• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ציורי דמויות

אדראן1

פונדקאי מהשורה
יש לכם מזל שמשעמם לי...
החלטתי להתחיל פרויקט של ציור דמויות של אנשים אחרים (לאחר ששבעתי מציורי הדמויות שלי)
מי שרוצה איור נחמד וחביב של דמותו האישית, אני אשמח לעזור לו בזה בשני תנאים:
1) הדמות צריכה להשתייך לעולם משחק פנטזיוני (כגון שיטת מבוכים ודרקונים, ואנור או פאת'פיינדר). אין לי משהו נגד מדע בדיוני- אני פשוט לא אוהב לצייר דברים כאלה...
2) אני אישית מעדיף לצייר דמויות גברים. אם מישהו / מישהי ירצה / תרצה שאצייר לו / לה דמות נשית, התוצאות יהיו על אחריותו / אחריותה בלבד.

הייתי שמח דווקא אם תצייר לי דמות שאני מעוניין לשחק, בדיוק אתמול חיפשתי בפינטרסט תמונות.
מדובר על מיסטיק אימורטל, שמכוסה בשריון מלא, אבל בצורה יעילה, בלי ברזל שלt ממש צריך' ושעוטף את הגוף שלו כמו חליפת סופר גיבור. אני גם רוצה קסדת ראש מלאה שמסתירה לגמרי את הפנים אבל עם מראה ייחודי, מגן שמחובר לזרוע בצורה קצת שונה, וחרב שנראית שונה מחרבות אחרות, אולי בלי ניצב, ועם מראה יותר חלק ויעיל.

c1db2cecb80c86a530bb0fa2c5fca2d9.jpg

ef32cef6b0272591a2cb491b90343ff9.jpg

אופציה נוספת, כדי להעצים את המראה המיסטיקי זה אולי שריון עם ברדס.

65aad452c21d95b93382649dd78a67c2.jpg

אשמח אם תצייר את הדמות שלי :)
בן מחצית, (ברברי) לגס שיער ארוך, סבוך וגינג'י שלרוב קשור ע"י טבעת מתכת מאחורי ראשו.
תווי פניו גסים אך עורו חלק וחסר שיער בפניו.
עינייו חודרות בצבע כחול.
גובהו של גס הוא (1.06M (3.25feat כלומר גבוה (הכי שאפשר) לבני מינו.
גופו מתוח, זקוף, שרירי אך לא חטוב.

גס משתמש בגרזן\ גרזני יד.

אני רק רוצה להעיר שאני עושה רישומים, לכן הציורים יהיו בשחור לבן. אז אל תתייחסו יותר מדי לצבעים.
spartan, אני מוכרח לציין שסיבכת אותי... מה זה מיסטיק אימורטל? (מצטער על הבורות)

עם כמה שאני מתפתה לבקש ממך לצייר דמות ששמה הוא שם המשתמש שלך, במראה הוא דווקא אביר חצי אלף די סטנדרטי ואני חושב שבאינטרנט אוכל למצוא בקלות תמונה בשבילו, אז אני מעדיף לעשות בקשה יותר מעניינת.

כרגע יש 2 דמויות שאשמח שתצייר, תבחר אחת (או את שתיהן) להחלטתך-
1) ראגה היא חצי ייטית ברברית (תצייר לכיוון של חצי אורקית, כי אין צבעים, עם צבעים כנראה הייתי מבקש פרווה לבנה על הכתפיים) בגובה 2 מטרים, עם גרזן ענק על הגב. בעוד שהיא לא מכוערת, היא בהחלט לא יפיפיה. היא לובשת פרוות, ועל הצוואר שלה יש שן די גדולה קשורה בשרשרת של יצור שהיא הרגה. הגוף שלה שרירי, היא מאוד חזקה פיזית. מבחינת שיער תעשה מה שיראה לך, למרות שאני מעדיף לא שיער ארוך, אפילו קסדה עובד.
2) ואינה דוראיר, שאולי ממערכה של משחקי הכס אבל זה די קרוב. היא לבושה בשריון פלדה, כנשק יש לה כדור פלדה קוצני קשור לשרשרת, ויש לה המון קעקועים על גופה, כך שניתן נגיד לצייר אותה בלי החלק בשריון המיועד לידיים כדי להראות זאת, ואחד מהם על הלחי השמאלית שלה. יש לה בחגורה 2 סכינים, והיא לובשת מגפיים גבוהות (בהן גם יש סכינים, אבל הם נסתרים).

תודה מראש! זה ממש נחמד מצידך לצייר לאנשים דמויות :D

היי,
נשמע ממש מגניב!
תוכל לצייר את הדמות שלי?
אלף, קוסם עם מטה בידו, וגלימה עם עיטורים. שיער חצי פרוע שהשיער בשיפוע מגובה האזניים מקדימה, ועד גובה הכתף מאחורה. רזה אך לא במידה מוגזמת. לדמות חגורה קסומה, ותליון.

דבר ראשון-כל הכבוד על היוזמה. דבר שני, יש שתי קבוצות שאשמח אם תצייר(אם אתה מצייר קבוצות, אם לא, אשמח אם תוכל לצייר את הדמויות בנפרד.) הקבוצה שאני משחק בה כוללת-גרמלין(מין גובלין עם אף רוך וחיטים קטנים) מצויד בהרבה מכשירי סטיפמאנק-עין טלסקופית, מגף קפיץ, תותח קיטור נישא, יד מכנית וכדו'. הדמות השנייה היא גמד הרים, מה שאומ ר שהוא לובש פרוות והוא לא מסודר ומטופח כמו גמד קלאסי, והזקן שלו לא קלוע בצמות וכאלו, אבל הוא מושחל בחגורה שלו. הוא שאמאן, מה שאומר שהוא מחזיק מטה מעוטר בקמעות ונוצות וכאלו ביד אחת וטומהוק ביד השנייה. הוא מכוסה בצלקות-רונות והרוח המלווה שלו (לא חוסה) היא גור ממותה. הדמות השלישית בחבורה הזו היא מקאלדו(בתכלס בן אדם, רק עם שש אצבעות בכל יד) והוא לובש בגדים פשוטים. הוא מחזיק שתי חרבות ארוכות, אחת מהן היא חרב שוחט דרקונים והשנייה היא חרב גונבת נשמות. חוץ מזה, כל החלק העליון של הראש שלו חרוך, והעיינים שלו חרוכות.
לא בא לי להעמיס עליך יותר מדי, אז אני אבקש את החבורה שאני מנחה אח"כ. ושוב פעם כל הכבוד על היוזמה!

אדראן1 אמר/ה:
אני רק רוצה להעיר שאני עושה רישומים, לכן הציורים יהיו בשחור לבן. אז אל תתייחסו יותר מדי לצבעים.
spartan, אני מוכרח לציין שסיבכת אותי... מה זה מיסטיק אימורטל? (מצטער על הבורות)
זה לוחם עם כוחות פיסוניק.
קצת פלדין, יותר מד״בי כזה, עם תחושה שהוא זר בעולם הקלאסי של מו״ד

יוזמה יפה, לא נעים לי לבקש ציורים כי כבר נהיה פה תור ארוך...
בכל אופן, כשתתפנה אשמח שתעשה לי ציורים לעולם המערכה שאני מפרסם, "ניצוץ תקווה ואש". כרגע אני מצרף לכל עדכון מפות, אבל סדרת ציורים של מהפכנים נלחמים בחיילי אימפריה, או הרפתקנים במעמקי הפרא, ישמחו אותי מאוד ויעלו את הרמה :)
עדכן אותי אם זה רלוונטי ואז אפרט יותר.

קישור לעולם המערכה - http://www.pundak.co.il/forums/viewtopic.php?f=3&t=35732

ציורים נפלאים!

אישית אני דווקא הייתי רוצה שתצייר לי... איש שממית! שמו "זנב להבה", הוא במקצועו נוכל והוא סוג של קצין מבצעים של המורדים כנגד המלך-מכשף הנורא. לבוש שריון עור או קשקשים וחמוש בשני פגיונות.

איש שממית - דומה לשממית אנתרופומורפית, יש זנב שמנמן מאחור, הידיים והרגליים מותאמות לטיפוס ויש בהן כריות הצמדה. העיניים גדולות ויש להן אישונים מאונכים. ממליץ לחפש תמונות של leopard gecko או של tokay gecko ברשת לצרכי רפרנס ולעשות מזה משהו דמוי-אנוש.

להלן המידע על הגזע:

http://www.pundak.co.il/forums/viewtopic.php?f=5&t=35427&p=614710#p614710

חזרה