מתארגן מפגש פונדקאים לקראת תחילת הקיץ, לפרטים ולבחירה של המועדים הפנויים, השתתפו בסקר: מפגש פונדקאים - סקר

[דו"נ 1][פאת'פיינדר] פונדק חי

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
Mr. rules
הודעות: 149
הצטרף: 19 אפריל 2016, 16:59
תשובות: 1

[דו"נ 1][פאת'פיינדר] פונדק חי

שליחה על ידי Mr. rules » 29 אפריל 2017, 15:32

ישנם אגדות וסיפורים רבים על פונדקים. ישנם כמה אשר נאמר שהם רדופי בידי רוחות, שדים, פיות ושאר מיני צרות, וכל עובר אורח נמצא בסכנה מתמדת תחת היצורים. ישנם סיפורים על פונדקים שבהם הפונדק הוא מקום מפגש לזרים מסוכנים, ושם להסתבך בקטטה זה הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות. ישנם סיפורים שבהם בעל הפונדק הוא הסכנה, כשהוא מרעיל ומשחית את אורחיו כדי להשיג מהם כל פיסת זהב שבבעלותם. אך אפילו זה לא מתקרב לזוועה שנקראת "פונדק חי", שבהם הסכנה היא בפונדק עצמו.
נוצרו ע"י אמני מלאכה והועצמו באנרגיות מאגיות טמאות, פונדק חי הוא הדבר האחרון שהרפתקן רצוץ שמנסה לנוח לקראת היום הבא ירצה לפגוש. הם יצורים כבירים, מרושעים ותחמנים שנהפכו למאומנים באכילת הרפתקנים. חולשתם היחידה היא חוסר יכולתם לזוז (מעצם היותם פונדק),אך הם מפצים עליה במניפולציות נפשיות וכוחות על טבעיים שרק הרפתקנים מנוסים ביותר יכולים לגבור עליהם.
על אף היותם יצירי-כפיים, הם חכמים במיוחד. הם מחכים להרפתקנים שיגיעו אליהם, ושם הם יוצרים אשליה של פונדק שוקק חיים. הם מחכים שההרפתקנים יושפעו על ידי הקללה האפלה ששוכנת בבטנם, שמחלישה וממכרת אותם לפונדק. ואז, כשההרפתקן חלש, ישן ושיכור הם מנסים לבלוע אותו. אם הוא בורח, יש להם שלל כלים למשוך אותו חזרה אליהם ולחסל אותו.

נתונים לפונדק:
פונדק חי-ד"א 9
6,400 נק"ן
נ"ר יציר-כפיים כביר
יוזמה -5, הבחנה +18, ראייה באור מועט
הגנות
דרג"ש 20, מגע 0, נטוע 20 (+23 טבעי, -5 זריזות, -8 גודל)
נק"פ 131 (10ק80+10), ריפוי מהיר 1
קשיחות +3 תגובה – (ראה סטאטי) רצון +8
הפחתת נזק 5/אדמנטיט חסינויות מאפייני יציר כפיים ה"ל 19 חולשות סטאטי
התקפה
מהירות – (ראה סטאטי)
קפא"פ נשיכה +17 (4ק19-20/14+6/X2+אחיזה)
שטח תלוי פונדק הישג 9מ' וכל יצור שבתוך הפונדק
התקפות מיוחדות קרן טלקינטית, בליעה בשלמות (3ק12+6 נזק אנרגיה כלשהו, דרג"ש 21, 13 נק"פ)
יכולות דמויות לחש (ד"מ 10)
לפי רצון-בדיון מתמשך (ד"ק 16), משרת נעלם, הצעה (ד"ק 13), יצירה דגולה
1/חודש-שיגור דגול
נתונים
כוח 38, זריזות 0 (ראה סטאטי), חוסן –, תבונה 14, חוכמה 18, כריזמה 10
תה"ב בסיסי +10, תת"ק +32, מת"ק 37
כישרונות מיקוד מסורת (אשליה), פגיעה חמורה משופרת (נשיכה), מיקוד נשק (נשיכה), התקפת עוצמה, מיקוד יכולת (קללת הפונדק)
מיומנויות הבחנה +18, זיהוי מניע +14, ידע (מקומי) +16, ידע היסטוריה +12 גזעי +4 לידע (מקומי), +4 הבחנה (ראה ראייה לכל-כיוון)
שפות מדוברת, גמדית, אורקית, אקלו (לא יכול לדבר)
ת"מ שליטה פנימית, קללת הפונדק, ראייה לכל-כיוון, ריכוז מושלם
יכולות מיוחדות
סטאטי (י"ד): פונדק חי לא יכול לזוז בכוחות עצמו, וערך הזריזות שלו נחשב ל-0 לצורך תוספים, על-אף שזה לא גורם לו למות. אין לו הצלת תגובה וכל פעם שהוא צריך לגלגל הצלת תגובה הוא נכשל בגלגול אוטומטית. בנוסף, אי אפשר להכשיל את/להתנפל על פונדק חי.
קרן טלקינטית (ד"ל): הפונדק יכול כפעולת תנועה לירות קרן טלקינטית על מטרה כלשהי בטווח של 90מ'. המטרה צריכה להצליח בהצלת תגובה בד"ק 15 או להיגרר עד 21 מטרים לכיוון כלשהו, לבחירת הפונדק. הד"ק מבוסס כריזמה.
בליעה בשלמות (י"ד): יכולת זו מתפקדת כמו היכולת האוניברסאלית בליעה בשלמות, להוציא המאפיינים הבאים: כאשר פונדק חי בולע מטרה, הוא לא מכניס אותה אל תוכו אלא למעשה מעביר אותה לכיס בין-מישורי, שנראה כמו חדר פונדק קטן מאוד, מלבד זה שהוא נוטף אנרגיה אלמנטלית כלשהי, שמשתנה בין פונדק לפונדק. אם יצור מצליח להוריד 13 נק"פ לחדר, הוא נזרק אל משבצת סמוכה לפונדק, אך הפונדק יכול להמשיך להשתמש ביכולת הזו עד מותו. אי אפשר להשתחרר מבליעה בשלמות של פונדק חי בעזרת תמרון קרבי או אומנות הבריחה.
קללת הפונדק (ע"ט): כל פונדק חי ממולא באנרגיה מאגית אפלה ונוראית, שמושכת את האורחים שלו להישאר בפונדק ולשתות עוד ועוד עד אשר הם מגיעים לסופם הנורא בידי היצור. כל יצור שנכנס לפונדק בפעם הראשונה צריך לגלגל הצלת רצון או לספוג את קללת הפונדק. אם היצור הצליח, הוא צריך להציל שוב בכל לילה שבו הוא ישן בפונדק, כשהד"ק עולה ב-1 על כל לילה רצוף של שינה בפונדק.
ריכוז מושלם (י"ד): לפונדק חי יש ריכוז מושלם , ולכן הוא מסוגל לשלוט בכמות בלתי מוגבלת של לחשים הדורשים ריכוז בו-זמנית. בנוסף, הוא מצליח אוטומטית בכל פעם שנדרש ממנו לגלגל בדיקת ריכוז.
שליטה פנימית (ע"ט): פונדק חי יכול, כפעולה חופשית, לשנות כל מאפיין קוסמטי שבתוכו, כגון: חלונות, תאורת לפידים, עיצוב הקירות, הוספת והחסרת רהיטים וכו'... בנוסף, הוא יכול לשנות את כל מערכת החדרים והמסדרונות כל עוד אין יצור במקום אותו הוא משנה.
קללת הפונדק
סוג קללה הצלה רצון ד"ק 21, רצון ד"ק 21 להתעלמות מההשפעה
תכיפות 1/יום
השפעה הדמות חייבת להגיע אל הפונדק, לשתות בו משקה אלכוהולי כלשהו, להזמין שם ארוחה ולבלות בו את הלילה באותו היום. בנוסף, הדמות מקבלת מחסר -1 מצטבר להתנגדות לכל ההשפעות של הפונדק (כולל הקללה) עד אשר תרפא לחלוטין מהקללה.

יצירת פונדק חי:
ספוילרהצג
פונדק חי נשמע מדהים! איך אני יכול ליצור אחד כזה?
ובכן, דמות אלמונית, זה יהיה רעיון לא טוב במיוחד. פונדקים חיים הם יצורים סדיסטיים ומרושעים שאינם ניתנים לשליטה, וכנראה שיהרגו אותך בהזדמנות הראשונה. אם אתה בכל זאת רוצה לבנות אחד, זה מה שאתה צריך:
פונדק חי
ד"מ 10 מחיר 33,000 מ"ז
יצירה
דרישות יצירת יציר כפיים, הנפשת חפצים, הצעה, משרת נעלם, בדיון דגול, יצירה דגולה, טלקינזיס, קללה, היוצר חייב להיות בד"מ 10 או יותר.
מיומנות מלאכה (נגרות/סתתות אבן) או משלח יד (אדריכל) ד"ק 21 עלות 18,000 מ"ז
ובקובץ, למי שמעדיף:
קבצים מצורפים
דרקונים ונתונים 1-פונדק חי.docx
(16.54 KiB) הורד 103 פעמים
נערך לאחרונה על ידי Mr. rules ב 01 מאי 2017, 19:20, נערך 3 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
הודעות: 17650
הצטרף: 29 מאי 2005, 21:41
תשובות: 35
מיקום: כדור הארץ (לא, צדק, מה חשבתם?)

[דו"נ 1][פאת'פיינדר] פונדק חי

שליחה על ידי פלאפי » 29 אפריל 2017, 17:23

רעיון די מגניב, וגם ביצוע מלוטש. מעניין אותי רק איך הגעת לדירוג אתגר 9? אני מנסה להשוות את זה למפלצות אחרות בד"א 9, ונראה לי שהוא יותר חזק.
עוד דבר שזקוק להבהרה, זה האם האוכל והשתיה שיצורים מזמינים בפונדק אם אמיתיים או לא? כלומר, בסופו של דבר הטקטיקה של הפונדק זה תמיד לאכול יצורים, או שהוא יכול להמשיך לגרום להם להאמין שהם אוכלים ושותים בדיונות עד שהם מתים מרעב\צמא?
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
סמל אישי של משתמש
Mr. rules
הודעות: 149
הצטרף: 19 אפריל 2016, 16:59
תשובות: 1

[דו"נ 1][פאת'פיינדר] פונדק חי

שליחה על ידי Mr. rules » 29 אפריל 2017, 17:39

הוא די חזק גם לדעתי ושקלתי לשנות את דירוג האתגר, אבל חולשת ה"סטאטי" היא חיסרון די גדול, בייחוד בדרגות גבוהות יותר. לגבי האוכל-אני מניח שזה תלוי בהרפתקה ובפונדק. מאחר והוא לא חייב לאכול כדי לשרוד הוא יכול להרעיב אותם למוות, אבל הרבה פעמים הוא אוכל אותם מתוך הנאה סדיסטית שלא בהכרח מסופקת מגרימת מוות מרעב/צמא. בנוסף, אם יצורים מתחילים להיות רעבים והאוכל לא משביע אותם, הם יכולים לקבל הצלה להתכחש לאשליה. אם הוא בשירות של כוח חזק יותר יכולות להיות לו דרישות מיוחדות לגבי דרך הריגת היצורים.
סמל אישי של משתמש
yellow_acid
הודעות: 4233
הצטרף: 10 אוגוסט 2011, 12:25
תשובות: 19

[דו"נ 1][פאת'פיינדר] פונדק חי

שליחה על ידי yellow_acid » 29 אפריל 2017, 21:04

אפשר להעלות את הנתונים לפורום ולא כמסמך?
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
הודעות: 12447
הצטרף: 04 ספטמבר 2011, 15:49
תשובות: 33
מיקום: כרמיאל, ישראל
יצירת קשר:

[דו"נ 1][פאת'פיינדר] פונדק חי

שליחה על ידי העוג הברברי » 29 אפריל 2017, 21:40

אני אמליץ באמת להעלות את המכאניקה לפורום, הרבה אנשים לא מורידים קבצים וחבל שיפספסו- זו הגשה מאוד טובה. טיפה חבל לי שלא הוספת איך ניתן ליצור פונדק חי, כי על פי הרקע ניתן לבנות כזה יציר כפיים, כי מרגיש לי שזה היה משלים לחלוטין את המכאניקה- אבל לא קריטי. הטאץ' של הקללה נהדר.

אני כן חושב שטיפה הגזמת עם הכוח שלו, שזה קצת מוציא אותו מאיזון, אבל צריך לבדוק את זה בשביל לוודא. 42 כוח זה הרבה, ו-4ק6+ 16 (או +22 עם התקפת עוצמה) זה אכזרי, אבל לאו דווקא OP. מצד שני, קרן טלקינטית הופכת את זה לקל מאוד להתמקד על המטילי לחשים, אלא אם זה מעורר מזדמנת (זה לא מצוין שם במיוחד).

אני לא חושב שסטטי זו כזו חולשה גדולה. הוא נכשל אוטומטית בכול הצלת תגובה, אבל יש לו ה"ל, וזה לא שיצירי כפיים בכול מקרה טובים בהצלות תגובה. זה מקל מאוד על בריחה ממנו, אבל זה לא כזה נוראי.

וכמה ניטפוקים: ההבחנה בקטע על החושים ובקטע על המיומנויות לא תואמת, ובחלק על המת"ק כדאי לציין שלא ניתן להכשיל את הפונדק החי .

חוץ מזה, מאוד נהניתי לקרוא! הגשה מעולה, ואני אחכה גם להגשות שלך לאתגרים הבאים :)
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
הודעות: 17650
הצטרף: 29 מאי 2005, 21:41
תשובות: 35
מיקום: כדור הארץ (לא, צדק, מה חשבתם?)

[דו"נ 1][פאת'פיינדר] פונדק חי

שליחה על ידי פלאפי » 29 אפריל 2017, 22:10

אני לא חושב שלכל יציר כפיים צריך להיות חוקים לבנות אותו. ע"ע הבלתי נמנעים - יצירי כפיים עקרונית, אבל בתכלס הם מתפקדים כמו חוצנים (גם מכנית וגם משחקית). הפונדק החי נשמע לי אחלה בתור מפלצת מסתורית, ולהוסיף אופציה לבנות אחד כזה סתם ירדד אותו.

אני מסכים עם העוג שסטאטי זה לא מכשלה כל כך גדולה במקרה שלו. קודם כל, אני מניח שמראש הוא יבחר להילחם ביצורים לאחר שנכנסו לתוכו, כך ששדה הקרב בעצם נמצא בתוך הפונדק - אין לו שום צורך לבצע תמרונים. וגם אם מישהו בורח, הקרן הטלקינטית מחזירה אותו.
הנשיכה זה אכן נשק מסיבי, אבל הוא שמיש רק פעם בסיבוב וכנגד יצורים בטווח קפא"פ, כך שזה לא OP.

עוד דבר מאוד חשוב ששכחתי לציין - צריך לקבוע מגבלה לגודל שלו. רשמת שהשטח משתנה, ואין בעיה שיהיה מגוון בצורות שהוא יכול לקחת, אבל עדיף שתהיה מגבלה, אחרת זה פתוח לפרשנות. השטח של יצורים כבירים הוא לרוב 30 על 30 פיט, אבל אני חושב שאפשר לחרוג במקרה הזה. נראה לי סביר שהוא יוכל לתפוס שטח שבין 30 על 30 ל-60 על 60, וצריך לקבוע אם הוא יכול לשנות את גודלו, או שזה גודל קבוע פר יצור.
כמו כן, וזה הערה שהיא קצת סיפורית וקצת מכנית, כדי להוסיף דרך כלשהי שבה הפונדק יוכל להגיע למקומות, ולא לנצח יהיה באותו מיקום. הייתי מוסיף ביכולות דמויות לחש יכולת לבצע טלפורטציה 1\שנה (או חודש) - זה ייתן לו יכולת לשנות את מיקומו פעם בהרבה זמן, מה שיגביר את אלמנט המסתורין וההפתעה שקשורים באיפה ומתי אפשר להתקל באחד כזה.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
Hell lord
הודעות: 3678
הצטרף: 15 דצמבר 2015, 15:14
תשובות: 3
מיקום: בין הלימבו להלהיים

[דו"נ 1][פאת'פיינדר] פונדק חי

שליחה על ידי Hell lord » 30 אפריל 2017, 06:48

נשמע כמו מימיק מגודל... משהו שלא רע, משום שמימיק זה מדהים, אבל עדיין.
אני לא מספיק מבין בשיטה כדי להעיר על המכאניקות, אבל זה נראה מגניב. (גם אני אשמח לשמוע על איך יוצרים אחד כזה)
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
rui
The Storyteller Archmage
הודעות: 10734
הצטרף: 13 אוגוסט 2010, 22:01
תשובות: 3
מיקום: כפר גאלי קטן.
יצירת קשר:

[דו"נ 1][פאת'פיינדר] פונדק חי

שליחה על ידי rui » 30 אפריל 2017, 09:12

רעיון מגניב. אמרו את כל מה שאפשר לומר, תומך מאוד בטלפןרטציה לשנה.
סמל אישי של משתמש
Mr. rules
הודעות: 149
הצטרף: 19 אפריל 2016, 16:59
תשובות: 1

[דו"נ 1][פאת'פיינדר] פונדק חי

שליחה על ידי Mr. rules » 30 אפריל 2017, 09:39

קודם כל, תודה על התגובות, אני אערוך את זה בהזדמנות, כשאחזור הביתה.
yellow_acid כתב:אפשר להעלות את הנתונים לפורום ולא כמסמך?
אני אשתדל, אבל זה סיוט להדגיש את כל המקומות הנכונים אלא אם אתם מכירים דרך קצרה יותר.
העוג הברברי כתב:אני אמליץ באמת להעלות את המכאניקה לפורום, הרבה אנשים לא מורידים קבצים וחבל שיפספסו- זו הגשה מאוד טובה. טיפה חבל לי שלא הוספת איך ניתן ליצור פונדק חי, כי על פי הרקע ניתן לבנות כזה יציר כפיים, כי מרגיש לי שזה היה משלים לחלוטין את המכאניקה- אבל לא קריטי. הטאץ' של הקללה נהדר.

אני כן חושב שטיפה הגזמת עם הכוח שלו, שזה קצת מוציא אותו מאיזון, אבל צריך לבדוק את זה בשביל לוודא. 42 כוח זה הרבה, ו-4ק6+ 16 (או +22 עם התקפת עוצמה) זה אכזרי, אבל לאו דווקא OP. מצד שני, קרן טלקינטית הופכת את זה לקל מאוד להתמקד על המטילי לחשים, אלא אם זה מעורר מזדמנת (זה לא מצוין שם במיוחד).

אני לא חושב שסטטי זו כזו חולשה גדולה. הוא נכשל אוטומטית בכול הצלת תגובה, אבל יש לו ה"ל, וזה לא שיצירי כפיים בכול מקרה טובים בהצלות תגובה. זה מקל מאוד על בריחה ממנו, אבל זה לא כזה נוראי.

וכמה ניטפוקים: ההבחנה בקטע על החושים ובקטע על המיומנויות לא תואמת, ובחלק על המת"ק כדאי לציין שלא ניתן להכשיל את הפונדק החי .

חוץ מזה, מאוד נהניתי לקרוא! הגשה מעולה, ואני אחכה גם להגשות שלך לאתגרים הבאים :)
אני מסכים עם פלאפי שלא כל יציר כפיים צריך דרך ליצור אותו. אולי אני אוסיף את תהליך היצירה כפס צד, אבל אני לא יודע איך לאזן עלויות.
ההתקפה אומנם חזקה, אבל גם בהתקפת עוצמה היא רק קצת מעל נזק ממוצע להתקפה גבוה. אני חושב שאשנה את הכוח ל-38 או 36. קרן טלקינטית לא מעוררת התקפה מזדמנת.
החיסרון הגדול בסטאטי זה שחבורת הרפתקנים חכמה יכולה לברוח ממנו בקלות אם אין להם מישהו משורין בכבדות, כך שהם חשופים רק להתקפות מחשבתיות.
תודה רבה, אני שמח שנהנת!
פלאפי כתב:אני לא חושב שלכל יציר כפיים צריך להיות חוקים לבנות אותו. ע"ע הבלתי נמנעים - יצירי כפיים עקרונית, אבל בתכלס הם מתפקדים כמו חוצנים (גם מכנית וגם משחקית). הפונדק החי נשמע לי אחלה בתור מפלצת מסתורית, ולהוסיף אופציה לבנות אחד כזה סתם ירדד אותו.

אני מסכים עם העוג שסטאטי זה לא מכשלה כל כך גדולה במקרה שלו. קודם כל, אני מניח שמראש הוא יבחר להילחם ביצורים לאחר שנכנסו לתוכו, כך ששדה הקרב בעצם נמצא בתוך הפונדק - אין לו שום צורך לבצע תמרונים. וגם אם מישהו בורח, הקרן הטלקינטית מחזירה אותו.
הנשיכה זה אכן נשק מסיבי, אבל הוא שמיש רק פעם בסיבוב וכנגד יצורים בטווח קפא"פ, כך שזה לא OP.

עוד דבר מאוד חשוב ששכחתי לציין - צריך לקבוע מגבלה לגודל שלו. רשמת שהשטח משתנה, ואין בעיה שיהיה מגוון בצורות שהוא יכול לקחת, אבל עדיף שתהיה מגבלה, אחרת זה פתוח לפרשנות. השטח של יצורים כבירים הוא לרוב 30 על 30 פיט, אבל אני חושב שאפשר לחרוג במקרה הזה. נראה לי סביר שהוא יוכל לתפוס שטח שבין 30 על 30 ל-60 על 60, וצריך לקבוע אם הוא יכול לשנות את גודלו, או שזה גודל קבוע פר יצור.
כמו כן, וזה הערה שהיא קצת סיפורית וקצת מכנית, כדי להוסיף דרך כלשהי שבה הפונדק יוכל להגיע למקומות, ולא לנצח יהיה באותו מיקום. הייתי מוסיף ביכולות דמויות לחש יכולת לבצע טלפורטציה 1\שנה (או חודש) - זה ייתן לו יכולת לשנות את מיקומו פעם בהרבה זמן, מה שיגביר את אלמנט המסתורין וההפתעה שקשורים באיפה ומתי אפשר להתקל באחד כזה.
מבחינת גודל הכוונה שלכל פונדק גודל שונה, הוא אכן לא יכול לשנות את הגודל. אני אוסיף את זה לנתונים.
הטלפורטציה נשמעת כמו רעיון טוב, שלא שמיש קרבית אבל הגיוני. זה גם יכול להפוך את פונדק ליריב חוזר...
Hell lord כתב:נשמע כמו מימיק מגודל... משהו שלא רע, משום שמימיק זה מדהים, אבל עדיין.
אני לא מספיק מבין בשיטה כדי להעיר על המכאניקות, אבל זה נראה מגניב. (גם אני אשמח לשמוע על איך יוצרים אחד כזה)
בערך... מכאנית הוא שונה מאוד, והוא לא משנה צורה או זז. זה יותר כמו הכלאה בין מימיק לחפץ מונפש מבחינת פלאפ. זה מזכיר לי שבאוגדן המפלצות יש פסקה על מימיק שאומרת שיש כמה מימיקים ענקיים שמתחזים למבוכים, ושהיה לי רעיון להרפתקה כזו שנזנחה לבסוף.
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
הודעות: 17650
הצטרף: 29 מאי 2005, 21:41
תשובות: 35
מיקום: כדור הארץ (לא, צדק, מה חשבתם?)

[דו"נ 1][פאת'פיינדר] פונדק חי

שליחה על ידי פלאפי » 30 אפריל 2017, 17:47

Mr. rules כתב: החיסרון הגדול בסטאטי זה שחבורת הרפתקנים חכמה יכולה לברוח ממנו בקלות אם אין להם מישהו משורין בכבדות, כך שהם חשופים רק להתקפות מחשבתיות.
גם זה, אבל אני חושב שהחיסרון העיקרי הוא שאפשר לגרום לו המון נזק די בקלות. במידה והדמויות מצליחות להתגבר על השליטה המנטאלית ולהתחמק מלהיבלע, היצור הזה יספוג בכל סיבוב התקפות מלאות ולחשי נזק בלי שיוכל לעשות לגבי זה שום דבר. זה יחסית נדיר שיצור סופג התקפה מלאה יותר מפעם אחת או שתיים בקרב, בעיקר בדרגות גבוהות בהן התקפה מלאה לרוב תסתיים במוות, ויצורים נוטים להתחמק מהן אם ניתן. חבורה של דמויות בדרגה 9 יכולה להנחית הרבה נזק על יצור שלא יכול להתחמק מהן.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
אורח

[דו"נ 1][פאת'פיינדר] פונדק חי

שליחה על ידי אורח » 30 אפריל 2017, 22:43

בעצם יצרת סוף סוף את הגזיבו.
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
הודעות: 17650
הצטרף: 29 מאי 2005, 21:41
תשובות: 35
מיקום: כדור הארץ (לא, צדק, מה חשבתם?)

[דו"נ 1][פאת'פיינדר] פונדק חי

שליחה על ידי פלאפי » 01 מאי 2017, 09:33

אורח כתב:בעצם יצרת סוף סוף את הגזיבו.
THIS
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
סמל אישי של משתמש
Mr. rules
הודעות: 149
הצטרף: 19 אפריל 2016, 16:59
תשובות: 1

[דו"נ 1][פאת'פיינדר] פונדק חי

שליחה על ידי Mr. rules » 01 מאי 2017, 19:07

ערכתי את הנתונים לפי ההצעות שלכם והעברתי את הקובץ אל הפורום
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
הודעות: 17650
הצטרף: 29 מאי 2005, 21:41
תשובות: 35
מיקום: כדור הארץ (לא, צדק, מה חשבתם?)

[דו"נ 1][פאת'פיינדר] פונדק חי

שליחה על ידי פלאפי » 01 מאי 2017, 19:12

פתאום שמתי לב שהחישוב שלך לתוסף ההתקפה שלו שגוי לגמרי. לא חישבת פנימה את מחסר הגודל שלו (8-).
דבר שני, פסקאת היצירה שלו היא נונסנס מוחלט (במובן שזה underpriced בצורה מגוכחת). אני לא רואה אפילו טעם לנסות למצוא איך מכניקה של ליצור דבר כזה תעבוד, אתה צריך פשוט לבטל את האופציה הזאת וזהו.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
סמל אישי של משתמש
Mr. rules
הודעות: 149
הצטרף: 19 אפריל 2016, 16:59
תשובות: 1

[דו"נ 1][פאת'פיינדר] פונדק חי

שליחה על ידי Mr. rules » 01 מאי 2017, 19:23

1) נכון, ערכתי
2) תראה, השתמשתי בעלות הייצור של יצור בד"א שווה (גולם אלכימי במקרה הזה) ובהתחשב בעובדה שזה יצור סדיסטי ומרושע שיהרוג אותך בהזדמנות הראשונה ובכך שאי אפשר להכניס אותו למבוך, אני לא חושב שיש ד"ש שתרצה לבנות את הדבר הזה.

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה