• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מחיר מיניאטורות למשחק D&D

אהלן, אתה יכול למצוא מיניאטורות בעיקר בכנסים ובחנויות שמתמחות במשחקי תפקידים, לדוגמה פריק בקניון ויצמן או הממלכה בהוד השרון. לפי זכרוני, מיניאטורה רגילה עולה בין 25 ל30 שקלים.
חוץ מזה, אתה יכול לקנות כמובן באינטרנט. Ebay לדוגמה, יש הרבה מוכרים שמוכרים הרבה מיניאטורות במכה, זה מאיפה שאני השגתי את רוב המיניאטורות שלי.
בהצלחה!

אתה בטוח שאתה צריך מיניאטורות?
אפשר גם להשתמש בסמנים. הם גם יותר זולים וגם יכולים לייצג באופן יותר אמין את הדמות.
אם אתה מתלבט כדי לך להאזין לפרק 143 של כל כתפי גמדים.

אהלן
בנוסף למה ש Nextorl אמר, אפשר גם לקנות חבילות של מיניאטורות צבועות מראש שמגיעות בתפזורת אקראית - יש את Pathfinder battles שעולה לזכרוני משהו כמו 100 או 120 ש"ח ל-4 או 5 מיניאטורות. במחיר דומה גם יש חבילות בעקרון זהה של מבוכים ודרקונים.
אפשר גם להזמין מאתרים כגון http://www.miniaturemarket.com/ מבדיקה זריזה קופסה עולה שם 12 דולר ומשלוח לקופסה בודדת 5.5 דולר (או משהו כמו 60 ש"ח לקופסה). אפשר גם לקנות שם מיניאטורות בודדות, באזור 5-10 ש"ח למיניאטורות פשוטות, אבל דברים מבוקשים (למשל דרקונים או ערפדים) יעלו הרבה יותר.
כנראה שהאופציה הכי יעילה אם יש לך כמה מאות ש"ח, זה לקנות אוסף מ Ebay כמו ש Nextorl אמר.
בכל מקרה, לי לקח משהו כמו 4-5 שנים לאסוף את ה-350 מיניאטורות שיש לי.. אז זה לוקח זמן.

Nextorl אמר/ה:
[post]665897[/post] Ebay לדוגמה, יש הרבה מוכרים שמוכרים הרבה מיניאטורות במכה, זה מאיפה שאני השגתי את רוב המיניאטורות שלי.
אכן, וגם מוכרים בבודד. יש לא מעט מיניאטורות במחיר של 1 דולר או משהו כבזה למיניאטורה, או לפחות היו לפני כמה שנים כשקניתי את שלי.

חזרה