• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מבוכים, דרקונים וילדים - אחלה סופ"ש

אתמול בבוקר יצאתי להרפתקה עם הילדים, שכללה מבוכים, דרקון כחול, והרפתקנים נועזים. בלי שיטה או עלילה, סתם כיף טהור, כי בגיל הזה הדמיון פורח ולא צריך מעבר לזה - חוץ מאת הצעצועים של אבא :)
אז הנה כמה תמונות, ופרטים טכניים בסוף:
המבוך מוכן למשחק!
DF-kids2.jpg
בכניסה למבוך נמצא שער הנחש
DF-kids3.jpg
חדר הפטריות :)
DF-kids4.jpg
והדרקון ממתין בקצה המבוך, שמשמאל יש מחילה נסתרת עם קורי עכביש ומולו בריכת האבדון
DF-kids5.jpg
ההרפתקנים נכנסו למבוך, וגילו את המעבר הנסתר שבקיר!
DF-kids7.jpg
והנה הם בקרב פנים אל מול הפנים, שמגן על האוצר שלו בחירוף דרקוני
DF-kids6.jpg
והקרב ממשיך!
DF-kids1.jpg
ממש כיף לשחק עמם, אני מניח שיקח עוד שנתיים-שלוש לפני שנעבור לחוקים כלשהם, אבל בכנות - לא מרגיש שבאמת צריך חוקים, רק דמיון ועידוד.

פרטים טכניים:
המערות הורכבות משלושה סטים של Dwarven Forge עם SG של הקיקסטרטר, סט כמעט שלם של מערת לבה, ועוד כל מיני חלקים שאספתי בג'נקון
המיניאטורות כוללת דרקון כחול ענק של פאיזו ביחד עם שלוש מיניאטורות של Bones שצבעתי ביחד עם הבכורה.

זה מזכיר לי אחותי הקטנה, שלמרות שהיא בת 3 וחצי היא נהנית להילחם (וכמובן לנצח) אותי ואת אחי בקרבות חרבות...

היא גם יודעת 'להטיל' קסמים, כולל פעם אחת שהיא באה ואמרה לנו בלי שום הקשר: "אם תגעו באפור שלי אני אפוצץ אתכם בפיצוץ של אש וקרח!"

חמודונת.

*נ.ב. אף אחד לא יודע עדיין מה זה האפור שלה...

חזרה