• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 דרקונים ונתונים גברת צעירה בשם מור, הורגת במהירות האור (דו''נ 16, מהד' 5)

גברת צעירה בשם מור
מהירה בהרבה מן האור
יצאה לטיול בחלל הגדול
ותחזור הביתה רק אתמול

אני לקחתי את השירון התמים הזה, שנכתב על המוזרויות של תורת היחסות, והפכתי אותו לתיק הפלילי של מור, רוצחת סדרתית/ציידת ראשים כאוטית, שנמצאת בצד של מי שיש לו כסף.

דמוי אדם (בן אנוש) בינוני, תוהו נייטרלי

דרג"ש: 19 (+6 זריזות, +2 שריון עור מחוזק, +1 הקסמת שריון)
נק"פ:165 (22ק8 + 66)
תנועה: 90 רגל (27 מטר), טיפוס 30 רגל (9 מטר)
יוזמה:+6

כוח: 10 (0), זריזות: 21 (6), כושר: 16 (3), תבונה: 14 (2) חוכמה: 16 (3), כריזמה: 12 (1)
מיומנויות: התגנבות (10), חקירה (8), זריזות ידיים (10), אקרובטיקה (10), תפיסה (9), איום (7), תרמית (7)
חושים: ראיית אמת 30 רגל (9 מטר)
שפות: מדוברת.
הצלות: +4 זריזות, +2 חוכמה +2 תבונה, +2 כריזמה
עמידויות למצבים:המום, מרוסן, משותק, מתאבק
תפיסה פאסיבית:19

דירוג אתגר: 17 (נק''נ)

יכולות:
גבירה צעירה-מור חסינה להזדקנות, לעולם לא מושפעת מהזדקנות או מכל אפקט שקשור אליה
מהירה בהרבה מהאור-בכל סיבוב שבו מור נעה לפחות 60 רגל (גם שיגור נחשב), היא נחשבת כאילו תחת האפקט של הלחש אי נראות דגולה עד תחילת תורה הבא
יצאה לטיול בחלל הגדול-כפעולת סיבוב מלא, מור יכולה להפעיל את הלחש שיגור. כפעולת בונוס, היא יכולה להטיל את הלחש דלת מימדים
ותחזור הביתה-מור יכולה, לא משנה באיזה מצב, להפעיל את הלחש ''מילת קריאה'' (word of recall) שמשגר אותה בלבד לבסיס המבצעים שלה. איש לא יכול לעקוב אחריה לשם, או לזהות את המעבר שלה לשם באמצעים קסומים. הבסיס מלא בחפצים קסומים וכלי נשק שיעזרו לה להתרפא ולהתכונן לקרב הבא (צריך לעבוד על זה+לשיקול דעת השה''ם)
רק אתמול-כל פעם שמגלגלים יוזמה, מור נחשבת כאילו היא מקום אחד גבוה בסדר היוזמה ממה שהיא באמת. אם היא כבר במקום הראשון, היא מקבלת עוד פעולה אחת בתור הזה, לבחירתה.
בנוסף לכך, פעם בהתקלות, מור יכולה לנוע אחורה בזמן, ובכך מתכוננת לעתיד בצורה מיטבית. כפעולת בונוס, היא יכולה לאלץ גלגול מחדש של ק20 שגולגל בסיבוב האחרון, ולתת לו חיסרון או יתרון

פעולות:
Multiattack: כאשר היא מבצעת פעולה זו, מור יכולה לבצע שלוש התקפות להב זמן, ושתי התקפות פגיון

להב זמן: + 14 לפגיעה, טווח 5 רגל, 13 נזק (2ק6 + 6) חותך. להב הזמן הוא נשק קל. אם ההתקפה פוגעת, הדמות חייבת לגלגל הצלת זריזות (ד''ק 20) או להיות המומה (stunned) עד תחילת תורה הבא

פגיון: +12 לפגיעה, טווח 5/20/60 רגל, 8 נזק (1ק4+ 6) דוקר.

אז הניסוח לא ממש מהוקצע, ואני מניח שהיא לא מאוד מאוזנת....אז תרגישו חופשי לבקר! מקווה שיצא סביר :mrgreen:

היא אנושית. חשבתי על אאוטסיידרית, אבל לא מצאתי שום הצדקה.
תודה על הפידבק החיובי! גם אני לא שיחקתי בדרגות גבוהות...אבל כעיקרון הכוח שלה הוא בזה שהיא יכולה להשתגר, לתקןוף, ולברוח מחוץ לטווח של כל דבר....אני אולי אוסיף לה כמה יכולות הגנתיות. אחת נגד נזק aoe, ואחת נגד save or x

חזרה