רישום המנחים לדרקוניקון בשיאו!
דרקוניקון יתקיים השנה ב-23-24 לאוגוסט, ואתם מוזמנים להנחות בכנס ולקבל כניסה לארועים וצ'ופרים נוספים. יש לנו גם הרפתקאות מוכנות להקמה בשבילכם, שמתאימות גם למי שלא הנחה בכנסים עד היום :)
לפרטים - [תגובות] דרקוניקון 2018 - האתר באוויר והרישום למנחים נפתח

דרקונים ונתונים 19 - מפלצות מיקרוסקופיות

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
rui
The Storyteller Archmage
הודעות: 10673
הצטרף: 13 אוגוסט 2010, 22:01
מיקום: כפר גאלי קטן.
יצירת קשר:

דרקונים ונתונים 19 - מפלצות מיקרוסקופיות

שליחה על ידי rui » 30 ינואר 2018, 08:48

האתגר הקודם: דרקונים ונתונים 18 - כולם בשביל אחד ואחד בשביל כולם

בהשראת פלאפי, הנושא הפעם הוא כולם מפלצות מיקרוסקופיות. מדובר במפלצות זעירות, לעיתים בגודל של יתוש מצוי, אשר מגיעות עם סט חוקים משלהן ויכולות שמיוחדות לגודלן הקטן.

ניתן לכתוב על תולעת קטנה שמנסה לזחול למוח הקורבן ולהשתלט עליו, בכך לקבל גוף חדש ואולי אף להטמיע בו יכולות חדשות קסומות. אפשר ליצור יתוש שכשלעצמו לא סכנה, אך מפיץ מחלה נוראית שמסוגלת להרוג את הקורבן, וגרוע מזה, להפיץ מגופתו יתושים חזקים נוספים. אולי תבחרו לברוא דווקא ראשן קטן שמסוגל לזהם מקורות מים גדולים, אם הוא גדל בהם.

חוץ מזה, אין חוקים: אתם יכולים לכתוב כמה שאתם רוצים, באיזה מבנה שאתם רוצים (ההשקעה והעניין חשובים מהאורך). עם זאת אלה בכל זאת אתגרים מכאניים, אז כדאי להשתדל שהדבר שיצרתם יהיה מאוזן כמה שיותר, ובעיקר מעניין גם מעבר לסיפור הרקע שלו - גבו את העניין שלו בנתונים משחקיים שיגרמו לשחקנים לרייר עליו! בנוסף, אל תהססו לדחוק את הנושא הצידה: הוא לא דרישה, אלא כאן כדי להצית את הדמיון שלכם.

בהצלחה לכולם! :)
האתגר הבא יצא בעוד שני שבועות, בלילה שבין ה-13.02.18 ובין ה14.02.17.
חבר גאה בהיכל התהילה.
!Long Live Ganor !Long Live Doreter

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה