• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פאת'פיינדר 1 המלצות למערכה חדשה - מבוכים ודרקונים 5 / פאת'פיינדר

אהלן
בשעה טובה אני מתניע משחק חדש, ולאור קוצר הזמן, אני מתכנן להריץ מערכה מוכנה. לאחר חיפוש די יסודי, המערכות שמצאתי הן או של מבוכים ודרקונים או נתיבי ההרפתקאות של פאת'פיינדר. עקרונית המהדורה לא חשובה, אני אריץ את מה שעובד עם המערכה (אין לי שום כוונה להתחיל להתעסק עם המרות בין מהדורות, זה PITA).
הכוונה למצוא משהו שמאזן טוב בין דיפלומטיה ומשחק תפקידים לבין קרבות. לא רק זחילת מבוך וכן לדב"שים מגניבים שנשארים לאורך המשחק. הדגש הוא על רצף של הרפתקאות / מערכה ולא הרפתקה בודדת.

אז ככה:
- קללת סטראהד, מבוכים ודרקונים 5. הצעתי לשחקנים, והם לא רצו / התלהבו מאימה.
- הרפתקאות אחרות של מבוכים ודרקונים 5, רובן הן או קרבות / זחילות מבוכים או Exploration. לא התרשמתי שיש משהו עם הרבה דיפלומטיה. למעט אולי עריצות הדרקונים - אבל ניסיתי בעבר להריץ וזו הרפתקה לא טובה בעיניי.
- Curse of the Crimson Throne, נחשב לאחד מנתיבי ההרפתקאות הקלאסיים. סביבה עירונית, אז יש הרבה משחק תפקידים ודב"שים. יצא במהדורה חדשה של פאת'פיינדר.
- Hell's Rebels, עוד נתיב הרפתקאות עירוני של פאת'פיינדר. כרגע המועמד המוביל בעיקר כי גם יש לי אותו (היה בהאמבל באנדל) וגם כי יש נקודת עצירה טובה בהרפתקה הרביעית, מה שנשמע לי יותר טוב מאשר להתחייב לכל ששת ההרפתקאות.

יש לכם עוד המלצות (פתוח למהדורות)? מישהו התנסה באחד מההרפתקאות לעיל ויכול להמליץ?

יותם כתב סדרת סקירות אפיות על נתיב ההרפתקאות האפי הזה: https://www.pundak.co.il/reviews/dungeons-dragons/598-worldwound
אבל לטעמי למרות שהוא מגניב הוא יותר מדי קרבות והאק-אנד-סלאש ואני מחפש משהו שהוא גם יותר משחק תפקידים. באמת צריך לציין לחיוב את כמות ההרפתקאות האדירה שיש לפאת'פיינדר, למרות שגם מו"ד 5 מתקדמים לאותו הכיוון.

ראיתי בקניון ביהוד שיש איזו הרפתקה של מבוך אבל אין שם הרבה דב"שים ואלה שכן יש זה אחד שיורה עליך חיצים בהתחלה ואחת שנמצאת ממש בסוף ההרפתקה אבל יש סיכוי לא רע להמשיך מזה לעוד עלילה או להוסיף דברים למבול על דעת עצמך ולשנות קצת לפי שחקנים וכל מיני

חזרה