• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תגובות [תגובות] גיבורי הסערה ניצחו את האפלה

איור הכריכה של גיבורי הסערה נחשף! בשעה טובה הגיע הזמן לעדכון מסיבי על גיבורי הסערה, ספר הרחבה ראשון בעברית לפאת'פיינדר שיוצא לאור בקרוב.

קרא את הכתבה...

איור הכריכה מגניב ממש, אבל די קשה לי לראות את הדבר הזה על ספר, יותר מדי פרטים לטעמי.
בנוסף, מתי גיבורי הסערה כבר היה זמין בחנויות ואני אוכל להחזיק עותק שלו על המדף שלי? והאם הוא היה זמין גם בצומת ספרים\סטימצקי ולא רק בכנסים וזה?

הולי גווקאמולי האיור כריכה נראה מדהים! הייתי אומר אפילו שהוא יותר טוב מהאיורים של הספרים הרשמיים!
אני בהחלט מחכה לספר, הוא נראה נהדר. אבל לא היה לי ברור המשפט על הארכיטיפים בחלק על העולם. הם היו אמורים להיות במקור בחלק הזה אבל עברו לחלק של המקצועות? זה לא ברור בכלל

אהלן,
אין לנו תאריך מדויק - אני מעדיף להוציא ספר לאור כשהוא "מושלם" ולא בתאריך קשיח. עם זאת, כמו שכתבתי תוך כמה שבועות הספר הדיגיטלי ישלח לתומכים, ואחרי משוב קצר נשלח לדפוס. אז סדר גודל של 5-7 שבועות לספר המודפס.
אם לא יהיו הפתעות כמובן ;)

כמו כל הספרים שלנו הוא גם יהיה זמין בצומת ספרים וחנויות נוספות.

הארכיטיפים הם בפרק המקצועות כמובן, אני אסתכל שוב על הניסוח.

הי, אני מנסה לעקוב אחר ההוראות להורדת הבטא, אבל אני לא מוצא את הספר בחנות, ואם אני מנסה להשתמש בקוד עבור אלופי האור המערכת אומרת לי שהקוד לא מתאים למוצר.

חזרה