יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

רוצה להתחיל לשחק

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
AMITT

רוצה להתחיל לשחק

שליחה על ידי AMITT » 25 ינואר 2018, 18:35

שאלה
אני רוצה להתחיל לשחק אז יש כמה שאלות
1.אני בתהליכים של יצירת דמות כמובן למהדורה 4 ואני משתמש בדף דמות הזה dnd4_official_hebrew.pdf כי זה מה שנותנים ב"ספר החוקים לשחקן 1 בסוף הספר. באמצע יצירת הדמות נתקלתי באינטרנט בעוד דפי דמות של מהדורה 4 שנראים שונה לגמרי מה כול הכאב ראש
2. שהיית שטן שחקתי בחוג מבוכים ודרקונים במשך מעל ארבע שנים ואחר מיכן המשכתי בשנתיים RD&D אבל כולנו גדלנו אני לא כול כך זוכר משהו (כלום) ופתאום לפני כמה זמן מצאתי את הספרים של מבוכים ודרקונים מהדורה 4 והחלתי שאני חוזר בגדול אז אני מחפש קבוצה במרכז הארץ שרוצה לצרף אליה שחקן שרק אל ליצור לעצמו דף דמות סיכם ספר של 305 וחמש עמודים לשש דפים הדגיש דברים חשובים סימן דברים בספר ולקח את הספר איתו ללימודים ועבד שם ואו חפרתי, בקיצור שחקן רציני שמחפש קבוצה במרכז הארץ (תל אביב רמת גן) עם עדיפות לרמת גן תודה לכול העוזרים

נ.ב עם יש שגיאות מצטער אני עוד מתרגל לעיברית :lol:
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
יצירת קשר:

עץ השאלות של מבוכים ודרקונים 4 - אתה שואל, המומחים עונים!

שליחה על ידי the Nerubian » 25 ינואר 2018, 20:33

1. אין שום צורה מחייבת לדף דמות. זו לא צוואה בכתב עם חתימת שני עדים. תשתמש בעיצוב שנוח לך :-)

2. יש לנו פורום לחיפוש שחקנים וקבוצות משחק. העף בו מבט - חיפוש שחקנים, מנחים וקבוצות משחקי תפקידים
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

רוצה להתחיל לשחק

שליחה על ידי The oldman » 25 ינואר 2018, 21:01

ברוך הבא ומגניב שחזרת למבוכים ודרקונים :-)
בקשר למציאת חבורה, אתה רוצה רק מבוכים ודרקונים 4 או כל מהדורה? כי יש גם כנסים ומפגשים בעוד מקומות שבהם אפשר לשחק ולפגוש אנשים.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
AMITT

רוצה להתחיל לשחק

שליחה על ידי AMITT » 25 ינואר 2018, 22:03

אחי דבר ראשון תודה ובאמת שכול מהדורה שיש זה פצצה אין עדיפות לכלום לא באלי להגביל את עצמי על ההתחלה אני פתוח להצעות כול דבר התקבל בברכה אפילו פאתפינדר רק תן לי משהו אני צמא למשחקי תפקידים

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה