• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ספינה ענקית וקראקן - ההרפתקה הבאה?

בימים האחרונות נפוצו כמה תמונות מעניינות ברשת של מיניאטורות חדשות. ראשית, ספינה ענקית צבועה מראש, שאפשר להשתמש בה במשחק, בשם Falling Star; זה נראה משהו אדיר, גם בגודל וגם במגניבות - אז בספק שזה סתם יוצא לאור, אלא בטח קשור להרפתקה הבאה.
dnd5-ship.JPG
כמו שאפשר לראות בתמונה, יש גם קראקן!
אז השאלה האם מדובר בספינת פיראטים, ספינת סוחר או מערכה אחרת... או שאולי בכלל ספינה של Spelljammer?
נשמע מעניין בכל מקרה לדעתי.

זה... אמור להיות קראקן? הא. זו סתם מפלצת ים.
בכל מקרה, השם של הספינה נשמע לי ממש מוכר. בדיקה מהירה בגוגל גילתה לי שהייתה כבר ספינה כזו באיזו הרפתקה או משהו כזה ב2012. אבל אני עדיין לא מצליח למצוא איזו הרפתקה.

חוץ מזה, מצאתי כמה תמונות טובות יותר של הספינה הזו ספציפית. אז הנה (שימו לב שזה הפרוטוטייפ)
dnd13_fallingstar_pre.jpg

dnd13_fallingstar2_pre.jpg

נראה שלספינה יש סיפונים מתקפלים, ויהיו לוחות שמצד אחד יהיו עם משבצות (כמו בתמונה ששלחתי) ובצד השני יהיו חלקות (כמו בתמונה של אולדמן). נראה גם שיהיה אפשר אשכרה לפרק חלק מהספינה כדי לשחק בסיפונים התחתונים שלה או משהו כזה.

היא נראית ממש גדולה - יכולה לתפוס שולחן שלם. בטח גם עולה בהתאם, אם זה מגיע צבוע מראש, לפחות 200 דולר אם לא 300 לדעתי. קשה לי לראות איך מצדיקים את זה אלא בתור קישוט מדליק לשולחן או יש מערכה שלמה מסביב לספינה...
דרך-אגב, הנה ספינה ללארפים, נצפתה היום בכיכר המדינה:
IMG_20180301_133955757.jpg

חזרה