• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 4 דרושים שחקנים למהדורה 4 (שוב)

הבוהה

פונדקאי פעיל
היי מה קורה, אני צריך שחקנים רציניים שרוצים לעשות כיף למהדורה 4. המשחקים יתקיימו אונליין באתר בשם tinychat, פעם בשבוע ביום שני או חמישי או שישי (כלומר מי שלא פנוי בימים האלה שפשוט לא יגיב כי אלה הימים היחידים שאני פחות או יותר פנוי בהם)

טייזר!
מיזה כבר מאות שנים שהעולם משועבד לבוהה מרושע בשם צ'וגאת', אשר שולט באדמה, באש, בצבאות הברברים, בדרקונים ובצבאות האל-מתים האינסופיים. איש לא יודע כיצד הוא חיי, אבל מזה משנה בעולם שבו אתה יכול להפוך לארוחה בידי המפלצות המקיפות אותך מכל כיוון בכל רגע נתון? אתם חבורת הרפתקנים בצבאה של שרשי כוכב, אחת מערי המורדים האחרונות, כשאתם מקבלים קריאה למשימה דחופה: להציל את העולם (קלישאתי, אני יודע, אבל זה עובד :lol: ). תקווה חדשה התגלתה בידי הגנרל של עיר המורדים הגדולה דימאגיה, ועליכם למצוא אותה, ולחסל את שלטון האיימים של צ'וגאת' אחת ולתמיד.

זה חצי-מערכה (כלמור שזה בערך עד רמה 13-20 ולא כל המחשק) שבה תשחקו אם תבחרו לשחק בעולם שלי. רוצים עוד פרטים על מה שקורה?, אני חושש שזה יהיה ספויילר אז אין לכם בררה אלא להצטרף כדי לגלות! אז בואו בהמוניכם, כי, כמו כל קבוצת מו"ד, מספר המקומות מוגבל!

*הערות: למי שראה את הודעת "דרושים שחקנים" הקודם שלי ולא מבין למה יש עוד אחת, זה בגלל ששלחתי לשחקנים שלי לפני חודש הודעה שסוף כל סוף לוח הזמנים שלי התקבע ואפשר להתחיל לשחק, אבל הם לא ענו לי אז אמרתי להם שאני פותח את הקבוצה מחדש. כמו כן גם שיניתי את הטייזר כי לא הייתי ממש מרוצה מהקודם, אבל על זה אני מת.

אם אתם משחקים במהדורה אחרת או שאתם לא יכולים בימים שציינתי אבל הסקרנות אוכלת אתכם (אני מקווה שזה מה שקורה :lol: ) אתם מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטית ולקבל את ההמשך, אבל היזהרו, כי ברגע שאני עונה, אתם חסומים מהקבוצה, כי אתם כבר יודעים מה יקרה.

אם שכחתי לציין פרט חשוב בהודעה אנא הודיעו לי שאוכל לתקן

תודה!

אני אישית אעיד על עצמי שעד כמה שאני ממש רוצה לשחק, ושממש סקרנת עם הטיזר - אני מעדיף את המשחק האמיתי (מפגש במציאות, פא"פ) מאשר את המשחק דרך מחשב.
זה הרבההה יותר כיף לדעתי.

ואם כן, אז זה כמובן תלוי בהרבה דברים, בעיקר איפה אתה נמצא וכו'....

חזרה