מפגש הפונדקאים באייקון מתקרב, וגם גלגול גורלי!
בקרוב הוא מגיע - מפגש פונדקאים באייקון, השנה יהיה לנו אזור משלנו לשחק, לדבר, ולצחוק. יש להירשם (בחינם) באתר: http://program.iconfestival.org.il/icon ... 7%95%D7%9F אז אם אתם רוצים להגיע, הירשמו עכשיו!
בנוסף, באייקון יהיה גם פאנל של גלגול גורלי, בו פלאפי, אני ויתר חברי הקאסט נופיע ונדבר על התוכנית. נשמח לראות אתכם ולשמוע את השאלות שלכם: https://bit.ly/2MgiFZp

מחפשים שחקנים חדשים

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
הודעות: 17419
הצטרף: 29 מאי 2005, 21:41
מיקום: כדור הארץ (לא, צדק, מה חשבתם?)

מחפשים שחקנים חדשים

שליחה על ידי פלאפי » 05 פברואר 2018, 21:25

אני בזאת אנצל קצת לרעה את הפריבילגיות שלי כמנהל, ואתן לעצמי את הרשות לעשות טיפה דאבל פוסטינג - בפורום חיפוש שחקנים פרסמתי עכשיו מודעה על כך שאנחנו מחפשים שחקנים לקבוצת מו"ד 3.5. אני מפרסם כאן במידה ויש פה מישהו שירצה להצטרף (ויעמוד בתנאים שהצבנו), ולא מסתכל בפורום חיפוש שחקנים על דרך קבע. זה המודעה:
מחפשים שחקנים למבוכים ודרקונים 3.5 ב-roll20
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
נעול
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה