• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דרקונים ונתונים [דו"נ15][מו"ד5]תחום השפעה: נצרות

הכוהן הנוצרי מאמין בישו וכל שאר עיקרי הנצרות, על המנחה להחליט אם הוא רוצה שהנצרות במשחק תהיה קתולית, אורתודוקסית או כל זרם אחר - למטרות הרפתקנות לכו כבר על מרונים וזהו - הם אוהבים להרוג דברים.

לחשי התחום:
דרגה 1: ברכה, הקסמת איש
דרגה 3: נשק רוחני, שיקום פחות
דרגה 5: ביטול קסם, גלימת הצלבן
דרגה 7: שומר האמונה, משמר מוות
דרגה 9: הקמת מת, ריפוי פצעים המוני

מיומנויות בונוס: בדרגה 1 הכוהן הנוצרי מיומן בשריון כבד ובכל כלי הנשק הקרביים.

בואו אחרי ואעשה אתכם דייגי אדם:
בדרגה 1 הכוהן הנוצרי נהנה מיתרון לכל בדיקות הכריזמה שלו מול בני אדם ודמויי אדם בעלי אותה נטייה כמו שלו.

לך אחרי והנח למתים לקבור את מתיהם:
בדרגה 2, יכולת תיעול הקדושה של הכוהן הנוצרי עובדת לא רק על אל-מתים אלא גם על שדים, שטנים, פיות, יסודנים ויצורים שמימיים שאינם מהדת הנוצרית.

כל אשר תתיר בארץ אתיר בשמיים:
בדרגה 6, הכוהן הנוצרי מסוגל להסיר קללה (כמו הלחש מעוצמה 3). יכולת זו מתחדשת לאחר מנוחה ארוכה.

אשרי הרחמנים כי הם ירוחמו:
בדרגה 8, כאשר הכוהן הנוצרי מרפא מישהו, הוא מרפא גם לעצמו 2 נק"פ + עוצמת הלחש

אני האלפא והאומגה:
בדרגה 17,הכוהן הנוצרי מקבל עמידות לנזק חותך, מוחץ, דוקר, תאובה וקורן.

מגניב! אני לא מבין במכניקה, אבל מגניב לראות המרה למו''ד של כמרים.
המפקד האלמוני אמר/ה:
[post]687588[/post] למטרות הרפתקנות לכו כבר על מרונים וזהו - הם אוהבים להרוג דברים.
אריאנים אהבו להרוג יותר!

וואו. אני לא יודע מה הייתה הכוונה שלך ב"כוהנים נוצרים הם לא הרפתקנים", על פי הנתונים המכניים פה הם ההרפתקנים הכי טובים בעולם. יתרון לכול בדיקות הכריזמה, גירוש אל מתים על 40% מהיצורים במשחק, עמידות ל-5 סוגי נזק, שליטה בנשק ושריון... יש לנו כאן הרפתקן שיגרום לישו להתבייש בהרפתקאות שלו.

ואגב, למה נשק רוחני כלחש? לא מצליח לראות בדיוק איך הוא מתקשר לנצרות. אפשר להציע להחליף בהליכת מים? ;)

חזרה