• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דרקונים ונתונים [דו"נ 20] [מו"ד5] תפוחי הזהב

תפוח זהב
חפץ פלאי, נדיר מאוד, דורש התכווננות.

תפוחים מזהב מופיעים כמה פעמים במיתולוגיה היוונית - תפוחי הזהב בגן ההספרידות בקצה העולם שהרקולס נשלח להביא, שלושת תפוחי הזהב שמלאניון, או היפומנס, זרק כדי שאטלנטה תרים אותם וכך ניצח אותה בתחרות ריצה וכמובן - תפוח הזהב שעליו כתוב "ליפה ביותר" שאלת המריבות אריס סיכסכה באמצעותו בין אפרודיטה, הרה ואתנה וכך התניעה את מלחמת טרויה.

תפוחי הזהב נראים כמו תפוחים העשויים זהב טהור, בגודל טבעי של התפוחים הצהובים והקטנים המוכרים מהשווקים. הם יפים, נעימים למגע ואנשים שמחזיקים בהם פשוט מרגישים שביעות רצון ונינוחות רבה כתוצאה מכך שתפוח יפה ונחמד כזה נמצא בבעלותם. מי שמתכוונן לתפוח הזהב, נהנה מיתרון לכל הגלגולים מבוססים הכריזמה שלו, וכאשר הוא מחדש נקודות פגיעה במנוחה קצרה, הוא נהנה מ1+ לתוצאה של כל קוביית פגיעה שהוא מגלגל.

קללה: תפוח הזהב הוא יצירתם של אלי התוהו ויש סיבה למה אנשים רוצים אותו כל כך. כל מי שרואה תפוח זהב נתקף ברצון עז להשיג אותו לעצמו. צריך להצליח בגלגול הצלה חוכמה בד"ק 17, או להיות מוקסם על ידי התפוח ולהיות מוכן לעשות הכל כדי להשיג אותו - לשלם כסף רב, לגנוב ואף להרוג.

האמת מאחורי תפוחי הזהב מזכירה לי פרק של 'הספרנים' בו מסבירים את האמת מאחורי שיקוי האהבה כי מדובר בשיקויים שיוצרים אובססיה לאותו אדם ולאו דווקא אהבה. מה שאתה מתאר הוא השפעה קלאסית של אוצרות מקוללים. לאוצר של אנדווארי יש אותה השפעה+ יכולת להפוך את החמדן לדרקון. אני הייתי מוסיף לתפוחי הזהב יכולת דומה להפוך מישהו ליצור של תוהו אם הוא לא עוצר בזמן.

חזרה