נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

ברברים ללא רחמים!!

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
ברברי ללא רחמים

Re: ברברים ללא רחמים!!

שליחה על ידי ברברי ללא רחמים » 04 יולי 2013, 11:40

אני לא מדבר על דרגה 20 ועל אשף שתקע ספר בתוך המוח אני מדבר על אשף דב"ש לא על אשף מטורף שמשחק כמו זאוס.
תזעק לכאב ידידי.
תזעק כדי לספק לי הנאה. מואהאהאהאה
King Revange

שליחה על ידי King Revange » 04 יולי 2013, 11:44

גם אשף בדרגה 1 וברברי בדרגה 1.

הברברי עם 16 נק"פ מקסימום.

כל מה שהאשף צריך לעשות זה לירות עליו כמה קסמים מרחוק והוא מת.
ברברי ללא רחמים

שליחה על ידי ברברי ללא רחמים » 04 יולי 2013, 14:06

לאשף יגמרו הקסמים מהר אם הוא בדרגה 1
תזעק לכאב ידידי.
גאלאן
תשובות: 27

שליחה על ידי גאלאן » 04 יולי 2013, 15:16

בדרגה 1 הברברי הוא כנראה המקצוע החזק ביותר במשחק. הוא ממשיך להיות אחד מהמקצועות הקרביים המוצלחים ביותר אי שם.

אבל מכשף באותה הדרגה , מדרגה 6 ומעלה, אוכל ברברים בלי מלח. בזכות לחש אחד, שנקרא מעוף. הברברי מוציא את הקשת שלו? יש לי הגנה מחצים שתהפוך את הקשת לחסרת תועלת לכמה סיבובים. יודע מה? זה בטח רשימת הלחשים הזאת של המכשף\אשף שהיא לא מאוזנת. אז בוא נסתכל על הדרואיד, שהוא המקצוע טייר אחד שהכי פחות מסתמך על בנייה נכונה בשביל להיות יעיל. בדרגה אחד הדרואיד הוא כנראה המקצוע עם הסיכויים הכי גבוהים לנצח את הברברי כי יש לו פי שתיים יותר פעולות מכל אחד אחר. אם הוא בחר כלב רכיבה בתור החיה המלווה שלו, עם קצת מזל הוא יכול להשמיד את הברברי בדרגה 1. לדרואיד יש דוב מלווה, הוא הופך לדוב בעצמו והוא מזמן עוד דובים עם בעל ברית מהטבע. אני חושב שזה מסכם את הטקטיקה הכי בסיסית והכי פשוטה של דרואיד. הדבר היחידי שהוא חייב לקחת זה את הכשרון לחש טבעי, והוא כל כך טוב שאין בילד בשום מקום שלא משתמש בו אף פעם לא משנה מה. אבל כן, מעוף זה OP נגד ברברי.
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 יולי 2013, 15:55

והאם שחכת את הלחשים הקסמת אדם ושינה , בתוך סיבוב אחד הברברי הופך לחסר תועלת (לא לשכוח שיריב ישן לא מגן על עצמו , התקפת מוות ושלום לברברי , ויריב מוקסם פשוט מתרחק מהטיל , סביר להניח להילחם בחרים שלו )
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
גאלאן

שליחה על ידי גאלאן » 04 יולי 2013, 16:04

הלחשים האלו נותנים גלגול הצלה, והד"ק לא יהיה כזה גבוה כי זה לחש דרג אחד. אז כן, אם האשף מנצח ביוזמה והברברי נכשל בהצלה והתקפת המוות מצליחה להרוג אותו (תזכור שזה לא מוות אוטומטי. יש מצב שהוא ישרוד את זה), הוא ינצח. זה די הרבה עם-ים, וזה עובד פעם אחת ביום. הברברי פשוט מסתער, זעם זאת תוספת חביבה אבל ממש לא חובה.
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 יולי 2013, 16:07

כשמדובר בדמות ממוצעת (נגיד שיש תכונה אחת 18 ) אז הדק של האשף יכול להיות 15 + , בעוד שרצון היא לא הצלה טובה של ברברי וגם תכונת החוכמה שלו היא לא מין הגבהות ביותר
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
גאלאן

שליחה על ידי גאלאן » 04 יולי 2013, 16:22

18 בתכונה זה המון :)

אם אתה רוצה, אפשר מהר להכין דמויות ולהריץ קרב פעמיים-שלושה בהודעות פרטיות\סקייפ\משהו. מערך תכונות עילית (15, 14, 13, 12, 10, 8), ותראה כמה ברברי זה מפחיד.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 יולי 2013, 17:34

כל מה שאנחנו אומרים זה בתאוריה , (18 תכונה יכול להגיע גם מבוניסם שונים , תוסף גזע , תבניות (תופתע כמה יש עם מתאם דרגה +0) , ) בקרב זירה (נגיד מרחק הסתערות בין הברברי לאשף) , שלאשף לא היה זמן להתכונן והברברי מוכן לקרב יש סיכוי של 70% לנצח , אבל בקרב שלאשף היה את הזמן לבחור את מיקום הקרב , להכין לחשים נכונים ולפצוע את הברברי לפני שהוא מסתער (סיבוב או שתיים) , יש לו סיכוי לנצח.
גאלאן

שליחה על ידי גאלאן » 04 יולי 2013, 18:33

למה תיאורתי? אנחנו מדברים פה על דרגה 1, כל הדמויות הן בסה"כ פחות או יותר אותו הדבר. אני בניתי בעשר דקות ברברי ממוצע (בהחלט הייתי יכול לעשות אותו חזק יותר, אבל זה נראה לי שהורס את המטרה של הניסוי הזה), אתה מוזמן לבנות אשף. אתה בוחר את הזירה ואת המרחק בין הדמויות כל עוד זה בגבול הסביר. אם אתה רוצה, לאשף גם יש 5 סיבובי הכנה לקרב (אבל אסור לו להשתמש בפעולת הכנה בסיבובים האלו, כי זה נותן לו באופן מעשי עוד סיבוב, והורס את כל הרעיון בניסוי). אני חושב שהתנאים האלו יותר מהוגנים.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 יולי 2013, 19:05

אני חושב שלא הבנת אותי , באופן אוטומטי (בנייה פשוטה של דמות מבלי להתחכם יותר מידי) הברי כנראה ינצח את האשף , ולמעשה כל דמות מהסל"ש (שוב מדובר בדרגה 1 ובהנחה שלשחקן שמשחק את הברברי יש קצת מזל והוא לא מגלגל כבר בפעם השנייה 1 טבעי) , אבל כשהמחסומים נפתחים והדמויות נוצרות בבילד חכם ויעיל (ויש כאלה גם ברמה אחת ) אני מאמין שהאשף (ואם להעלות את הסיכויים אז מכשף) ינצח .
ולפני שאנחנו שולחים מכשף וברברי ראש בראש (דבר שיגמר בראש השל המכשף ביד של הברברי) אני חושב שאנחנו מפספסים משהו, ב90 % מהזמן ישנה קבוצה ביחד אם הברברי והמג שלנו , השאלה האמתית היא מי מתפקד טוב יותר בקבוצה?
ואני מדגיש עכשיו שאני מבקש שאף אחד לא יזכיר את מג הזעם , אם נתחיל לדבר על ברברי שמטיל לחשים תוך כדי זעם אז לא יהיה לנו סיבה להמשיך בדיון הזה.
מה שמעלה לי את השאלה (שדי לא קשורה לנושא) , איך זה שאף אחד בפורם לא עושה (אולי עשה בעבר) זירה ? , מקום לבדוק איזה בילד יעיל יותר (ובנימה מקצועית יותר , משהוא שבו שוכחים לחמש דקות מהפלאפ ומתמקדים בקראנץ')?
גאלאן

שליחה על ידי גאלאן » 04 יולי 2013, 20:02

אף פעם לא אמרתי שהברברי יעיל יותר מהאשף. רק אמרתי שהוא ינצח אותו בקרב אחד על אחד :P

ועשו זירה, כמה פעמים. הכי מוצלח היה טורניר מנצ'קין נולד, שבו הכינו דמויות בדד"פ 20 חזקות ככל שאפשר.
ברברי ללא רחמים

שליחה על ידי ברברי ללא רחמים » 04 יולי 2013, 20:39

ברברי לוקח אשף באחד על אחד וגאלאן:דרואידים ומכשפים יותר חזקים מאשף אז אני מסכים איתך בנושא הזה
ויש לברברי שלי 19 בתכונה ו17 בדרג"ש
תזעק לכאב ידידי.
King Revange

שליחה על ידי King Revange » 04 יולי 2013, 22:22

גאלאן, אני בפנים. אני בונה אשף בדרגה 1 ואתה ברברי. נריץ 3 סיבובים, והטוב מבינינו יהיה המנצח.

אני מתחיל בבנייה.
גאלאן

שליחה על ידי גאלאן » 04 יולי 2013, 22:41

הדמות שלי כבר מוכנה לפי התנאים שהצבת. מתחילים מתי שאתה גומר לבנות את האשף שלך.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה