• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פאת'פיינדר 1 ההרס האין-סופי (PF אבל לא רק)

ההרס ישחרר את העולם
מהסדר האין-סופי,
הכאוס ישחרר את האדם
מהשליט הלא חוקי,
הכח ישחרר את החיים
ממעגל המוות,
המוות ישחרר את הקיום
מאלה שנפלו.

אנו חיים למען חיינו
ולא למען שום דבר אחר,
אנו נלחמים למען החופש
מהמשטר שלא שולט,
אנו שמחים לעמן היופי
שיש כשהעולם בוער,
אנו מתים למען ההרס
של אלו ששורדים.

ההרס ישחרר את העולם...

אנו הורגים למען הכח
שצריך כדי לשרוד,
אנו נופלים למען המוות
של אלו שהורגים,
אנו פועלים למען
ניצחון האל
אנו הורסים למען ההרס
של מי שלא הושמד.

ההרס ישחרר את העולם... 2X

הטורף הגדול ישלוט

נזר ההרס, תליון הכאוס ,צמיד הכח וטבעת המוות קרואים יחדיו 'תכשיטי ההשמדה'. אלו הם ארבעה עתקים ידועים בעוצמתם, אל אף שכל אחד מהם לבדם אינו כה חזק -
נזר ההרס יכול, פעמיים ביום, לשחרר פרץ כח ששורף ומשמיד עצם אחד (על גובה, רוחב ואורך של 15 מטרים), לבחירת המשתמש, ואת סביבתו, ועושה ליצורים חיים שבתוך העצם 10ק10 נזק אש (תגובה 25 לחצי נזק), ומשמיד את גופותיהם את הם מתים.
תליון הכאוס משחרר פעם ביום פעימה של 3ק10 נזק תודעה (רצון 25 למניעה) ברדיוס של 10 מטרים סביבו, כשמי שסופג את הנזק, למשך חמש דקות פועל נגד כל אדם שסביבו, פועל נגד פקודות ומרסק מקומות תרבות, ובכללי מנסה להפר כל פעילות סדר ולפגוע בבעלי כוח (כמו מלכים, אצילים וכו')
צמיד הכח מעניק לבעליו 10+ כח, ובנוסף, 8+ לכל זריקות השכנוע, הכריזמה כדי לשכנע והדיפלומטיה - כוח מעמדי ופיזי יחד.
טבעת המוות יכולה פעם אחת, במגע, להרוג מידית (רצון 30 למניעה) מטרה אחת עד גודל ענק.

אבל כאשר מישהו לובש את ארבעתם ביחד, ישות של הרס טהור הנקראת 'הטורף הגדול' משתלטת עליו. מטרתו של הטורף הגדול היא אחת - להביא לסוף כל תרבות, מחשבה או חיים, ולשלוט לבדו בעולם שרוף, עם מעט הנאמנים שיבואו איתו. כעת בעל החפצים זוכה ל10+ לכל התכונות, לא ניתן להוריד ממנו את התכשיטים עד למותו, והוא יכול להשתמש ביכולות תליון הכאוס, נזר ההרס וטבעת המוות לפי רצון, כשכל הסטטים מוכפלים ב1.5(נזק, ד"ק להצלה, רדיוס ומרחב השפעה להרס).

בנוסף, מי שלובש חפץ אחד מרגיש את המיקומים של האחרים, לא יסכים בשום מצב (רצון 30 לשבירה) לתת את החפצים לאחרים וחש דחף להשיג וללבוש את החפצים האחרים - ולהפוך בלי ידיעתו לטורף הגדול.

ואיך ניתן להשתמש בזה?
חבורת אנשים מטורפים/לוחמים כמו אלו שבשיר מנסים להשיג את החפצים, ועל הגיבורים לעצור אותם - המצב בו ישהו לובש את ארבעת התכשיטים הוא בלתי מנוצח.
החפצים עצמם חזקים גם הם, והשמדתם עלולה להיות הרפתקה שלמה.
הגיבורים צריכים את אחד החפצים (למשל צמיד הכח, החלש ביותר) והוא מעורר בלובשו דחף עז למצוא את האחרים - דחף שעליהם לעצור, או שחברם ישמיד את העולם.
- - - - - - -
כתבתי את שיר זה כשיר של 'מרד ההרס' בסיפור שאני מתכנן לכתוב. אשמח לדעת בתגובות האם הייתם רוצים לקרוא את הסיפור הזה כשאכתוב אותו.
מידע כללי קצר - מי ששרים את שיר זה הם חבורת מורדים מטורפים/סדיסטים/נגררים אחרי כאלה, שמתכננים להעלות בלהבות את הממלכה כולה ולצפות בה בוערת בשמחה. כתבתי את השיר כשהייתה משועמם בשיעור ועייף, אל תשפטו אותי לפיו.

כל ביקורת תתקבל בברכה :).

הח׳אן הטטרי אמר/ה:
[post]688490[/post] מרד גרמגנור
לא קשור.

tkhag1 אמר/ה:
[post]688480[/post] איך משמידים אותם?
שכל הרפתקה תחליט בעצמה - רוב הסיכויים שהם בלתי ניתנים להשמדה, וחייבים לקבור אותם עמוק איפה-שהוא - או שהם היו מושמדים מזמן...

המ...

אני יודע!
דרך ההשמדה של של זה היא הריגת הטורף הגדול כשמישהו לובש את כל התכשיטים - זה משמיד את ארבעתם - ומפספס את הקטע של למנוע מהטורף הגדול להגיע מההתחלה...

dragonitzan אמר/ה:
[post]688510[/post] המ...

אני יודע!
דרך ההשמדה של של זה היא הריגת הטורף הגדול כשמישהו לובש את כל התכשיטים - זה משמיד את ארבעתם - ומפספס את הקטע של למנוע מהטורף הגדול להגיע מההתחלה...
א... אתה יודע... זה אמור להיות יותר בכיוון של "לתת לגולם האבן העתיק גולית לאכול אותו" או משהוא כזה.
וזה קצת מרגיש מפוספס שזה "חד פעמי" בגלל דרך ההשמדה של זה.
אם אתה תסכים לי אני יכול לתת לך דרך מעוד מעניינת להרוס את זה.

חביב. אני כן חושב שכעתקים הם מעט חלשים מידי, אבל אמרת שזה מכוון שהם יהיו לבדם חלשים- ככה שזו לא בעיה גדולה. הייתי מרחיב מעט על מיהו הטורף הגדול, למה העתקים האלו נוצרו ולמה הם דווקא תכשיטים (הם נשמעים לי כמו מחסומים למנוע ממנו מלהיכנס לעולם, אבל הצורה שבחרת להם מעניינת)- בשביל להרחיב את הרקע, למרות שאפשר להשאיר את זה גם ככה.

הערות מכאניות:
לא אמרת איזה סוג של עתקים הם, פחותים או דגולים. על פי הכוחות הייתי אומר שהם עתקים פחותים, אבל חשוב לדעתי כן לציין את זה.

בכוח של תליון הכאוס, אין כזה דבר נזק תודעה. זה יכול להיות נזק טמא, נזק קולי (נשמע לי די מתאים) או אפילו נזק כוח. בנוסף, מרחק במטרים תמיד צריך להיות ביחידות של 1.5 מטר (המקביל למשבצת), כך ש-10 מטר זה לא מתאים כרדיוס- 10.5 מטר, 9 מטר או 12 מטר יתאימו הרבה יותר.

התוספים של צמיד הכוח צריכים ככול הנראה להיות תוספי הקסמה. כנ"ל לגבי תוסף התכונות של כול העתקים יחדיו, למרות שהוא יכול להיות גם תוסף קבוע.

בפאת'פיינדר לא מרבים להשתמש בהשפעות של מוות מיידי כמו שהצגת בטבעת המוות, למרות שזו לא בעיה כזו נוראית אצל עתק. למה ההגבלה היא על גודל? ולא לדוגמה, ק"פ?

לא ברורה בדיוק השורה האחרונה על העניין שהוא לא מוכן לתת את העתקים עם ההצלה. הוא צריך לגלגל כול פעם שהוא מנסה לתת אותם? הצלחה אחת שוברת את העניין והוא יכול לתת ולקבל אותם בחופשיות? כול כמה זמן בכלל הוא מקבל זריקת הצלה?

וטוב לראות עוד אנשים כותבים לפאת'פיינדר, מקווה שתמשיך!

תודה על הביקורת - הם עתקים פחותים, אבל יחד הם עתק דגול אחד.
משנה רדיוס ל-12 מטר, ואת הנזק לנזק טמא.
מה ההבדל בין תוסף קבוע לתוסף הקסמה?
אתה צודק - לכמה ק"פ כדי לדעתך לשנות את ההגבלה לטבעת המוות? (אני לא מבין בזה מספיק).
אם מישהו מצליח לתת טיעונים מתאימים בשבילו למה הוא צריך לתת את התכשיטים, אז יש לו זריקת רצון כדי לעשות את זה. אם הוא נכשל, יהיה צריך למצוא דרך אחרת לגרום לו להוריד אותם.
לדוגמא:
- "אם לא תוריד אותם, אתה תשחרר כוח הרס עצום!"
(זריקת רצון - 22) "אבל הם מחזקים אותי!"
- "אם לא תיתן לי אותם, אני לא אוכל ללכת למסיבה מחר!"
(זריקת רצון - 12) "אז אל תלך למסיבה."
- "הם נראים עליך מכוערים."
(זריקת רצון - 31) זורק את התכשיטים על הרצפה והולך משם.

חזרה