• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 4 דרקונים ונתונים [דו"נ 20][מו"ד 4] מקועקע אות קין

טוב אז זה לא בדיוק חלק מהתנך או משהו אבל זה קשור אז אני בכל זאת אעלה את זה.

"אלוהים נתן לקין אות כדי שלא יפגעו בו, ואתה רוצה לפגוע בי כרגע. עצה ממני, אל תתעסק עם אלוהים."
תיאור המקצוע
תפקיד: סער. שבועותיך מביאות את חרון הקודש על אויבי האל שלך. אתה משמיד אויב אחר אויב בקפדנות רבה ודיוק אכזרי. אתה לרכז כתפקיד משני.
מקור כוח: קדושה. אתה לומד תורות שנכחו או נאסרו בידי רוב המסדרים הדתיים ובכל זאת הכוח בו אתה אוחז הוא מתנה מהאל.
תכונות מפתח: חוכמה, זריזות ותבונה.
שליטה בשריון: בד.
שליטה בנשק: קפא"פ פשוט, קפא"פ קרבי, טווח פשוט.
אביזר: קעקוע אות קין.
תוסף להגנה: 1+ קשיחות, 1+ תגובה, 1+ רצון.
נקודות פגיעה בדרגה ראשונה: 14+ ערך חוסן
נקודות פגיעה עם כל עליית דרגה: 6
פרצי ריפוי ליום: 7+ מתאם חוסן
הכשרה במיומנויות: דת. בדרגה ראשונה בחר עוד 3 מיומנויות נוספות מרשימת המיומנויות להלן.
איום, אקרובטיקה, אתלטיקה, דת, התגנבות, חוכמת רחוב, מרפא, סיבולת, תפיסה.
מאפייני מקצוע: שריון אמונה, סוג אות, גירוש גויים, השמדת גויים.
מקועקעי אות קין הם כת הסוגדת ל"אלוהים" ומקעקעת על מצח של כל מאמין בה את אות קין. בגיל שמונה ימים בנוסף לברית המילה של התינוקות, זקני הכת מקעקעים את אות הקין על מצחם של התינוקות. בני הכת מאמינים כי אות זה נותן להם כוחות מיוחדים, אולם רק לכמה מכם הוא באמת נותן את הכוחות הללו. רוב המקועקעים נלחמים עם כלי נשק דו ידניים, משתמשים בכוחות האל כדי לחזק את התקפותיהם ולהעניש את כל הכופרים והגויים אשר נלחמים בשבת.
בני אדם הם הגזע היחיד שיכול להיות מקועקע אות קין, והם עושים זאת הכי טוב שאפשר. חצאי אלפים או חצאים אורקים יכולים להיות גם מקועקעי אות קין, אך הדבר אינו נפוץ במיוחד.

מאפייני מקצוע מקועקע אות קין:

כל המקועקעים ניחנים במאפיינים הבאים:

שריון אמונה
אות קין מגן עליך מפגע. כל עוד אתה עוטה שריון בד או שאינך עוטה שריון כלל, ואינך משתמש במגן, אתה זוכה בתוסף +3 לדרג"ש.

סוג אות
כמקעקע אות קיין אתה מאמן את גופך, דעתך ונשמתך למען מטרה אחת: להשמיד את כל הגויים.. עקב כך אתה זוכה בעזרת אלוהים כאשר אתה מתמקד במטרה אחת, אם כי ישנן דרכים שונות למגר את כל הגויים מן העולם. האם אתה משתמש באות שלך כדי לנקום בגוי המסוים שתוקף אותך שוב ושוב או שמא מעדיף להיות נע ונד ולתקוף כל גוי אפשרי?
בחר אחת מהאפשרויות הבאות. בחירתך עשויה לספק תוספים לכוחות מסוימים, כמפורט בכוחות אלו.

השגחה אלוהית: אתה מקבל בונוס נזק של 2 + מתאם התבונה שלך כנגד היצור האחרון שתקף אותך. תוסף זה עולה ל4 + מתאם התבונה שלך בדרגה 11 ול6+ מתאם התבונה שלך בדרגה 21.
נע ונד: אם זזת לעבר הגוי אותו סימנת ב"השמדת גויים", אתה יכול לנוע משבצת אחת יותר ואתה מקבל בונוס נזק של 1 + מתאם הזריזות שלך כנגד המטרה אותה סימנת.

גירוש גויים
אות קין הוא אות אשר נתן אלוהים לקין ומגן עליו מכל הדברים הטמאים שיש בעולם הזה. כל אל מת שיסיים את תורו במשבצת סמוכה אלייך יחטוף 1ק6 נזק קורן.

המפקד האלמוני אמר/ה:
[post]695424[/post] ל"vampire" הייתה פרשנות מעניינת לאות קין - קין קיבל סימן מזהה וגם הבטחה לחיי אלמוות - ולמעשה הפך להיות הערפד הראשון.
כן אני מכיר את זה
Hell lord אמר/ה:
[post]695424[/post]אבל במה בדיוק זה שונה מנוקם?
יש להם מאפייני מקצוע שונים

לא. זה נוקם. ולא כתבת לו כוחות.
ומכיוון שזו העתקה מושלמת מהסל''ש 2 זה גם לא חוקי.
בנוסף שכחת לכתוב את השמדת הגויים.
לסיום
ItayElf אמר/ה:
[post]695417[/post]משתמשים בכוחות האל כדי לחזק את התקפותיהם ולהעניש את כל הכופרים והגויים אשר נלחמים בשבת
היום נשאלה השאלה אם לכתוב על נושאים מהתנך, ואולי טיפה נעלבתי.

אוקיי... אני חייב לשאול אם בכלל מלמדים תנ"ך בבתי ספר חילונים.
בכול מקרה מהכיוון הדתי הייתי משנה את "השמדת גויים" ל"השמדת עמלקים" וכך גם עם הגירוש כדי לא לפגוע במשתמשים הלא גויים שלנו כאן.
דרך אגב אני מאוד מקווה שזה לא מה שאתה חושב שהיהדות אומרת.

בקשר לקר'נץ: זה אותו רעיון כמו נוקם (איש דת בשריון קל ונשק דו ידני) רק עם קעקוע על הפרצוף
פלף: אתה די פספסת את כול הרעיון של אות קין, אתה אמור להיות אדם נרדף ומעונה שהשגחה אלוהית מגנה עליו תוך כדי שהיא מענה אותו, והחלק של הגלות הנצחית מאוד חושבה. באופן אישי לי זה נשמע כמו רעיון מגניב למגונן.

המפקד האלמוני אמר/ה:
ל"vampire" הייתה פרשנות מעניינת לאות קין - קין קיבל סימן מזהה וגם הבטחה לחיי אלמוות - ולמעשה הפך להיות הערפד הראשון.
במונחים של מו"ד, אות קין זה לחש כוהן מדרג 1 - מבטחים, שמונע מיצורים אחרים לתקוף אותך. אחת הדרשות היא שקין נהרג בטעות על ידי למך. הלחש מונע מיצורים לתקוף אותך, אך לא לפגוע בך בטעות או כחלק מהשפעה סביבתית של ההתקפה.

פלאפית:
הרעיון של ״השמדת גויים/עמלקים/מי שלא שומרים שבת״ מעליב גם דתיים וגם חלק מהלא דתיים (כמוני), ו... הוא לא קשור. קין לא היה יהודי, הוא היה עוד לפני שהיו עמים. אני מאוד בספק שהוא שמר מצוות, או שהן היו קיימות בזמנו. חוץ מזה, אלוהים לא עוזר לקין או משהו, הוא הביא לו סימן (קרן?) כדי שחיות פרא לא יתקפו אותו בזמן שהוא רק נודד וסובל.

חלק מהקללה של קין היה שהוא לא יכול יותר לעסוק בחקלאות, וצאצאיו מתוארים כעוסקים במלאכות כמו חרש-מתכת או מוזיקאי. אפשר לעשות טוויסט בעלילה עם זה שגם הצוענים היו מזוהים עם מלאכות כאלה.

חזרה