ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

ברברים ללא רחמים!!

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 28

Re: ברברים ללא רחמים!!

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 יולי 2013, 12:43

הסיבה שמטילי לחשים הם טובים ייותר מלא מטילים היא בגלל כמות הלחשים העצומה הזמינה להם , לחשי הבסיס בסל"ש הראשון נחמדים , אבל הם לא הסיבה שהופכת אשף לחזק מספיק (למעשה אני די בטוח שאין שם לחש התקפי שלא מושפע מהתנגדות לחשים ) כמסתכלים רק על הלחשים האלה , אני בהחלט מוריד מכוחו של אשף ומכשף
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
גאלאן.

שליחה על ידי גאלאן. » 05 יולי 2013, 13:04

ליאור- אל תספר שטויות. חצי מהלחשים הכי לא מאוזנים במשחק בסל״ש הראשון. כל המרכיבים ליצירת טיפיורס? סל״ש ראשון+מגדמ ראשון.

קלריטי זה חביב אבל לא חובה. להפוך לצב אימים עם התמרת כל זה גם מאוד מאוד יעיל, אבל שוב לא חובה. הסיבה שאף ברברי בדרגה 20 לא יגע באשף דרגה עשרים היא באפים של עשרים וארבע שעות. האשף עף כל הזמן כככככל הזמן. הא, לברברי יש מגפי תעופה? הפגת קסם. לברברי יש חפצק של הפגת קסם? הא רגע, דרגת המטיל של חפצי קסם היא ממש ממש נמוכה. זה מגביל את הברברי לחיצים, שאותם הגנה מחצים/קיר רוח הורסים בלי בעיה. ואנחנו עדיין לא עברנו את דרג 6 מבחינת לחשים. ואנחנו עדיין לא לקחנו בחשבון מקצועות יוקרה (ולאשף שווה להכנס למקצועות יוקרה, כי אין לו מאפייני מקצוע ששווה להסתכל עליהם). ושכחנו שהצלת הרצון של הברברי נורא נורא נמוכה, וזה אומר שבדרגה 20 הברברי וכל החברים שלו משרתים את האשף. אולי אפילו גם נלחמים אחד בשני (קסייקון כבר הראה דרך גאונית לזה). ושכחנו שלאשף יש פי שתיים יותר חפצי קסם מהברברי כי הוא מכין אותם בעצמו (תשלום נקנ? הצחקת אותי. כל כך קל לדלג על זה שזאת לא בעיה. וגם אם אתה תאכלס משלם את הנקנ, זה תשלום די מינורי), ולעומת הברברי הוא לא צריך לבזבז אותם בשביל לחקות את הלחשים של האשף, שיש לו במילא..
King Revange

שליחה על ידי King Revange » 05 יולי 2013, 14:10

גאלאן ניצח, ברברי בדרגה 1 באמת יותר חזק מאשף בדרגה 1, השיטה דפוקה, אני עברתי לקותרדר.
סמל אישי של משתמש
darkmo10

שליחה על ידי darkmo10 » 05 יולי 2013, 14:15

אבל ברברי+נוכל+אשף בדרגה 1 יותר שימושי מכל אחד מהם *3.
אבל תכל'ס, השיטה באמת לא מאוזנת (אחד היתרונות הגדולים לדעתי בDW - השיטה לא מתעסקת באיזון)
With moderate power comes moderate responsibility
Elan
Green Gandalf

שליחה על ידי Green Gandalf » 06 יולי 2013, 23:26

אין שום דבר חדש בזה שאשף בדרגה 1 הוא אחד המקצועות היותר חלשים במשחק, וברברי הוא אחד היותר חזקים. כמו שהתמונה הגאונית שנשלחה כאן מקודם מראה, זה משתנה אחר כך, והאשף הופך למג רב עוצמה שכל הממלכה יראה ממנו ומערכות שלמות נבנות על להפיל אותו והברברי הופך ל.... בחור ממש עצבני עם גרזן. כמה פעמים יצא לכם לראות ברברי בתור נבל ראשי במרכה? ואשף?
תחשבו על זה ככה: אשף בדרגות נמוכות מגלם תלמיד, אחד שבדיוק סיים ללמוד ומוכן להתחיל לצבור ניסיון אמיתי, "להשתפשף". בשורה התחתונה, הוא חנון עם הרבה ספרים וידע שאין לו מושג בקרבות.
לעומת זאת, הברברי זה בחור קשוח שלמד להרביץ לאנשים מגיל קטן לחננות וגם לבריונים אחרים, שכל הניסיון שלו זה להחזיק בנשק שלו ולפתוח לאנשים ת'ראש.
תסמכו עליי, בריון מנצח חנון (ברב המקרים).
בדרגות גבוהות, זה משתנה. כי לא משנה כמה חזק אתה מרביץ- יש דברים שהם פשוט על טבעיים, מעבר להבנה שלך ולקיום שאתה מכיר ומסוגל.. להרביץ לו.
לא ראיתי שארגורן וגימלי נשארו להתמודד עם הבאלרוג. זה היה גנדלף. אני בטוח שיש עוד אלפיים דוגמאות כאלה שאני פשוט לא זוכר כרגע. אבל הבנתם את הרעיון- מגים הם אדירים, בתנאי שאתה מוכן לשחק בהתחלה חלשלוש עם שני טריקים בשרוול שבורח מגובלין.
לפי דעתי תעשו קרב נוסף, עם חבר'ה בדרגה 20. רק שזה יהיה הרבה יותר מייגע. אבל גם מעניין.
גאלאן
תשובות: 27

שליחה על ידי גאלאן » 06 יולי 2013, 23:31

זה לא יהיה יותר מייגע, זה יהיה יותר עצוב. הקרב ימשך סיבוב אחד בדיוק, והאשף ינצח. כל כך פשוט. מיינדרייפ, שלטון במפלצת, הקסמת מפלצת, התפוררות מועצמת מיטבית.. יש הרבה דרכים להרוג ברברי בסיבוב אחד. אם האשף באמת רוצה הוא גם יהיה צב אימים בשביל להרוג את הברברי עוד לפני שהוא מגלגל יוזמה
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
Green Gandalf

שליחה על ידי Green Gandalf » 06 יולי 2013, 23:35

אף פעם לא הגעתי עם דמות לרמות האלה/ הדרכתי מישהו ברמות האלה, אבל זה רק מוכיח את מה שאמרתי. לא כל המקצועות עובדים אותו דבר, לא כולם מתחזקים באותו קצב ומאותו מקום.
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 06 יולי 2013, 23:37

אלא אם אתה משחק מהדורה 4
ספוילר
הצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
Green Gandalf

שליחה על ידי Green Gandalf » 06 יולי 2013, 23:43

אבל אני לא, וגם לא יצא לי לשחק, אז אין לי ממש מושג איך זה עובד שם.
גאלאן
תשובות: 27

שליחה על ידי גאלאן » 06 יולי 2013, 23:48

plasmid כתב:אלא אם אתה משחק מהדורה 4
זה ממש לא נכון. קודם כל, אם תתן לדמויות להלחם אחת בשנייה, אתה תראה שלא כולן מצליחות באותה המידה. באופן כללי סטרייקרים יצליחו יותר מרכזים ברוב המקרים. ההבדל בין השיטות הוא ש4 טוענת שההבדלים האלו רצויים, ו3 לא. זה לא הופך את 4 ליותר מאוזנת. ויודע מה? גם במקומות אחרים, שהם לא PVP. הוורלוק ממלא את התפקיד שלו פחות טוב מהסייר או הנוכל, ולכן הוא בטייר נמוך (כלומר, גבוה, כלומר.. הבנת למה אני מתכוון) יותר מהם. ההבדל הוא שקשה יותר לראות את ההבדלים האלו, אז אנשים מתעצלים לבדוק אותם וטוענים שהכל מאוזן. זה פשוט לא נכון.
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
סמל אישי של משתמש
rui
The Storyteller Archmage
תשובות: 3
יצירת קשר:

שליחה על ידי rui » 06 יולי 2013, 23:50

אבל וורלוק לא אמור למלא את תפקיד "פורץ החבורה". נתנו את זה רק כדי שלא יהיו חייבים לקחת נוכל. זה כמו שנתנו את פרצי הריפוי כדי שכוהנים סוף סוף יהיו מורשים לקחת כוחות התקפה במקום להיות ערכת ריפוי ניידת.
חבר גאה בהיכל התהילה.
!Long Live Ganor !Long Live Doreter
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 07 יולי 2013, 00:19

סער נגד רכז? באמת? איך זה מראה גדילה בקצב שונה של הכוחות? זה רק מראה שלכול אחד יש כוחות שונים ומשתמש בהם בצורה שונה.
אבל אני לפחות, לא דיברתי על הטיירים. אני דיברתי על הקטע של ״לוחמים לינארים, קוסמים ריבועיים״ שלא (נראה) שקיימת במהדורה 4.
אבל בוא לא נהפוך את העץ למלחמת מהדורות, אוקיי?
ספוילר
הצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 07 יולי 2013, 06:36

זה רק מוריד לי עוד יותר את הרצון להכיר את מה' 4.
באופן כללי 2 האהוב עלי, כי את האיזון הוא הביא בדרכים אחרות~ קוסם צריך הרבה נק"נ כדי לעלות דרגה ונוכל הכי פחות.

עלילתית, אשף צריך להגיע להיות הכי חזק, לדעתי. (אפשר אולי לעשות שיטה שה ד"ש לא יוכל להיות אשף כזה, או אשף בכלל. אבל זאת שאלה אחרת.)

אדוני אופל למיניהם יהיו אשפים.
אשפים מסוגלים לברוא גלמים, ליצור צבאות אל~מתים, אשפים ממש משפיעים על העולם.
אם ברברי מנצח אשף, זה משהו להתלהב ממנו, באותה מידה אם הוא ניצח דרקון.

אז במה' 4 אין את זה, זה מטומטם.

וגם פרצי הריפוי נשמע mmorpg להחריד.

אני יודע שכאילו הטיתי למלחמת מהדורות, אבל הדגש הוא, למה קוסמיך לדעתי כן צריכים להיות חזקים יותר.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
ברברי ללא רחמים

שליחה על ידי ברברי ללא רחמים » 08 יולי 2013, 21:33

לא האמנתי שנושא כזה יעורר וויכוח כזה גדול.
אני מודה שטעיתי אבל יש דרגות ומצבים שבהם האשף יותר חזק ויש דרגות ומצבים שבהם הברברי יותר חזק.
בואו נסכם שלכל מקצוע יש את הייחודיות שלו ואת החסרונות והיתרונות שלו.
לאשף יש את כדורי האש האדירים ואת כל הידע אבל הוא חסר תועלת כשהוא תחת אמבוש הוא מתקפה קרובה
ולברברי יש את הכוח העצום ואת הזעם הברברי אבל הוא חסר תועלת מקרב רחוק
כולנו חזקים באופן שונה ומגוון
תזעק לכאב ידידי.
תזעק כדי לספק לי הנאה. מואהאהאהאה
King Revange

שליחה על ידי King Revange » 08 יולי 2013, 22:25

המשיח הגיע. לי לקחו תשע שנים ושלושה חודשים להודות בעובדה שאולי טעיתי ואנטרופוסופיה זה לא עבודת-שטן. לך לקחו כמה פוסטים.

ברוך הבא לפורום.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה