נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

[דו"נ 3][3.5] ענק המערות

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
yellow_acid
תשובות: 19

[דו"נ 3][3.5] ענק המערות

שליחה על ידי yellow_acid » 22 מאי 2017, 22:26

נראה כמו יצור שאם הוא מצליח להפתיע, הוא יכול להיות אתגר רציני, ולחסל משהו מספיק מהר לפני שהוא מוחץ את אחד מבני החבורה למוות זה תמיד נחמד.
אני חושב ש2 או 3 כמוהו שמזנקים בהפתעה מתוך החשכה יכולים להיות יותר מעניין מאחד מהם.

היה נחמד לקבל עליו קצת יותר הסבר בלי קישורים חיצוניים, למרות שהוא בהחלט משהו שמעביר מסר קריפי שמתאים למנהרות אפלות ומלאות תחב.

נ.ב
הוא סתם נוב, למה לא לקח הפלה משופרת?
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~
גאלאן
תשובות: 27

[דו"נ 3][3.5] ענק המערות

שליחה על ידי גאלאן » 22 מאי 2017, 22:40

שקלתי לרשום קצת הסבר עליו אבל הרגשתי שכל מה שאני אוסיף יגרע. בקצרה, ענקי המערות הם גזע עיוור של ענקים שזוחל במערות תת קרקעיות. הם צריכים כל הזמן לשמור על תנועה, להתקדם ולדאוג שהם לא נתקעים במקום - ברוב המערות בהם הם זוחלים הם גדולים מידי בשביל היות מסוגלים להסתובב במקום, למשל. אם מישהו חוסם את הדרך שלהם והם לא מצליחים להתקדם האופציה היחידה שלהם היא להרוג ולאכול את מי שמולם כדי שהגוף שלו יפסיק לעמוד בדרכם. הם מעטים מאוד, ומדברים אחד עם השני כשהם צורחים לתוך סלע והרעידות מהדהדות באדמה עד שענק מערות אחר שומע אותם.

ומה תעזור לו הפלה משופרת כשכל ההתקפות שלו הן האבקות וbull rush? הוא לא מרוויח כלום מהכשרון
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
סמל אישי של משתמש
yellow_acid
תשובות: 19

[דו"נ 3][3.5] ענק המערות

שליחה על ידי yellow_acid » 23 מאי 2017, 14:28

זה נשמע כמו התחלה של משהו מעניין וקריפי, אבל עדיין חסר מאד. אני לא אכביד בשאלות כי זה פשוט תמצות של משהו ממקום אחר, אז זה קצת חסר לי בהגשה.

דיברתי על הבילד הצ'יזי שקישרת אליו של השרשרת דקרים.
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~
גאלאן
תשובות: 27

[דו"נ 3][3.5] ענק המערות

שליחה על ידי גאלאן » 23 מאי 2017, 15:26

הבילד לא עובד, ריץ' טעה (קצת) בחוקים של התקפות מזדמנות, היה חסר לו עוד כשרון אחד שזה יעבוד (hold the line למשל). אז כן הכשלה משופרת עדיף, מצד שני אתה צריך להסתמך על זה שתפגע כל סיבוב עם ההכשלה
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה