• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דרקונים ונתונים דרקונים ונתונים 20 - מיתולוגיות

rui

The Storyteller Archmage
צוות השגחה
בצבא של ויני
האתגר הקודם: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 19 - מפלצות מיקרוסקופיות
האתגר הבא: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 21 - סממן דתי

האתגר נגמר. ההגשות שהיו לאתגר זה:
דרקונים ונתונים - [דו"נ 20] [מו"ד5] תפוחי הזהב, המפקד האלמוני
דרקונים ונתונים - [דו"נ 20][PF] שופט, TheSuperDodo
דרקונים ונתונים - [דו"נ 20][מו"ד 4] מקועקע אות קין, ItayElf
דרקונים ונתונים - [דו"נ 20][PF] האקס המיתולוגי (פארודי), העוג הברברי
דרקונים ונתונים - [דו"נ 20] ה"זיז" כי מה רע בקצת יהדות -3.5, liorgonen3
דרקונים ונתונים - [דו"נ20][מו"ד 5] גורז, אלת ראש הפר, המפקד האלמוני

הנושא הפעם הוא מיתולוגיות. ככל הנראה אסופות הסיפורים המוכרת ביותר, המיתולוגיות מכילות כר עשיר להרפתקאות.

ניתן ליצור את פטישו של ת'ור אשר איש לא יכול להרים מלבדו קוטל. אפשר ליצור לחש המדמה את ברקו של זאוס, ואת הרעם אשר נשמע בכל רחבי המישורים. אולי תרצו לכתוב את נתוניו של קרונוס, אדון הטיטאנים וריבון הזמן, הכלוא בטרטרוס הארורה שבפינתו הנידחת ביותר של השאול.

חוץ מזה, אין חוקים: אתם יכולים לכתוב כמה שאתם רוצים, באיזה מבנה שאתם רוצים (ההשקעה והעניין חשובים מהאורך). עם זאת אלה בכל זאת אתגרים מכאניים, אז כדאי להשתדל שהדבר שיצרתם יהיה מאוזן כמה שיותר, ובעיקר מעניין גם מעבר לסיפור הרקע שלו - גבו את העניין שלו בנתונים משחקיים שיגרמו לשחקנים לרייר עליו! בנוסף, אל תהססו לדחוק את הנושא הצידה: הוא לא דרישה, אלא כאן כדי להצית את הדמיון שלכם.

בהצלחה לכולם! :)
האתגר הבא יצא בעוד שלושה שבועות, בלילה שבין ה-06.03.18 ובין ה07.03.18.

העריכה האחרונה התבצעה על-ידי משגיח:
האמת שזה נשמע לי נושא קצת בעייתי, כי האספקטים של המיתולוגיה היוונית\רומאית נחקרו ונטחנו לעומק ולרוחב לאורך מהדורות מו"ד השונות. אני לא חושב שאפשר למצוא מפלצת מיתולוגית שלא קיימים לה כבר נתונים איפשהו, וגם רוב פנתיאון האלים במו"ד מושפע בדרך זו או אחרת מאלים יוונים.

אני מציע להרחיב את הנושא למיתולוגיות בכללי. אני אישית לא כזה מכיר מיתולוגיות, אבל אני בטוח שיש פה אנשים שיכולים להביא דברים מעניינים מהמיתולוגיה המצרית או הנורדית או האצטקית וכו.

חזרה