• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דרקונים ונתונים [דו"נ 3][מו"ד 3.5] שלושת קוטלי הענק

לפני אלפי שנים ארץ הגמדים הגאה של האונד עמדה בפני איום אדיר. צבא ענקים אדיר, המונהג בידי ענק העננים האיום ספטוס, פלש אל הארץ. צבא הגמדים לא יכל לכוחם האימתני של הענקים, והם נכנסו למצב נואש. בצר להם, הם פנו אל הנפח וחרש הנשק האגדי, קריוס קפטרה, להושיע אותם. קריוס יצר שלושה נשקים אדירים, ונתן אותם לשלושת מפקדי הצבא של האונד. שלושת הנשקים האדירים הביאו לחיסולו המיידי של צבא הענקים ולמותו של ספטוס.
לאחר המלחמה, הנשקים נשמרו בכספת בהאונד, שם הם נשמרים עד היום בו יזדקקו להם שוב.

פטיש ריסוק הנפילים
זהו פטיש קרב מארת ענקים חוזר 5+ עשוי אדמנטיט, שעליו חרוטים עיטורים. האוחז בנשק מקבל תוסף חמיקה של 5+ לדרג"ש כנגד ענקים. כאשר הפטיש פוגע בענק, עליו להציל קשיחות כנגד ד"ק 30 או למות. גם אם הוא מצליח, הנזק הכולל הנגרם מהנשק מוכפל ב-1.5, והענק מואט בדומה ללחש האטה במשך 1ק4 סיבובים.

חרב קטילת הענקים
זוהי חרב ממזרית מארת ענקים עורפת 5+ שעליה חרוטים עיטורים. בכל פעם שהחרב פוגעת בענק, הוא סופג 2ק8 נזק לחוסן ו-2ק8 נזק לכוח. התקפות של ענקים מושפעות כאילו לאוחז בחרב יש הפחתת נזק 20.

רומח חיסול הטיטאנים
זהו רומח אנרגיה זוהרת קל מארת ענקים 5+, שעליו חרוטים עיטורים. כאשר האוחז ברומח נלחם בענק, נשקים של בעלי ברית במרחק של עד 100 מ' מתפקדים כנשקי מארת ענקים. אם אין להם תוסף קסום, הם מתפקדים כנשק 1+ כל עוד האוחז ברומח נלחם בענק.
האוחז ברומח מקבל תוסף מוראל 2+ לגלגולי התקפה כאשר הוא נלחם בענק.

The oldman אמר/ה:
נראה סבבה, אבל חזק מדי - לפחות המוות בד"ק 30 וגם הפחתת התכונות.

לענקים יש קשיחות כהצלה טובה וערכי חוסן וכוח מאוד גבוהים. ענק חזק יכול לשרוד כמה מכות מזה. בהתחשב בזה שזו יכולת שמשיפעה רק על ענקים, הייתי אומר שזה מאוזן.

אולדמן - טוב ברור שזה עתקים דגולים, אז לא נראה לי יש פואנטה להתלונן על עוצמת יתר.

מה שאני לא מבין זה מה בעצם עוזר ליצור עתקים? רוב המשחקים יתנהלו ברובם ללא עתקים דגולים, וגם כאשר יש אחד כזה, מדובר על משהו שהדמויות אולי שומעות עליו באגדות, ומקבלות אליו גישה רק בדרגות אפיות. נראה לי יהיה יותר מעניין אם תייצר נשקים קסומים מיוחדים, אך רגילים, שינסו לדמות את היכולות של שלושת הנשקים האגדיים האלה. זה יכול להיות בסגנון הSpecific Weapons שיש במדריך לשליט המבוך. ואני ממליץ להיות צנוע עם העוצמה, וגם אולי לתת כמה דרגות של עוצמה - חפץ בטווח מחיר של 10,000 מ"ז, עוד אחד ב-40,000, והכי חזק בסביבות 100,000.

חזרה