• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 [מבוכים ודרקונים 5] סטרימינג של השמדה

לרגל יציאת קו העלילה וההרפתקה החדשה של מבוכים ודרקונים 5, מכשפי החוף מארגנים אירוע וירטואלי בן יומיים ב 2-3 ליוני, של שידורים חיים עם שלל בלוגרים ואנשים נוספים.
אני מודה שאני לא מכיר את השמות שהם זורקים, אבל זה נשמע אירוע די מדליק. וכמובן העיקר - לגלות מה שני הספרים החדשים שמכשפי החוף מבשלים לנו :)
http://dnd.wizards.com/streamofannihilation

טיזר לאירוע עלה -

ומה שהכי מעניין - דינוזאורים ;) לזכרוני הצולע היו כאלה באי האימה, מצטיקה ו... לא זוכר עוד (איי הסערה לא נחשב :cool: ).
Screen Shot 2017-05-25 at 17.12.44.jpg

רוי, אמורים להיות שני ספרים חדשים, אני מהמר שספר ההרחבה יהיה אכן לשחקנים אבל בשילוב מערכה (כמו SCAG רק טוב יותר)

זרתוסטרה אמר/ה:
[post]670986[/post] מעניין ממש. מתי האירוע אמור להיערך?

The oldman אמר/ה:
[post]670777[/post] מכשפי החוף מארגנים אירוע וירטואלי בן יומיים ב 2-3 ליוני
זה שידור מהבוקר עד הערב, כמובן בשעון ארצות הברית.

לאחר שיטוט אקראי למחצה באינטרנט, השמועות האחרונות טוענות שהתיאור עד כה מתאים דווקא לג'ונגלים של Chult בממלכות נשכחות, בחיזוק העובדה שכל מיני גזעים קשורים הופיעו במדריך המפלצות של Volo, כמו ה Tabexi וגם ה Yuan-ti וכך הלאה.
אותם אנשים גם מנחשים שההרפתקאה תהיה קשור לחצי-ליץ' Acererak שהופיע לראשונה ב Tomb of Horrors ומאז הפך לאחד הנבלים הידועים.

כאנקדוטה משעשעת, בחלק מהמהדורות Chult היה אי, ובאחרות (כולל מה' 5) הוא חלק מהיבשת.

חזרה