• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 4 דרקונים ונתונים שריון קרב ענקים [דו''נ 3] [מה' 4]

היי! אני מפרסם כאן תוכן מעולם המערכה בו אני מריץ הרפתקה כרגע (הממלכה המקוללת), שהוא עולם שופע ענקים. אז בלי הקדמה אחת נוספת, קבלו אותו!
שריון הענקים. בתחילה, שריון זה היה לא יותר מאשר חליפת קרב מעוצבת שמלכי השבטים הקדומים של ענקי הסערה נהגו ללבוש בקרבותיהם. אך לאחר המלחמה האחרונה עם בני האנוש, כשישה שריונות נשארו בשדה הקרב, חסרי תועלת. עד שקוסם אחד מכיר הקיסר, בשם לאו טר, החליט לרתום את השריונות לטובת האימפריה, והפך אותם לכלי נשק. כיום, בכל פעם ששר מלחמה חדש מנסה להשתלט, ניתן לראות את הצלליות הכהות של השריונות מזנקות לאורך הדרכים, רודפות את צבאותיו וגוזרות עליו דין מוות

הפרויקט הזה בעצם כולל שלושה חלקים-חפץ קסום, כלי רכב, ומפלצת. אני אתחיל בשניים הראשונים ואוסיף את האחר בהזדמנות.
אז דבר ראשון-חפצק, או ליתר דיוק עתק
הערה-החפץ מיועד ליצורים מגודל עצום ומעלה, אלא אם כן השריון כווץ באמצעים קסומים או שהליבה שלו נלקחה ממנו (ראו מטה) ושובצה בשריון אחר.

החפץ מתאים לדמויות בדרגות האגדה
שריון הענקים
שריון עצום זה עשוי פלדה שחורה, משובץ באבנים טובות ובקסדתו זוג קרניים ענקיות. השריון היה שייך פעם למלכי הענקים, שהטמינו בו כוחות קסומים מעבר להבנתו של כל בן אנוש. מה שלא מנע מכמה מהם לנסות לנכס את כוח השריון לעצמם.
שריון הענקים הוא שריון קשקשי דרקון כחול +5
הקסמה-דרג''ש
תכונה-עמידות 15 רעם
תכונה-אתה זוכה בתוסף חפץ +4 לזריקות הצלה
תכונה-אתה זוכה בתוסף חפץ +2 לכל ההגנות מלבד הדרג''ש שלך.
כוח (התקלות-אביזר, מאגיה, רעם)-נשיפת רעמים, כושף 13.
כוח (יומי)-פעולה מיידית. לאחר שאתה נפגע על ידי התקפה, אתה יכול באופן מיידי ליצור סביבך אזור פיצוץ בטווח 3 המשפיע גם על יצורים מעופפים. כל יצור באזור נדחף שתי משבצות הרחק ממך, ואם הוא נשאר באזור הוא גם סופג נזק של 2ק6 ברק.

מטרות שריון הענקים (בהנחה שהדמויות מצאו שריון אמיתית ולא את אחד מכלי הרכב, מהם הוצאה המודעות)
-להחזיר את מלכי הענקים לגדולתם
-להביס את ענקי העננים ולשלוט בענקי הבוץ
-לאגד צבא של לוחמים ענקים עליהם יסופר האגדות אלפי שנים מהיום.

כיצד לשחק את שריון הענקים?
שריון הענקים אינו מתקשר ישירות, אלא שולח תמונות וזכרונות מבעלים קודמים כדי לכוון את הנושא אותו כרצונו
למרות שלעיתים נשמה של בעלים קודמים תרדוף את השריון והעוטה אותו, אין זו תקשורת ישירה מצד השריון.

התאמה-
ערך התחלתי------5

הבעלים עולה בדרגה---------+1ק10
הבעלים מבצע מעשה שפוגע באנושות או בענקי הענן--+2
הבעלים הוא ענק---------------+1
הבעלים מפקד על יחידה צבאית בגודל השווה לדרגתו כפול 3 לפחות------------------+1 (פעם ביום)
הבעלים או אחד מבני בריתו מפריע לתוכניות מהם של ענקי הסערה-----------------2-
הבעלים או אחד מבעלי בריתו הורג ענק סערה או חייל הנמצא תחת פיקודו של כזה------2-

שבע רצון(20-16)
אני ממלא את רצונם של אדוני הסופה, והם מעניקים לי כוח!
השריון מרגיש שבעליו מקדם את מטרות הענקים, ומעניק לו כוחות נוספים כדי לתגבר את יכולת הלחימה שלו
תוסף ההקסמה של השריון עולה ל6+
תכונה-תוסף חמש לעמידויות המוענקות מהשריון
תכונה-+1 לכל תוספי ההגנות המגיעים מהשריון
כוח (יומי) ההילה שלך פועלת ודוחפת למרחק כפול, גורמת 3ק6 נזק, וכעת אתה יכול להפעיל אותה פעם נוספת ביום גם בלי להיפגע
מיוחד-לעיתים רוחו של מלך ענק תרדוף את השריון ותעניק לך עצה או הדרכה.
מרוצה (12-15)
השריון מבין שאני פועל לטובת הענקים, ואט או מחזק אותי
השריון מתחיל לאט לאט לשלוח תמונות מעודדות ומלהיבות לבעליו, לחזק אותו בקרב
כוח (יומי-אביזר, רעם, קדושה)-כמו כוח העותר "רעם השחקים" (עותר 7)
רגיל (11-15)
השריון ואני בוחנים זה את זה
בשלב זה השריון בודק את נושאו, לא בטוח אם הוא המתאים למשימה או לא.
לא מרוצה (4-1)
השריון לא אוהב את דרך ההתנהגות שלי, למשחק בי למטרותיו שלו
מיוחד-אתה סובל ממחסר -2 לבדיקות התקפה ונזק כנגד כל אויב שאינו ענק ענן או בן אנוש, ומחסר -2 לבדיקות כריזמה המבוצעות בקשר לענקי סערה
כועס (0)
רוחות הענקים מתנקמות בי בכל אשר אלך, השריון גמר איתי
תוסף ההקסמה של השריון יורד ל +4
תכונה-כל תוספי ההגנות יורדים ב1 ותוספי ההצלחות ב-2
תכונה-העמידויות שהשריון מעניק יורדות ל10
מיוחד-אתה סובל ממחסר -5 לבדיקות התקפה ונזק כנגד כל אויב שאינו ענק ענן או בן אנוש, ומחסר -5 לבדיקות כריזמה המבוצעות בקשר לענקי סערה

התקדמות הלאה
הגיע הזמן לכיבוש הבא
כאשר הכוונה מסיים משימה המועילה לעם ענקי הסערה או כאשר הוא מאכזב את העם, השריון יעזוב אותו. אם הנוטה אכזב את השריון, השריון יעלם בפיצוץ של ברק שיגרום לעוטה 6ק8 נזק ברק ורעם.
אם השריון עזב בדרגת מרוצה ומעלה, הוא משאיר אחריו שריון קשקשי דרקון כחול +5, כמזכרת לכוחו עבור הלוחם שסייע לעם הענקי.
הערות - כל כוח שדורש שימוש באביזר שהשריון מפעיל, משתמש בשריון כאביזר.
הערה 2-כאשר העוטה מקבל את השריון, עליו לבחור בין חוכמה, תבונה או כריזמה בתור תכונת המפתח לכוחות שהשריון יכול להפעיל.

בסוף את הרכב אני אכתוב מחר. זהו לביינתים. לילה טוב.

הקונספט מגניב - פחות שמיש לשחקנים סטנדרטים, אבל אני לא רואה בעיה עם העובדה שדב"ש יחזיק בעתק. השריון נע בין +4 ל+6, כך שהוא נוגע במופת הסופי ועד לאגדה הסופית. הוא חזק למדי (נותן עוד 2 כוחות מקצוע, בכל זאת) אבל עדיין בהחלט בגדר המאוזן. מעניין וטוב, כל הכבוד.

אני מרגיש שחסרות קצת דרכים לעצבן את השריון - בעצם, הדרך היחידה היא להלחם ישירות בענקי הסערה. שזה יכול להיות סבבה, אבל אני זוכר שבפעם האחת שהיה לי עתק בתור שחקן ציפיתי לדילמות שיכולות להגרם בגללו. עד כמה רחוק אני מוכן ללכת בשביל חרב קצת יותר טובה? במקרה של השריון, נראה שהתשובה צריכה להיות "מספיק בשביל לא להלחם בענקי הסערה". שזה יכול להיות סבבה בקמפיין מסוים, אבל כמעט לא רלוונטי בהרבה קמפיינים אחרים.

Rui-תודה רבה. כמו שאמרתי, יש אפשרות בהינתן הטקס המתאים להעביר את מוקד הכוח של השריון לשריון קטן יותר, אבל זה מחליש מעט את יכולות השריון.תודה רבה על המחמאות! :)
גאלאן-אני יודע, אבל מאחר שהשריון בדרך כלל מיועד לדב''ש מצביא אז כן, זה די צר. מצד שני, אם שחקן ילבש את זה, ענקי הסערה הם בערך הביג באד גייס של העולם מערכה. שתי המלחמות הכי גדולות בהיסטוריה שלו החלו בגללם. בכל אופן, תודה על ההערה. אני כנראה אשנה אחרי שבת למשהו בסגנון של ''הימלטןת מקרב'' או משהו כזה.

חזרה