רישום המנחים לדרקוניקון בשיאו!
דרקוניקון יתקיים השנה ב-23-24 לאוגוסט, ואתם מוזמנים להנחות בכנס ולקבל כניסה לארועים וצ'ופרים נוספים. יש לנו גם הרפתקאות מוכנות להקמה בשבילכם, שמתאימות גם למי שלא הנחה בכנסים עד היום :)
לפרטים - [תגובות] דרקוניקון 2018 - האתר באוויר והרישום למנחים נפתח

מבוכים ודרקונים והצבא???

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
נעול
אורח

מבוכים ודרקונים והצבא???

שליחה על ידי אורח » 06 פברואר 2017, 19:47

אמרו לי שמי שמשחק מבוכים ודרקונים לא מתגייס או מורידים פרופיל וקבא ודפר. נכון?
סמל אישי של משתמש
Adran

Re: מבוכים ודרקונים והצבא???

שליחה על ידי Adran » 06 פברואר 2017, 19:58

אני חושב שהיה מקרה לפני כמה שנים של מישהו שירד לו פרופיל בגלל זה, אבל באמת שאין סיבה.
גם ככה אם לא תכריז שאתה משחק אז אין שום דרך לדעת, אז זה לא אמור להשפיע על הגיוס או המדדים.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
TheKnightWhosaidKnit

שליחה על ידי TheKnightWhosaidKnit » 06 פברואר 2017, 21:17

אורח כתב:אמרו לי שמי שמשחק מבוכים ודרקונים לא מתגייס או מורידים פרופיל וקבא ודפר. נכון?
לא, ואל תאמין לכל מה שאומרים לך.
אז הסניץ עדיין לא עלה לחנות, אבל יש שם כמה סרייגים גיקיים אחרים...

בקרו בחנות שלי ב etsy

https://www.etsy.com/il-en/shop/knightwhosaidknit
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 06 פברואר 2017, 21:24

מחזק את האבירה. יש לי מלא חברים עם נתונים מאוד גבוהים, והולכים לשרת בחילות מודיעין ובקרבי כאחד.
But as all these things did come to pass, the Spirit that did cause man to create his God lived on within all men: even within Aqualung. And man saw it not. But for Christ's sake he'd better start looking
סמל אישי של משתמש
yellow_acid

שליחה על ידי yellow_acid » 06 פברואר 2017, 21:34

אני חושב שזה ברור שהוא לא מפחד שזה יוריד לו את הפרופיל, כי אז אפשר פשוט לא לדבר על זה.
לנושא, אל תבנה על זה, אלא אם אתה עושה הצגה ממש טובה על זה שאתה רואה את עצמך כסייר שהאויב המועדף שלו הוא בלסטינים או שאתה ממש מחכה לזרוק רימונים כמו האשף שלך שזורק כדורי אש, וגם אז אני לא חושב שהם עדיין אוכלים את הלוקשים האלו היום, מקסימום יתנו לך שיבוץ דפוק שתסבול בו.
קיצר, אם זה מה שאתה מחפש יש דרכים יותר מוצלחות בגוגל.
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 06 פברואר 2017, 22:34

זה לא משפיע על כלום - ובטח לא על הדפ"ר שמושפע רק מהמבחן הפסיכוטכני. כמובן שאם תישמע דפוק ומוזר בראיון האישי, תישלח אחר כבוד לקב"ן. אבל זה לא קשור למבוכים ודרקונים - זה יכול להיות גם אם תדבר על דיג או תוכנית הטלויזיה האהובה עליך.

אף אחד לא שואל בשום שלב בתהליך הגיוס או אחר כך על משחקי תפקידים. אישית, לא אמרתי על זה כלום ועברתי כמה ראיונות ומיונים וגם פוליגרף - זה פשוט לא מעניין אף אחד. הרבה יותר מעניין את גורמי המיון ובטחון המידע לדעת אם אתה מהמר, משתמש בסמים קשים, גונב כסף וחפצים או מוסר מידע למרגלים.

אני גם מכיר מספיק אנשים שכן דיברו על זה בתור תחביב וזה לא השפיע להם לא על הנתונים, לא על שיבוצים ולא על שום דבר. מי שמספר לך שכן, כנראה הביך את עצמו בדרכים אחרות בראיונות או במבחנים.
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 07 פברואר 2017, 12:58

הצבא מחפש דברים אמיתיים, להיפך תחביבים זה לרוב משהו חיובי... דברים אמיתיים זה משהו כמו תיק פלילי, שימוש בסמים, השתייכות לארגונים קיצוניים וכך הלאה.

לא יודע מי קישקש לך על זה, אבל הוא טועה בגדול.

מנהלי - ילו/המפקד או שתעברו לפרטי או שתפסיקו
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 07 פברואר 2017, 13:16

שירתתי במיטב כמעט שלוש שנים. לא נתקלתי במקרה שבו מישהו ביקש להוריד פרופיל/ערער על הורדת פרופיל או מכלול נתונים אישי כזה או אחר לאור משחק במו"ד או כל שיטה אחרת.

פרופיל הוא דבר רפואי, ברור שיש היבט של בריאות נפש, אבל לא מורדים לאף אחד פרופיל על סעיף ברה"ני מבלי שהוא בקש בגורם מקצועי בלשכת הגיוס. (וזה בדרך כלל ידרוש חוו"ד של גורם מקצועי לא צבאי.)

מכלול נתונים אישיים הוא דבר אחר, לא הייתי מאבחן פסיכוטכני אז אני לא יכול לדעת כיצד הקב"א באמת בנויה (ואם הייתי אז לא יכולתי לספר.) ככה שאין לי תשובה חד משמעית בעניין הקבא.
דפ"ר זה כבר בהיבט המבחנים שתעשה/עשית.
אם אתה חושש, אז בגג אל תספר. אף אחד לא שואל אותך אם אתה משחק או לא.

הדבר היחידי שאני יכול להגיד מהניסיון שלי בוודאות, שאף פעם לא הגיעה אלי פנייה ממישהו שטען שירדו לו הנתונים בגלל הסיבה הזו, וביקש לערער.

כמו שאולדמן אמר, רישום פלילי וכו' הם מה שיכול להשפיע.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 07 פברואר 2017, 23:09

למעשה, איך הקב"א בנוי זה כבר מזמן לא סודי - לצבא נמאס מההנפצות שזה מושפע ממספר החדרים בבית או אם ההורים גרושים, והוא פרסם את הנוסחא (וגם אפשר לאנשים לדעת את הנתונים של עצמם, אחרי שכל מי שרצה ממילא השיג את הקב"א והדפ"ר שלו דרך חברים של חברים בשלישות) - אפשר למשל לקרוא על החישוב כאן:
מדד קב"א – ויקיפדיה

אף אחד מהמרכיבים לא כולל התייחסות למשחקי תפקידים. מקסימום, אם העלית את הנושא בראיון האישי והצלחת לעשות את זה בצורה קריפית שעשתה רושם רע על המראיינת, זה עדיין רק 17% מהציון, כש33% ממנו פשוט נקבע על ידי מספר שנות הלימוד שאמורות להיות לך (וצריך להיות ממש "מוכשר" כדי לא לסיים 12 שנות לימוד בימינו), יחידות הלימוד וכו', ו-50% נקבע על ידי המבחן הפסיכוטכני - שלפחות בחלק מהשאלות שלו עיסוק במשחקי תפקידים יכול דווקא להוות הכנה טובה ולשפר את הציון...
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage

שליחה על ידי פלאפי » 08 פברואר 2017, 09:11

המשך למנהלי - ילו והמפקד, מחקתי את כל הקשקושים שלכם שלא קשורים לדיון.

לנושא - השמועה הזאת קיימת שנים רבות ואני לא מכיר שום דבר שהופך אותה ליותר משמועה.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
אורח

שליחה על ידי אורח » 09 פברואר 2017, 09:04

אני חושב לא עשיתם צבא XD
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי the Nerubian » 09 פברואר 2017, 10:02

ואני חושב שאני רואה את כתובת ה-IP שלך ומזהה טרול.
רשמתי אותה לעצמי. זכור זאת להבא XD

בינתיים אתה יכול לבחור אם להאמין לשמועות לא-מבוססות או לפרסומים של צה"ל לגבי מבנה ציון הקב"א.
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable
נעול
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה