הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[תגובות] DM Screen Reincarnated, מסך למנחה מבוכים ודרקונים 5

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 20 נובמבר 2017, 09:10

שנים אינספור מתחולל הקרב בין המאמינים במסך הקדוש לבין אלו שמחזיקים באמונה שמדובר באמצעי שחוצץ בין המנחה לשחקנים, החל מימי הולדת מבוכים ודרקונים ועד בואה של המהדורה החמישית.

מצד אחד המסך מציע למנחה רפרנס מהיר תוכך כדי משחק, ללא צורך בגישה לספרים - אם הוא בנוי נכון. הוא גם יוצר אזור פיזי שהוא רק של שליט המבוך - בו הוא יכול להכין תוכניות, למקם מיניאטורות לפני הקרב הגדול או לזייף בקוביות.
מאידך עם בוא הטאבלטים, האפליקציות והאתרים, יש תחליפים מהירים באותה מידה אם לא יותר, שמציעים את כל התוכן וגם חיפוש מהיר. אז האם עדיין יש מקום למסך למנחה במשחק שלכם? על השאלה הזו רק אתם יכולים לענות!

אני כאן כדי לדבר על המסך החדש למנחה של מבוכים ודרקונים 5 - בגרסת הנולד מחדש שלו - Reincarnated.
קרא את הכתבה...
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שליחה על ידי tkhag1 » 20 נובמבר 2017, 11:52

אני לא מאמין במסך, לדעתי זה יוצר ריחוק שמעיק על המשחק. ואני סומך על השה"ם שאם צריך "לרמות" הוא ימצא דרך משחקית לעשות את זה (אני זוכר פעם אחת שהוא היה צריך להרוג את המכשף שלי כדי שהוא יחזור לחיים באופן מידי על ידי כוח מסתורי, במקום לגלגל אצבע המוות מאחורי מסך הוא גרם לאויב להטיל עצירת זמן ולהטיל קורים ושתי כדורי אש, באופן מאוד מפתיע הדמות כמעט שרדה אבל הקורים שנשרפו סימו את העבודה.)
בקשר למכשירים אלקטרוניים: אני חושב שאין דרך טובה יותר מזה להרוס את המשחק, אם בכל זאת משתמשים בזה אז רק למעקב אחרי נקודות פגיע ודברים כאלה.
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 20 נובמבר 2017, 13:34

נראה טוב. לי יש את המסך דלוקס של 4 כבר כמה שנים, ולמען האמת אני מאוד מרוצה ממנו. גם אם אני בקושי משתמש בו כמסך מנחה (אין מקום על השולחן) ויותר משתמש בו כדף רפרנסים. במיוחד בשביל המצבים.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
Troll_love_uman

שליחה על ידי Troll_love_uman » 20 נובמבר 2017, 18:22

אני לא רוצה שהשחקנים יראו את הקוביות והדפים שלי. זו הסיבה היחידה לחוצץ המסך שלי.

אני בעצם משתמש בחתיכת קרטון מקופלת לשלוש שמודבק אליה תמונות
אורח

שליחה על ידי אורח » 27 אוגוסט 2019, 12:17

אני ממש רוצה כזה, כמה הוא עולה?
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

שליחה על ידי Nextorl » 27 אוגוסט 2019, 14:02

אורח כתב:
27 אוגוסט 2019, 12:17
אני ממש רוצה כזה, כמה הוא עולה?
אתה יכול לקנות אותו באמאזון ב80 ש"ח כולל משלוח, או ב51 ש"ח עם משלוח חינם בbookdepository. שווה גם לבדוק בממלכה ובפריק כדי לראות אם יש להם, וכמה יעלה שם.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה