ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

ברברים ללא רחמים!!

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
Green Gandalf

Re: ברברים ללא רחמים!!

שליחה על ידי Green Gandalf » 04 יולי 2013, 23:24

יש מצב שאתם עושים את זה בפורום, ולא בפרטי? מעניין אותי לראות את הקרב הזה.
גאלאן
תשובות: 27

שליחה על ידי גאלאן » 04 יולי 2013, 23:26

כןכן, עושים בפורום. לא שהקרב יהיה מעניין, כן? קרב בין שתי דמויות בדרגה אחד, ולפחות הברברי שלי עם בילד סביר ולא משוגע, בלי ואריאנטים ובלי ספרי הרחבה שרק אנשים מGITP מכירים :P
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
סמל אישי של משתמש
yellow_acid
תשובות: 19

שליחה על ידי yellow_acid » 04 יולי 2013, 23:41

שמע גאלאן, אם אתם מדברים על 3.5 ומותר לי להשתמש באיזה ספר שבא לי אני בונה לך וויזארד שאוכל את הברברי הכי שבור שלך בלי מלח, ואולי אם יצא לי רק 1 ולך רק 20 תצליח לנצח אותי. ואני לא מגזים.
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~
גאלאן

שליחה על ידי גאלאן » 04 יולי 2013, 23:46

ההבדל הוא שאנחנו מדברים פה על בילדים בינוניים, לא על הטופ. בשביל הטופ אל תלכו אליי, תלכו אל GITP.
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
סמל אישי של משתמש
yellow_acid

שליחה על ידי yellow_acid » 04 יולי 2013, 23:57

אה משהו בינוני?
משעמם וברור שברברי ינצח. הסיכוי היחיד של האשף זה לנצח ביוזמה ולהצליח באיזה סייב אור דיי.
מה הטעם לבזבז על זה זמן בכלל?

(וגם GITP לא יכולים לנצח את הבילד שלי עם ברברי ברמה אחד)
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
גאלאן

שליחה על ידי גאלאן » 05 יולי 2013, 01:10

קינג ריוונג' ניצח בצורה הוגנת לחלוטין. מסתבר שהיכולת לקנות כלבי שמירה היא חלק ממאפייני המקצוע המאזנים של האשף, והוא השתמש במאפיין הזה בשביל לשרוד את הסיבוב הראשון. לא טרחתי להמשיך בקרב, כי אין ספק שאשפים מוצלחים יותר מברברים גם בדרגה אחת.
King Revange

שליחה על ידי King Revange » 05 יולי 2013, 01:14

גאלאן כתב:קינג ריוונג' ניצח בצורה הוגנת לחלוטין. מסתבר שהיכולת לקנות כלבי שמירה היא חלק ממאפייני המקצוע המאזנים של האשף, והוא השתמש במאפיין הזה בשביל לשרוד את הסיבוב הראשון. לא טרחתי להמשיך בקרב, כי אין ספק שאשפים מוצלחים יותר מברברים גם בדרגה אחת.
אתה קנית ציוד? יופי, אז גם אני.

אין להאמין. הוא בנה ברברי ואשכרה חשב שאני אעמוד מולו לבד ואכנע מראש.
גאלאן

שליחה על ידי גאלאן » 05 יולי 2013, 01:34

אני האמנתי שאנחנו בודקים בצורה רצינית האם ברברי יכול או לא יכול לנצח אשף בדרגה אחד בקרב אחד על אחד. בגלל שהחלטת שלהסתמך על ציוד עובד, אז אין בעיה- אני שוכר 800 שכירי חרב בדרגה ראשונה (המדריך לשהמ, 2 מטבעות כסף לאחד) למשך יום. הצבא שלי מתקדם קדימה, רומס אותך, וצוחק בקול רם על אשפים מעל הגופה למשך 23 שעות, חמישים ותשע דקות, וחמישים וארבע שניות ברציפות.

..הא רגע, לא זאת הייתה הפואנטה של כל הניסוי הזה.  
King Revange

שליחה על ידי King Revange » 05 יולי 2013, 01:40

הפואנטה הייתה לבדוק אם בקרב של אחד על אחד, הברברי ינצח את האשף כששניהם בדרגה הראשונה.

אני חושב שלכולם היה ברור מראש שהברברי מנצח אם הקרב הוא נטו גרזן מול דרג"ש. לא טרחתי לבדוק את זה. אם זה מה שחשבת שאנחנו בודקים, אז טעית.

תן לי סיבובי הכנה מראש או שתקבע מרחק גדול בינינו, ואז תראה שזה עניין של יתרון. לברברי יש יתרון כשהוא קרוב למטרה שלו, לאשף יש יתרון כשניתן לו זמן. ואי אפשר להשוות ביניהם. התוצאה תמיד תהיה תיקו.
גאלאן.

שליחה על ידי גאלאן. » 05 יולי 2013, 01:43

אחלה. יש לך עשר דקות של הכנה שבמהלכן אסור לך להשתמש בפעולות הכנה, מהסיבה שציינתי כבר. אם אתה רוצה, זה יכול גם להפוך לשבוע הכנה, לא קריטי לי. מרחק? תבחר איזה מרחק שתרצה. מצידי גם שלושים קילומטר. האם אתה מוכן להשתתף בצורה רצינית עכשיו או שאני מבזבז את הזמן שלי ואתה רק רוצה להוכיח כמה אתה חכם ומוצלח?
סמל אישי של משתמש
yellow_acid

שליחה על ידי yellow_acid » 05 יולי 2013, 09:37

גאלאן כתב:אני האמנתי שאנחנו בודקים בצורה רצינית האם ברברי יכול או לא יכול לנצח אשף בדרגה אחד בקרב אחד על אחד. בגלל שהחלטת שלהסתמך על ציוד עובד, אז אין בעיה- אני שוכר 800 שכירי חרב בדרגה ראשונה (המדריך לשהמ, 2 מטבעות כסף לאחד) למשך יום. הצבא שלי מתקדם קדימה, רומס אותך, וצוחק בקול רם על אשפים מעל הגופה למשך 23 שעות, חמישים ותשע דקות, וחמישים וארבע שניות ברציפות.

..הא רגע, לא זאת הייתה הפואנטה של כל הניסוי הזה.  
למה שכירי חרב? היתה קונה גם כלבי שמירה והיתם עושים ניסוי מי יותר טוב בקרב פוקימונים.
[Day[9-
סמל אישי של משתמש
SandChicken
תשובות: 2

שליחה על ידי SandChicken » 05 יולי 2013, 09:59

פחחח, אתם גם יכולים לעשות את הניסוי הזה בדרגה 20 ותראו איך הברברי מנצח בעזרת חרב אנטי-קסם מחוללת שדה סטאזיס וטבעת שיגור את הקוסם.
King Revange

שליחה על ידי King Revange » 05 יולי 2013, 11:08

נכון. אם הברברי מתחיל ראשון, הברברי תמיד מנצח. גם בדרגה 40. הוא פשוט עובר את המרחק בינו לבין האשף, תוקף אותו כמה פעמים שהוא רק רוצה, ומנצח.

האשף צריך זמן. אם האשף שורד את הסיבוב הראשון, הברברי מת.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 28

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 יולי 2013, 11:28

אני מניח שאף אחד פה לא מכיר את הלחש celerity , אז תנו לי להסביר , הלחש נותן לך פעולה (בגרסה המשנית תנועה, הרגילה - רגילה והדגולה מלאה) ברגע שאתה מטיל את הלחש (שניתן להטילו תוך כדי תורו של היריב), ללחש יש מחיר אומנם , את הפעולה שאתה מקבל עכשיו אתה מוריד מהסיבוב הבא .
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
King Revange

שליחה על ידי King Revange » 05 יולי 2013, 11:34

האם זה חלק משלושת ספרי הבסיס של 3.5? לא. זה מהסל"ש 2 :cry:

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה