• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מה המפלצת שאתם הכי אוהבים?

דרקונים! הם מגניבים! הם חמדנים! הם שוכבים על ערימות אוצר מיליוני שנים והופכים אותו למקולל! הם טורפים עדרי כבשים עד שאיזה קראק פולני רוצח אותם והופך למלך! עד שאיזה זיגפריד נורדי מתחבא בחור באדמה, דוקר אותם, שותה להם את הדם ומדבר עם ציפורים! עד שאיזה אפולו רוצח אותם והופך את המעיין שלהם לקדוש!

בבני המפלצות אני משחק בן גורגונה-היא חזקה! היא מגניבה! היא נחשית! וזיווג שלה עם בן אנוש הוא יחסית הגיוני.

אישית המפלצת המועדפת העלי היא הפניקס, חזקה ויפה ונצחית, ובעצם יצור אמיתתי אבל בצורה קסומה.
המפלצת השנייה המועדפת עלי היא אנשי זאב אכזריים מהירים וקטלניים אין כמוהם.

מצליפי מוח - היצורים המטורפים שרוצים לכבות את השמש, לבנות אימפריה שתשעבד את כל היקומים, למרות שזה יוביל לאסון בלתי נמנע, שיאלץ אותם לחזור בזמן, כמו שכבר קרה בלולאת הזמן האין-סופית הזו. למען המטרה הזו הם זוממים מזימות בתוך מזימות, תוך כדי סכסוכים פנימיים ובוגדים מקרבם (שפשוט בורחים או מתים, אי אפשר להסתיר דברים לאורך זמן מפני המוחות המרכזיים.), ומשייטים בחלל שבין המישורים כדי להפיץ טירוף מושלם.

דרקונים. דרקונים זה מושלם מכל בחינה. אין הרבה מה להרחיב כאן

האילת'ידים מגניבים בטירוף ואני גם כן ממש אוהב אותם

ותמיד יש את שלל השדים, שבראשם בלי ספק עומד פזוזו (הוא נקרא פזוזו! איך אפשר לא לאהוב אותו?!?!?)

פניקס, הוא פשוט כל כך מגניב, והוא עשוי מאש! הוא ת'כלס עשוי מאש! אבל הוא הרבה יותר מגניב מיסודן.
או כמובן, איך לא, ביהיר, האופי שלו כל כך מגניב, אני חזק, לא כ'פת שדרקונים יותר חזקים ממני, אני פשוט מעיף להם אגרוף בפרצוף!

אני מחבב את הזדים של 3.5 .
אגב אני גם די אוהב את הבלתי נמנע שנראה כמו קנטאור עם כנפיים.
latest

דריזט נלחם במצליפי מוח בספר גלות. לא תתנו להם כמה נקודות זכות על זה?
פעם באמת הכי אהבתי אלפים אפלים בגללו, אבל זה עבר לי. מצליפי מוח לשלטון!
ולגבי שדים ושטנים, הספרים השונים מלאים בשדים שונים ומשונים. שדים זו קטגוריה רחבה מדי למפלצת אהובה, שלא כמו דרקונים שהם דומים אחד לשני באופן כללי. מהו השד או השטן האהוב עליכם?

יצורים עם מספר ראשים תמיד היו חביבים עליי משום מה. הידרה, קרברוס, כימרה, אטין... יש לי חיבה לכול היצורים האלו. לא יצא לי לשלב אותם כמעט במערכה למרות זאת, אך ברגע שזה יקרה אני בטוח שזה יהיה כיף.

פזוזו (pazuzu) הוא שר שדים שמגיע מהמיתולוגיה הבבלית (אני חושב? אחת מאלה...)

הוא קיבל נתונים במהדורה 4, בספר demonomicon, אבל סביר להניח שיש לו נתונים גם ב3.5

לאחר בדיקה מהירה:
Pazuzu made his first appearance in the first edition Monster Manual II.[1]

He appeared in the second edition Greyhawk campaign setting as the Abyssal Lord, Pazrael, in the sourcebook Iuz the Evil (1993),[2] and later for the Planescape setting in the Planes of Chaos boxed set (1995).[3]

Pazuzu appeared in third edition in the Book of Vile Darkness web enhancement, "Yet More Archfiends" (2002).[4] He is covered in depth in Dragon magazine #329, in the "Demonomicon of Iggwilv" feature,[5] as well as the supplement Fiendish Codex I: Hordes of the Abyss (2006).[6]

Pazuzu was detailed in the fourth edition book, Demonomicon (2010). He is still the master of Pazunia and is one of the few demon princes explicitly identified as an obyrith

קבצים מצורפים

• Pazuzu.jpg
    Pazuzu.jpg
    73.5 KB · צפיות: 686
חזרה