצרו כאלו, איפשהו במגד''מ השני, קוראים להם מיקונידים (שם אדיר, אגב), והם מתקשרים בעזרת נבגים.
-
וחחחח כואב לראות פה, כאן לא ווטסאפ, ולא צ'ט מהיר מכל סוג אחר.
לגנוב רעיון מאדם אחד זה פשע, אבל לגנוב רעיון ממספר אנשים זה מחקר :wink:
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

באלאנס למפלצות

שליחה על ידי Nextorl » 13 יוני 2018, 17:54

שמע, אתה רוצה לפרסם פשוט את כל המפלצות שיצרת אי פעם, או לאזן מפלצות? כי לאזן עושים מפלצת כל פעם, ועד שמסיימים עם האיזון של הראשונה לא עוברים לאחרת.
Kaladin Stormblessed
ItayElf

באלאנס למפלצות

שליחה על ידי ItayElf » 13 יוני 2018, 18:39

חובב מוד כתב:
13 יוני 2018, 17:40
וחחחח כואב לראות פה, כאן לא ווטסאפ, ולא צ'ט מהיר מכל סוג אחר.
מה זה קשור לא וואטסאפ זאת זכותו של כל אחד להתבטא איך שהוא רוצה
Nextorl כתב:
13 יוני 2018, 17:54
שמע, אתה רוצה לפרסם פשוט את כל המפלצות שיצרת אי פעם, או לאזן מפלצות? כי לאזן עושים מפלצת כל פעם, ועד שמסיימים עם האיזון של הראשונה לא עוברים לאחרת.
ובסדר סליחה, אני אפסיק לפרסם/לשלוח
חגית הפרחה
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

באלאנס למפלצות

שליחה על ידי Nextorl » 13 יוני 2018, 18:47

אני לא אומר לך לא לשלוח, אבל... זה מרגיש כאילו אתה פשוט לא מתעניין באמת בהערות שלנו לשיפור המפלצת, וקופץ לפרויקט אחר.

בנוגע להתבטאות דרך אגב, כל עוד אתה לא מספים (וההגדרה של ספאם רשומה בחוקי הפורום אם אתה לא בטוח מהי) תתבטא איך שאתה רוצה. אבל שים לב שזה פורום, אז כן עדיף להתבטא פה בצורה ברורה יותר ופחות "מקוצרת". אבל שוב, כל עוד אתה לא מספים- זה לא אמור להפריע לאף אחד.
Kaladin Stormblessed

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה