• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פאת'פיינדר 1 [PF] מי צריך עוד אויב כשאפשר להשיג חבר?

הכל התחיל בצהרי היום לפני כמה חודשים, אני קראתי לי בספר החוקים של פאת'פיינדר, והסתכלתי לי על החפצ"קים שם, כשאת עיני תפס חפץ מעניין שנקרא 'קנה שלטון', שהשפעתו היא שליטה ללא הצלה על כל מפלצת עם ערך תבונה נמוך מ12.
נזכרתי במפלצת מסויימת שיש לה ערך תבונה נמוך מ12, ומיהרתי למגדיר המפלצות, לאשר את מה שחשבתי, ואכן, כפי שחשבתי הטאראסק הוא בעל ערך תבונה של 3!
תהנו מהמידע :mrgreen:

קבצים מצורפים

• IMG-20170407-WA0001.jpg
    IMG-20170407-WA0001.jpg
    54.6 KB · צפיות: 875
  • 20170813_113419.jpg
    20170813_113419.jpg
    75.2 KB · צפיות: 875
לא מספיק מומחה בPF, אבל מההיכרות שלי עם 3.5, לטאראסק אין איזו יכולת להתנגד לכל לחש שיש עליו התנגדות לחשים? אני זוכר שהיה רשום שהעור שלו כל כך נוגד קסם, שקליעי קסם נורים ממנו בחזרה ליורה שלהם.

מזכיר לי שאיפשהו היה פה דיון ארוך (משהו ישן, מאוד) על איך אפשר להפוך את הטארסאק לחייה מלווה עם מספיק לחשים וקומבו מתאים.

liorgonen3 אמר/ה:
אני זוכר שהיה רשום שהעור שלו כל כך נוגד קסם, שקליעי קסם נורים ממנו בחזרה ליורה שלהם.
רשום שקליעים, חרוטים, קרניים וקווי קסם לא עובדים ו30% שהם יחזרו אל המטיל, אבל ההשפעה של המטה לא נראית לי כמו אחד מהדברים האלו, אני יותר מדמיין את זה כמישהו שמנופף במטה ומצווה על הטאראסק תוך כדי.

Nextorl אמר/ה:
מגניב, אני לגמרי יכול לדמיין הרפתקה אפית שבה הטראסק עושה בעיות, ומתגלה בסוף שהנבל האמיתי שלט בו כל הזמן הזה עם קנה שלטון...
האמת שהתכוונתי לכך שהשחקנים ישלטו בטאראסק (מנצ'קיניזם לשלטון!) אבל גם עובד

לא יודע... 60 אלף מ"ז לא בדיוק מרגיש לי "שלוט בטאראסק הקרוב לביתך." מצד שני, עדיין מדובר על יצור שלא כולם יודעים איפה הוא, ושעדיין זקוק לשינה חלק גדול מהזמן (כשחושבים על זה, הטאראסק הוא קצת כמו חתול, הוא יושן כל הזמן, וכשהוא קם, זה בדרך כלל כדי לעשות נזק)

לא מבין למה אתה מרגיש צורך לצוטט את ההודעה כשאתה יכול להוסיף את המילה "ליאור". או לרשום "אתה זוכר איפה הנושא?" אבל בבקשה, זה אחד משלושת אלה.
הטראסק חסר השימוש
איך מנצחים טאראסק?
איך הורגים טארסק (כן, שוב... )

עצים מ2007 בערך, אז אני חושב שראוי לציין שאין מה להגיב שם, אלא אם כן אתה מנסה לשבור את שיא ההקפצות, ואז תחפש משהו ישן יותר.

לא זוכר בדיוק איפה זה מופיע בהם, תחפש קללה דגולה או משהו בתוכם, אני חושב שזה קשור.

liorgonen3 אמר/ה:
לא מבין למה אתה מרגיש צורך לצוטט את ההודעה כשאתה יכול להוסיף את המילה "ליאור". או לרשום "אתה זוכר איפה הנושא?" אבל בבקשה, זה אחד משלושת אלה.
הטראסק חסר השימוש
איך מנצחים טאראסק?
איך הורגים טארסק (כן, שוב... )

עצים מ2007 בערך, אז אני חושב שראוי לציין שאין מה להגיב שם, אלא אם כן אתה מנסה לשבור את שיא ההקפצות, ואז תחפש משהו ישן יותר.

לא זוכר בדיוק איפה זה מופיע בהם, תחפש קללה דגולה או משהו בתוכם, אני חושב שזה קשור.
שיא ההקפצות נשבר כבר ע"י איזה אורח אחד,הוא הגיב בעץ מ2002.

אגב, רעיון מעניין שהיה לי להרפתקה פעם הוא מישהו שבניסוי שהשתבש עם הדי אנ איי של הטאראסק יצר בטעות שיבוט נקבי של הטאראסק, ועכשיו הגיבורים צריכים לעצור אותה לפני שהיא תמצא את הזכר, כי אז הם יתרבו וזה יהיה סוף העולם.

מליאדקר אמר/ה:
[post]679179[/post] שיא ההקפצות נשבר כבר ע"י איזה אורח אחד,הוא הגיב בעץ מ2002.

אוקי, עכשיו אני בכלל לא מבין למה לעזזאל אתה צריך לצוטט את ההודעה שלי, כשברור שהיא האחרונה בעץ (למען הסר ספק, אני מצוטט אותך כדי שזה יראה לך הודעה על כך שצוטטת ותראה את ההודעה הזו). יש סיבה שבגללה ביקשו לא לצוטט כל שנייה. מעבר לעובדה שזה סתם מאריך את ההודעה שלך (אני יודע טוב מאוד מה אמרתי כתבתי בהודעה הקודמת שלי) זה הופך את הפונדק לרצף ציטוטים חסרי קשר, שמסתיים בהודעה קצרה. שבמקרה הזה גם חסרת כל קשר לנושא. מה שאומר שכל ההודעה האחרונה שלך, היא בסופו של דבר ספאם אחד גדול.

אין שום סיבה לרשום את מה שאתה רשמת, מעבר לעובדה שזה ממש אבל ממש לא קשור לעץ, לא קשור לנושא, ולא ממש קשור לנושא ההודעה האחרונה שלי (שבה אני מבהיר רק לtkhag1 שמדובר בעצים ישנים, אז אין לו מה לרשום שם תגובות, מאחר ומודבר בעצים שהוא לא מכיר, ולא יודע בוודואת בני כמה הם, ראיתי צורך למנוע "עוגמת נפש" מיותרת ולהביהר לו שתגובה שם משמעותה להקפצה. )

מעבר לכל זה, גם אם היה מתפתח דיון על מתי ואיפה היה ההקפצה הכי עתיקה. והיית רואה סיבה הזויה כלשהי אשר בגינה היית מוצא לנכון לצוטט את ההודעה האחרונה בעץ אין שום סיבה לצוטט את כל ההודעה.

יכולת פשוט לצוטט את השורה הבאה
liorgonen3 אמר/ה:
[post]679178[/post] עצים מ2007 בערך, אז אני חושב שראוי לציין שאין מה להגיב שם, אלא אם כן אתה מנסה לשבור את שיא ההקפצות, ואז תחפש משהו ישן יותר.
ועליה לרשום את התגובה שלך, אין כל צורך לצוטט את כל ההודעה שלי (אשר 95% ממנה לא מתייחס בכלל לנושא של התגובה שלך) קל וחומר כאשר החלק הראשון של התגובה שלי, הוא הערה על כך שלא צריך לצוטט כל דבר בפורם. לרשום משפט לוקח חצי דקה במקרה הטוב, אפשר להתגבר על הדחף הפתאומי "לחסוך מעצמכם" את הפעולה של כתיבת מילה אחת שתשייך את ההודעה שלכם לנושא.

אז לא, זה לא רלבנטי שההקפצה האחרונה הייתה ב2002 על ידי אורח (כמו כל הקפצה אי פעם), זה לא רלבנטי לצוטט את כל ההודעה כשרק 7 מילים מתייחסות לנושא (הלא קשור בכלל לעץ), זה לא רלבנטי לצוטט את ההודעה האחרונה (לא בחלקה ולא במלואה) ולא רלבנטי להעלות נושאים שלא שייכים לעץ.

הל לורד- מתנצל מעומק ליבי שהעץ שפתחת צריך להגירר לזה, ממש לא היה לי כוונה כזו. יש עניין של דיון לעץ שפתחת, ואני אשמח להמשיך בדיון בו, אבל כשמגיעים מים עד נפש, צריך להגיד די. אין לזה שום קשר איתך, ואני מקווה שאתה לא נפגע מהדבר בשום אופן. במידה וכן, אנא קבל את התנצלותי הכנה.

nav566 אמר/ה:
אגב, רעיון מעניין שהיה לי להרפתקה פעם הוא מישהו שבניסוי שהשתבש עם הדי אנ איי של הטאראסק יצר בטעות שיבוט נקבי של הטאראסק, ועכשיו הגיבורים צריכים לעצור אותה לפני שהיא תמצא את הזכר, כי אז הם יתרבו וזה יהיה סוף העולם.
ניסוי קצת צורם לדעתי, אבל זה לא שחסרות מפלצות ענק בפאת׳פיינדר. ה-Pit of Gormuz בגולאריון מעלה פעם בכמה אלפי שנים את אחד מהיצירים של רובאגוג לעולם, שהטאראסק הוא רק אחד מהם. בצד השני של העולם, קייג׳ו ענקיים מסתובבים, נלחמים אחד בשני והורסים אזורים שלמים בכוחם. ואפילו יש קייג׳ו אחד על הירח. אני בהחלט יכול להראות הרפתקה הממוקדת בכך שעונת הרבייה של שניים מהיצורים האלו הגיעה, והדמויות לא צריכות להשמיד אותם, אלא רק למנוע מהם מלמצוא אחד את השני.

חזרה