• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תמונות לדמויות בהזמנה (אני עושה רק 8 ושתיים כבר תפוסים)

Thore mind

פונדקאי פעיל
האם לדעתכם זה טוב שלדמויות היו ציורים שמראות בדיוק איך נראית הדמות?

אם כן למה
אם לא למה

אם יש לכם תמונות
אתם מוזמנים להציג אותם

אם אין לכם ואתם רוצים אני אשמח לעזור :lol: :rolleyes:

(עריכה: בגלל שכולם רוצים שאני אעזור ;) אני מגביל את מספר המקומות ל8 הראשונים שבאים. רצוי אנושיים, אני לא טוב בגזעים אחרים)
התמונה שלי:

ian_mark.png

לדעתי תמונה זה לא דבר חשוב במיוחד, אבל הסיבה היחידה שאני לא מצייר תמונה זה כי אני לא יודע. אם אתה יכול לצייר לי גמד מערן (סייר, הביטוי בא מהמצאה גאונית שראיתי בספר לשחקן).
תשלח לי לאימייל: [email protected]

תלוי מה השימוש שלך בדמות. כשאני יוצר דמות בשביל משחק אישי, אני יודע איך היא נראית.
אם אני מנסה להבהיר לאנשים אחרים מה הקטע בדמות (כמו לדוגמה בפרוייקט השחור של האתר שלי), תמונה יכולה רק לעזור.

לדעתי ציורים לדמויות משחק לא כזה נחמד.
אם כבר משחקים משחק שמדמיינים את הכל, אז כך גם הפנים.
אפשר לנסות לתאר אותם- וכל אחד רואה דמות מסויימת בצורה שונה מאנשים אחרים, וזה עדיף...

say no to pictures

הציור בא מן הדמיון, נגיד שאינני טוב במילים, אבל טוב בציור, יהיה טוב יותר אם אצייר את הדמות, אם אינני יודע לצייר טוב בתיאור הדמות אוכל לכתוב כיתד הדמות נראית.

אני מסכים עם hellfire knight. הקטע במשחק התפקידים זה שמדמיינים הכל, וכל אחד מדמיין את הדמויות איך שהוא רוצה, התמונות מצמצמות לך את טווח הדמיון.

מהצד השני, התמונה יכולה להמחיש הרבה מאוד מאפיינים של אותו אדם. חלק מהפרטים הם כה קטנים שהשה"מ לא יכול או אין לו את הכח להתחיל לתאר, אבל זו כלל לא בעיה בתמונה.

אני יודע שכל הרעיון הוא לדמיין

אבל לפעמים זה מוזר, למשל שחבר שלך צריך לתאר אותך למישהו אחר
והוא אומר תיאוד ממש לא נכון ואז אתה מעיר לו הוא מתעקש ונוצר ריב מטומטם למדי שמעכב את המשחק.

וגם, תמונה של דמות יוצרת תחושה כללי של האישיות שלה בעזרת התמונה

למשל התמונה שלי:
כבר מזה אפשר להסיק ש
הוא בן 19-29
יש לו זקנקן כזה שאני לא יודע לתאר (עוד יתרון)
הוא בנאדם שמח למדי לגבי החיים
יש לו שיער חום עם שביל באמצע
אין לו צלקות
(וכמוני) יש לו גרגורת גדולה ;)

ולתאר אותו, או יקח שנים, או אני אאלץ לוותר על פרטים שאני כן מדמיין מה שיוצר את המצב שלמעלה.

וrannewman, אני אשמח ליצור לך דמות

אבל שלח לי הודעה פרטית (במערכת של הפורום) עם

התכונות שלך (כוח,זרז,חסנ,תבנ,חכמ,כרז)
גזע
מקצוע
צבע שיער עיניים וכו...
ורקע כללי

(זה תקף לכל מי שרוצה)

היי ת'ור!
אני הסוכן שלך, נכון?
אני מקבל 5%, זאת אומרת, כמה מיליונים טובים.
(כמה מיליונים טובים= 5% מהרווחים שלי.... אה, זאת אומרת, של ת'ור.)

חזרה