• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מחפש אמן גלמים\ממציא.

חובב מוד

פונדקאי ותיק
כבר כמה זמן שאני מחפש מקצוע מכני, כזה שמלווה אותו גולם והוא ממציא מכשירים מגניבים בזמנו הפנוי.
אני יודע שאני יכול לקחת אשף ולתקוע לו את הכישרון יצירת יצירי כפיים ואומן פסילים, אבל אני מחפש משהו יותר... יותר משהו,
לא יבש, כזה שמקבל באפים לזה וכאלה.
הסתכלתי קצת בפונדק ועברתי על חלק מהדברים אבל לא מצאתי משהו כזה.

אז עכשיו אני כאן, בקריאה נואשת (יחסית) לעזרה, למצוא את הממציא המגניב שחיפשתי כל כך הרבה זמן.

חוץ מאומן פסילים, לצערי לא עולה לי לראש משהו. ברמת העיקרון יש גם את הארטיפיסר שהוא מקצוע בסיס שמתמקד ביצרת חפצי קסם, הוא סוג של מטיל לחשים, אבל ה"לחשים" שלו (יש להם שם אחר) בדרך כלל עובדים רק על חפצים/יצירי כפיים. אם אני זוכר נכון, הוא אפילו יכול ליצור הומנקולס באיזה רמה, כאשר באחד מספרי ההחרבה של אברון יש פירוט על סוגים שונים של הומנקולסים, בעלי יכולות נוספות.
הוא מופיע במדריך לשחק של אברון, ומרוחב בהרבה ספרים של אותו עולם מערכה.

עכשיו, במידה ואתה משחק עם שה"מ קצת יותר פתוח, שמוכן לקבל מקצועות תוצרת בית, אז בזמנו מצאתי בgiantitp מקצוע יוקרה של אלכימאי, שאחת האופציות שלו זה סוג של גולם יציר סוד, שרוב ה"קסמים" (גם לו יש יכולת אחרת במקום קסם) דורשות את הגולם הזה בתור מוקד (אני זוכר לדוגמה שיש שם יכולת שגורמת ל"ליבה" של הגולם להתחמם, ואז לשגר ממנו להבה.
שים לב שזה תוצרת בית, אז לא כל שה"מ יאשר את זה, כמו גם שזה לא הכי מאוזן.
http://www.giantitp.com/forums/show...-Alchemist-(Warlock-Artificer-Alchemy-)-PEACH

נתיב הבנאי(ככה מתרגמים את זה?) נשמע די מגניב, אבל אני לא בקיא מספיק באנגלית כדי להבין את היכולות בדיוק וכך להפיק מהמקצוע שימוש יעיל.

וכשאני מנסה בגוגל כל מיני מקצועות תוצרת בית זה מביא אותי לדברים אקראיים שכתובים בהם "מקצועות" "תוצרת" ו"בית"

זו בעייה, לצערי בספרים שכן תורגמו לעברית של 3.5 הדבר הכי קרוב שיש לך זה אשף עם כישרון יצירת יצירי כפיים ואומן פסילים... אני לא חושב שיש מקצוע נוסף שתורגם לעברית שיכול להתאים לך. אתה כן יכול לנסות לכתוב אחד. בפעם הראשונה שגיליתי שאני מקצוע שמתאים למה שחשבתי (ואז גיליתי שקיים, אבל זה לא הנושא) כתבתי אחד, הוא לא יצא משהו, אבל זה כן יתן לך ניסיון, מה גם שיש לך פה את הפורם שיכול לתת הרבה פידבקים ולעזור. בסופו של דבר, לא חסרים פה חברה ששיחקו/מכירים את 3.5

חזרה