• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אתגר יצירה - מ"וד 4

Human_loving_Troll

פונדקאי פעיל
אז עלה לי רעיון לפרוייקט של כל חברי הפונדק המשחקים\מכירים מוד 4.
על כל משתתף ליצור\להתאים מפלצת למו"ד 4.
תכתבו פלאף, טכניקה וקראנץ למפצת של מוד 4.
הנחיות: יש ליכתוב את הפלאפף בקובץ וורד ולהדביק שם את נתוני המפלצת (טבלה להכנסת פרטי המפלצת מצורפת). אם יש כמה זנים של אותה המפלצת יש ליצור לכל אחת מהם טכניקה ונתונים משלו. ולצרף את קובץ הוורד בתגובות. מותר לכל אחד כמה מפלצות שהוא רוצה.

בין ה1.2ל2.2 אני התחיל בעריכת כל ההגשות בקובץ אחד ונראה אם יצא משהו באמת רציני וגדול.
נ.ב אם מישהו לא משחק מו"ד 4 ובכל זאת רוצה להשתתף הוא יכול לשלוח לי בפרטי את פרטי המפלצת ואני המיר אותה למוד 4.

קבצים מצורפים

• תבנית בסיס למפלצת.doc
    53.5 KB · צפיות: 197
בהצלחה, לכתוב מפלצות למו"ד 4 זה די כיף. הנה שתי מפלצות שבניתי לקמפיין האחרון שהרצתי בעולם המערכה קארת'ון.
בעבר, האם נקראה ואלקירי, אלת הצדק והכבוד. אבל מותו של בעלה בידיו של אל הגנבים שבר אותה, והיא נטשה את דרכה הישנה. בנה התינוק נולד מת, האל-מת הראשון. ובאבל שלה, היא הפכה לאלת המוות. שומרת על נשמות המתים וצדה אלמתים, ועם זאת, היא שונאת את מה שהיא הייתה פעם, ונלחמת על מנת למחוק את הגרסה ההיא שלה מזכרון בני התמותה.

היא בעצם הייתה הנבל הראשי בקמפיין שלי, והקרב נגדה כלל גם מלא נשמות מושחתות שהדמויות יכלו להעביר לצד שלהן בכך שהן הזכירו להן מי הן היו, מי הן יכלו להיות.
WNO-k_6KT0yTUPp_Qpg3aw.png

הערה: למען הנוחות שלי, במקום לרשום כאן קוביות נזק וזה, פשוט חישבתי ממוצע. אפשר לקרב לזרום הרבה יותר טוב.

המשרת החזק ביותר של האם הוא אדון השלשלאות. בעבר, היו שלושה אבירים חזקים בכנסייה של ואלקירי שלא הסכימו לקבל את מה שהאלה שלהם הפכה אליו. הם הלכו עד לטירה האפלה של האם על מנת להתחנן בפניה שתחזור לעצמה, לנסות להזכיר לה את מי שהיא הייתה ומה שהיא הייתה. אבל היא לא הסכימה. היא נתנה להם בחירה, לשרת אותה- או למות.
הם בחרו למות.
בזעמה, האם הפכה אותם ליצור אחד, המשרת הנאמן שלה אותו היא שולחת להחזיר נשמות סוררות שמתנגדות למוות. אדון השלשלאות. הוא ידוע בכך שהוא תמיד ממלמל מנטרה- "sent by the mother to bring back another".

k0-6LTFjRAq74qlmPcCdGw.png

תראה, זה באמת תלוי איך אתה מגדיר מפלצת. בסופו של דבר, במו"ד כל דבר שהדמויות נלחמות בו הוא מפלצת.
בכל מקרה, אתה באמת לא צריך להכניס את זה, פשוט כי זה לא מפלצות מקוריות שלי אלא פשוט הנתונים שבניתי בשבילן, אז אני מעדיף שזה לא יהיה באיזה קובץ או משהו.

Nextorl אמר/ה:
תראה, זה באמת תלוי איך אתה מגדיר מפלצת. בסופו של דבר, במו"ד כל דבר שהדמויות נלחמות בו הוא מפלצת.
בכל מקרה, אתה באמת לא צריך להכניס את זה, פשוט כי זה לא מפלצות מקוריות שלי אלא פשוט הנתונים שבניתי בשבילן, אז אני מעדיף שזה לא יהיה באיזה קובץ או משהו.
הקובץ הןא לא למטרה רווחית. אפילו כתבתי שהמרה למוד 4 זה טוב. אבל אם אתה לא רוצה אז לא הכניס.

יש לי קצת בעיה עם משימות-פורום שבהן מישהו מעלה משימה אבל לא ממש לוקח בה חלק בעצמו.
ובמילים אחרות: כדאי שגם אתה תפרסם איזו מפלצת או שתיים.

נראה לי נכון גם לציין, שבדרך כלל פרסום של דבר עוזר להצית את הדמיון או את חשק הכתיבה של אחרים. כלומר אם מישהו לא ירים את הכפפה ויכתוב מפלצת, אז אחרים יתקשו לקפוץ לעגלה ולכתוב גם כן. לחלופין, אפשר לתת פלאפ מגניב או כמה רעיונות כלליים כדי שמישהו יצמיד להם נתונים.

ובכן, כולם מכירים את המרלוקים מוורקראפט (או לפחות, כל מי שמכיר את וורקראפט מכיר את המרלוקים), כמובן שיש את הסהוגינים, שהם די אותו דבר, אבל המרלוקים הם מפלצות מקוריות ומגניבות בפני עצמם.
אני אפרסם מרלוק חדש כל כמה ימים, מחוסר זמן.

לצערי, הם לא מפורסמים בתבנית מוגדרת כמו במגד"מ, אבל אני מניח שאפשר להסתדר עם זה.

הראשון והחשוב, הוא המרלוק הלוחם, חייל פשוט לדרגה 1.
המרלוק הלוחם הוא חייל פשוט בצבאותיהם של המרלוקים, רבים מהמרלוקים האחרים יזמנו כאלו, הם לא חזקים מדי בפני עצמם וכוחם הוא במספרים, רוב יכולתם מבוססת על איגוף, כך שאפשר להבין מה הטקטיקה המועדפת אליהם.

מרלוק לוחם
חפ''ש מתגושש דרגה 1.
דמוי אדם מפלצתי קטן (מים) נק"ן (אני לא בטוח, מישהו יודע כמה זה אמור להיות? יש לזה תבנית מוגדרת?)
יוזמה 4+ חושים תפיסה 3+; ראייה באור מועט.
נק"פ 1, התקפה שהחטיאה לעולם אינה גורמת נזק לחפ"ש.
דרג''ש 17; קשיחות 10, רצון 12, תגובה 16
מהירות 6 שחייה 6.
חרב קצרה (רגילה; לפי רצון) • נשק
4+ נגד דרג''ש; 3 נזק. .
איגוף בזינוק (רגילה, ריענון 5,6) • נשק
5+ נגד דרג''ש, 3 נזק.
השפעה: המרלוק הלוחם וכל מרלוק בטווח משבצת 1, פוסעים משבצת אחת.
נטייה חסר נטייה שפות תחתית
מיומנויות שחייה 7+ התגנבות 4+.
כוח 10 (2+) זרז 16 (4+) חכמ 15 (2+)
חוסן 10 (1+) תבנ 9 (0+) כרז 7 (1-)
ציוד חרב קצרה.

חובב מוד אמר/ה:
ובכן, כולם מכירים את המרלוקים מוורקראפט (או לפחות, כל מי שמכיר את וורקראפט מכיר את המרלוקים), כמובן שיש את הסהוגינים, שהם די אותו דבר, אבל המרלוקים הם מפלצות מקוריות ומגניבות בפני עצמם.
אני אפרסם מרלוק חדש כל כמה ימים, מחוסר זמן.

לצערי, הם לא מפורסמים בתבנית מוגדרת כמו במגד"מ, אבל אני מניח שאפשר להסתדר עם זה.

הראשון והחשוב, הוא המרלוק הלוחם, חייל פשוט לדרגה 1.
המרלוק הלוחם הוא חייל פשוט בצבאותיהם של המרלוקים, רבים מהמרלוקים האחרים יזמנו כאלו, הם לא חזקים מדי בפני עצמם וכוחם הוא במספרים, רוב יכולתם מבוססת על איגוף, כך שאפשר להבין מה הטקטיקה המועדפת אליהם.

.[/]
חסר לי הפלאף אז אני עדיין לא יכול להכניס את זה

hqdefault.jpg

images

350

images

v4wbcqnrkhykxgsmyzye.jpg

(רוב התמונות לקוחות מקלפי Heartstone)
הפלאף מועתק ומתורגם.

המרלוקים הם גזע דו חי, אמפיבי, איניליגנטי למחצה, המתגורר לאורך קו החוף, באגמים ובנחלים.
למרלוקים יש טפרים חדים ופיות מרופדים בשורות של ניבים חדים ועור מצופה רפש, צבעם מגוון ונע מטורקיז עד לאפור כהה, בעוד הגבהים שלהם נעים ממטר, לשני מטר, הגדולים ביותר יכולים להגיע לגובה של כשישה מטרים.
המרלוקים בעלי דמיון רב לצפרדעים או דגים, מרלוק ירוק רגיל למשל, יש צבע הדומה לצפרדע עץ אדומת עיניים.

מלומדים מתווכחים לגבי האינטיליגנציה שלהם, יש האומרים שמאחר ששפתם הגרונית קשה לפיענוח, יש להם אינטיליגנציה מוגבלת. אם זאת, השימוש שלהם בנשק ויכולות הלחימה שלהם מרמזות על אינטלקט גזעי מרושע למדי.

מרלוקים מתארגנים לשבטים ולחמולות גדולות עוד יותר, השבטים יכולים לגייס את אנשיהם לפשיטה, ויכולים להתארגן וליצור כוח צבאי מאיים בגודלו.
שחקנים המסתבכים עם המרלוקים צריכים להזהר מהסביבה שלהם, היצורים לעיתים אורבים מחוץ לטווח הראייה מתחת לפני המים, נטייה זו, בשילוב גורם ההפתעה יכולה ליצור מצב מאוד בלתי נעים.

לפירוט מלא באנגלית: http://wowwiki.wikia.com/wiki/Murloc

לא יודע למה זה מחק לי את התגובה הקודמת אבל זו המפלצת

dz1nhwmenumj.jpg

*מנהלי* אורח, ערכתי את ההודעה שלך שיהיה אפשר לראות את התמונות. מומלץ לא להשתמש באתרים כגון siz. co.il, הקישור שהם נתנו לך הראה את התמונה בקטן כדי לגרום לאנשים להכנס לאתר שלהם ולהספים אותם. אפשר להעלות ישירות לפורום.

פלאף- סיפור, טכניקה, הסבר וכל מה שלא משמש למערכה מסויימת (לא חוקים).
קראנץ'- החוקים וההוראות. (הדף מפלצת)
יש באתר הפונדק כתבות שיסבירו את זה יותר ממני

אה טוב

רקב מקפץ
בדיקת דת תגלה ש:

DC 15: רקב הוא יצור אל-מת אשר נראה כמו שלד עם חתיכות עור רקובות וישנות שנתלות עליו

DC 20: הרקב המקפץ מרבה לנוע בקרב ולעבור מיריב ליריב

חזרה