• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Unearthed Arcana הופך לשבועי, ונתיבים חדשים לברברי

בשורה טובה (לטעמי): הטור Unearthed Arcana שמציג שילוב של תוכן מכאני חדש ביחד עם שיפורים לתוכן קיים, הופך לטור שבועי במקום חודשי. עוד קראנץ' זה טוב :) מעניין אם באמת מתישהו נראה ספר הרחבה שאוסף מספר מאמרים כאלו ביחד.

בכל מקרה, הטור החדש הוא על נתיבים נוספים לברברי: http://dnd.wizards.com/articles/unearthed-arcana/barbarian-primal-paths
יש שלושה נתיבים חדשים: שומר הרוחות, ברברי שבעצם משמש כטנק לבעלי הברית שלו.
כרוז הסערה, ברברי ששואב כוח מהטבע, שילוב של יכולות התקפיות עם חסינויות לסוגי אנרגיה שונים - עובד עם זעם.
נתיב הפנאט, ברברי ששואב כוח מהאלים, ומגן על עצמו וקצת על החברים - גם עובד עם זעם.

הכי מגניב בעיניי הוא כרוז הסערה, למרות שסוגי אנרגיה זה תמיד Hit or Miss (אני חסין לאש.... ואז שלוש הרפתקאות אין אף יריב שמשתמש בהתקפות אש..)

Spartan אמר/ה:
[post]655300[/post] אני מנחש שמכינים ספר הרחבה חדש, ונותנים גז לפני צאתו...
אני דווקא חשבתי על משהו אחר, שעבדו על ספר הרחבה חדש והחליטו להקפיא אותו ולשחרר את התוכן כחינמי - היה כבר דווקא דומה עם נסיכי האפוקליפסה שבסוף שיחררו את התוכן לשחקן כהרחבת רשת.
בכל מקרה, זה די יפה בעיניי האיפוק של מכשפי החוף בהוצאת ספרים חדשים - הם בכיף יכלו להוציא פי שלוש יותר ספרים ולמכור אותם. אולי מאכזב כשחקן, אבל בסופו של יום כשכל השיטה היא ארבעה ספרים פלוס הרפתקאות, זה מאוד פשוט להיכנס אליה.

The oldman אמר/ה:
Spartan אמר/ה:
[post]655300[/post] אני מנחש שמכינים ספר הרחבה חדש, ונותנים גז לפני צאתו...
אני דווקא חשבתי על משהו אחר, שעבדו על ספר הרחבה חדש והחליטו להקפיא אותו ולשחרר את התוכן כחינמי - היה כבר דווקא דומה עם נסיכי האפוקליפסה שבסוף שיחררו את התוכן לשחקן כהרחבת רשת.
בכל מקרה, זה די יפה בעיניי האיפוק של מכשפי החוף בהוצאת ספרים חדשים - הם בכיף יכלו להוציא פי שלוש יותר ספרים ולמכור אותם. אולי מאכזב כשחקן, אבל בסופו של יום כשכל השיטה היא ארבעה ספרים פלוס הרפתקאות, זה מאוד פשוט להיכנס אליה.

לא חושב שמה שהם משחררים זה רשמי, אלא פלייטסט. יש משמעות לספרי הרחבה רשמיים. בחו"ל הרבה מהמשחקים הם AL. ואם אין ספר הרחבה רשמי, אין אופציות נוספות. מייק מירלס גם צייץ שהם עובדים על הרחבה רשמית. נראה לי שאלה כל הפלייטסטים שמשם יזקקו את המקצועות כמו שעשו ב SCAG.

חזרה