• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

נתוני נוכל-מו''ד 4

הח׳אן הטטרי

פונדקאי ותיק
פונדקאי מפגשים חבר.ה בהיכל התהילה פונדקאי החודש
אני הולך לשחק במשחק למתחילים של אביעד דמות נוכל, ואין לי את ספר הבסיס (לא היה בספריה). מישהו יכול לתת לי את הנתונים שלו בבקשה?

כן, רק מאחר ואנחנו מדברים פה על גנבה (שכן הורדת תוכן לא חוקי ברשת נחשב כגנבה לכל דבר) אז זה גם לא במקום להגיד למישהו "אתה לא צריך להיות גנב טוב כדי לקחת את התיק של זאת שמשאריה אותו ליד החלון הפתוח בקומות כניסה."

בכל מקרה ח'אן, כמו שאתה רואה, חלק מהמידע זמין באניטרנט, לא יודע עד כמה אפשר להגיד שהווקי חוקית, אבל כל עוד אין לך בעיה אם אנגלית, סביר שתמצא שם כל מה שאתה צריך.

אם יש בעיה עם אנגלית גם הpdf הוא חסר תועלת...

הוויקי נחשבת כחוקית? כלומר מותר לשלוח אותה כאן בפורום כקישור לדברים? כי אני לא באמת רואה הבדל בין הוויקי לpdf מלבד זה שהוויקי קצת יותר מסודרת...

עריכה: אם אתה גר בירושלים או האזור צריך להיות בספרייה הלאומית כל ספר שהודפס בעברית במעל ל50 עותקים (או משהו כזה)

לי הל לורד עוזר לבנות את הדמות מכאנית, אז אני לא צריך עזרה מכאנית.

נ.ב. אני לא משוחד או משהו כזה, אבל איך שאני מכיר את הל הוא יכול להיות חונך מעולה.

חזרה