• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מנצ'קין???

מנצ'קין זה בנאדם שמשחק משחק תפקידים בלי לדעת מה זה משחק תפקידים.
הוא שואף להיות אוצמתי וחזק, והפאוור שלו זה כל מה שמעניין אותו. הוא בחיים לא ישחק לעומק, ותמיד ילבש שריונות כבדים. הוא תמיד יתקוף כל מה שזז (וגם מה שלא זז) ויתאכזר אל אנשים תמימים. הוא יקשור אנשים בלי סיבה ויתעלל בהם. הוא ירקוד סמבה באמצע המשחק. התכונות שלו יהיו 70-100.

זה בערך מנצ'קין, מקווה שעזרתי.

מנצ'קין זנ אחד שאומר שהוא הכי חזק, לא לוקח את מיומנות הדפלומטיה משתמש בחרב/קסם הכי חזק ודבוק לספר לשחקן כדי לתקן את הדמיון של השה"ם ומשחק בD%D ובמשחקי מחשב של זה כל היום ובקשר לדמות שלו-מנדנד לשה"ם שלו שייתן לו ת'טוב ביותר!

אה,
הבנתי - זה אחד שלא מתייחס לעקרונות ולמטרות העקרות של המישחק כמו להנות ולפתח את הדימיון אלא שהוא משועמם ומחפש ר3 לנצח.

פעם ראיתי כאן שמנצ'קין זה אחד שגם לא משחק את הדמות שלו כמו שצריך - מה זאת אומרת??

אני רק שחקן מתחיל אז אל תתייחסו אלי כבר עכשיו למנצ'קין אבל יש לי שאלה:
מה רע בלהישתמש בחרב או בכישוף הכי חזק?

זה לא רע לרצות חרב קסומה.
אבל זה רע לחמוד חרבות קסומות.
אם יש לכם שחקן בקבוצה, שכל הזמן מחפש דרך להפוך להיות יותר חזק, עוצמתי, ועם נשקים טובים יותר (= יותר+ים), אז הוא מנצ'קין.
ומנצ'קין, הוא גם אחד שלא יודע לראות את העולם דרך הדמות שלו. ז"א, שנגיד הוא משחק ברברי, עם 9 כריזמה, והוא הולך ומדבר עם הברמן, ואומר לו: "התואיל בטובך להעביר לי את התפריט?", אז זה אומר שהוא לא משחק את הדמות שלו טוב (=מנצ'קין).

אוקיי, למה לבלבל.. מאנ'צקין שואף לכוח. הכוח יכול להתבטא ברמה, חפצים, כשרונות, גזע, וכל דבר שהוא. מישהו יכול לקשר לת'רד הישן על מנצ'קינים?

ובסופו של דבר, דרך הטיפול הטובה ביותר במאנצ'קינים, היא לשחק בעולם מערכה/קמפיין בו הדמויות מוקפות באנשים חזקים מהם וחייבות להשתלב בסדר חברתי וכ"ו + תכנון נכון של הרפתקאות, כך שמי שמשתמש רק בכח וחושב רק על חפצים קסומים ידפק פעם אחר פעם.

בסופו של דבר, או שהשחקנים המאנצ'קינים יאלצו להשתפר, או שהם יפרשו.

Ogmios אמר/ה:
קצת הומוריסטרי, אבל כל העיצות כאן מוכחות כעובדות:
שחקנים - מדריך לדומתם
אהבתי! :p
PNPCs- A player non-player character :p

pitfiend אמר/ה:
Ogmios אמר/ה:
שחקנים - מדריך לדומתם

ווי.. זה טוב! מאיפה הוצאת את זה?
מהאתר של עצמו.

Ogmios אמר/ה:
pitfiend אמר/ה:
Ogmios אמר/ה:
שחקנים - מדריך לדומתם

ווי.. זה טוב! מאיפה הוצאת את זה?
כתבתי את זה ;)

אני מניח שנעזרת ושאבת השראה מהמאמר של ערן בן-סער וזיו קיטרו מדימונס:
http://www.demons.org.il/players.html

אבל אהבתי מאוד גם את הגירסא שלך..

המאמר שלי יצא הרבה לפני זה בדמונ'ס.
למעשה, הוא הופיע בגרסה עברית שלו באחד הגליונות הראשנים של גרגוייל, הרבה לפני שדימונ'ס היה קיים.

Ogmios אמר/ה:
המאמר שלי יצא הרבה לפני זה בדמונ'ס.
למעשה, הוא הופיע בגרסה עברית שלו באחד הגליונות הראשנים של גרגוייל, הרבה לפני שדימונ'ס היה קיים.

ווי.. את זה לא ידעתי.. כל יום לומדים משהו חדש.. מזל שלא ספגתי את מלוא זעמו של האוגמה..
יפה מאוד אם כך..

חזרה