• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 3/3.5 אביר העץ הלבן-מקצוע יוקרה[3.5]

כתבתי את המקצוע הזה כחלק מ"מסדר העץ הלבן",אירגון בעולם המערכה שלי.המסדר מתבסס על כך שבעולם הזה יש לקסם השפעה מערערת על "אמנת הסדר"(הכוח האלוהי שמיצב את הבריאה) אך ההשפעה קטנה מכדי להיות מורגשת בהטלת לחש בודד(בערך כמו גזי חממה) ומטרת המסדר היא למנוע הטלת לחשי מאגיה(הם אומנם משתמשים בלחשי מאגיה בעצמם אבל הם משתמשים רק במעט לחשים ומהתחומים ה"עדינים" יותר,חיזוי ומגננה).
שאלתי מספר יכולות מקצוע מאבח המאגיה הסואלי(מדריך שלם למאגיה) ומקוטל הלחשים(מדריך שלם ללוחמה).
אני חושש שהוא יצא חזק מדי ושמרוכזות יותר מדי יכולות בהתחלה לעומת הדרגות האחרונות שבהן יש רק שיפור שלהן,אשמח לעזרה באיזון המקצוע.

אביר העץ הלבן

אביר העץ הלבן שם לו למטרה לעקור מן השורש את המאגיה שמערערת את יציבות הבריאה.
יש שיגידו שהמאגיה אינה מערערת את הבריאה יותר משנמלה מערערת הר עליו היא מטפסת וכי טענתם אינה מבוססת כלל אך לאבירי העץ הלבן אין זה משנה,הם נאמנים לחזון העץ הלבן של קסבן שמנבא כי המאגיה תמיט אסון על הבריאה.אבירי העץ הלבן מתאמנים בשיטות התנגדות למאגיה תוך למידתה והבנתה לעומק על חשבון אימוניהם הקרביים.קוד האבירות של העץ הלבן אוסר על האבירים להטיל לחשי מאגיה שאינם לחשי אביר העץ הלבן.

דרישות
תה"ב:6+.
מיומנויות:תורת הלחשים4,ריכוז4,ידע(המישורים)4.
כשרונות:רצון ברזל.
מיוחד:חייב להשתייך למסדר העץ הלבן.

מיומנויות
כוח-שחיה,קפיצה,טיפוס
זריזות-רכיבה
חוסן-ריכוז
תבונה-תורת הלחשים,ידע(מאגי),ידע(דת),ידע(המישורים),מלאכה
חוכמה-
כריזמה-דיפלומטיה,איום,טיפול בחיות
נקודות מיומנות לדרגה:4+מתאם תבונה

ק"פ
ק8

תוסף התקפה בסיסי
בינוני

הצלות
רצון טובה

יכולות מקצוע לפי דרגה(דרג לחש-מספר לחשים מדרג ליום)
דרגה 1-הגנה קסומה 1+,קטל מגים 1\יום,קוד העץ הלבן(דרג 1- 0).
דרגה 2-הכאה מפיגה 1\יום(דרג 1- 1)
דרגה 3-ראי לחשים 1\יום(דרג 1- 1,דרג 2- 0)
דרגה 4-(דרג 1- 1,דרג2- 1)
דרגה 5-הגנה קסומה 2+,קטל מגים 2\יום(דרג 1- 1,דרג 2- 1,דרג 3- 0)
דרגה 6-הכאה מפיגה 2\יום(דרג 1- 1,דרג 2- 1,דרג 3- 1)
דרגה 7-שדה נוגד קסם 3\יום(דרג 1- 2,דרג 2- 1,דרג 3- 1,דרג 4- 0)
דרגה 8-ראי לחשים 2\יום(דרג 1- 2,דרג 2- 1,דרג 3- 1,דרג 4- 1)
דרגה 9-הגנה קסומה 3+,קטל מגים 3\יום(דרג 1- 2,דרג 2- 2,דרג 3- 1,דרג 4- 1)
דרגה 10-הכאה מפיגה 3\יום(דרג 1- 2,דרג 2- 2,דרג 3- 2,דרג 4- 1)

תיאור יכולות

שליטה בנשק ושריון:אינו מקבל שליטה בנשק ושריון נוספים לאלו בהם הוא שולט.
לחשים:אביר העץ הלבן מסוגל להטיל מספר לחשי קודש מועטים.הוא משתמש בחוכמתו להטלת לחשים אלו.אביר העץ הלבן יודע את כל הלחשים המופיעים ברשימה למטה ובוחר כל יום אלו מהם להטיל,בדומה לכוהן אך ללא היכולת להחליף לחש מוכן בלחש ריפוי או גרימה(דרגת מטיל שווה לדרגתו כאביר העץ לבן).
לחשי אביר העץ הלבן:
דרג 1-גילוי קסם,קריאת קסם,מגן,מכת אמת,הבנת שפות,זיהוי
דרג 2-הגנה מחצים,התנגדות לאנרגיה,ראיית הנסתר,איתור חפץ
דרג 3-הפגת קסם,אי-איתור,הגנה מאנרגיה,ראיה מאגית,ראיה\שמיעה על טבעית,לשונות
דרג 4-עוגן מימדי,בועה של חסינות(פחותה),הסרת קללה,גילוי סקירה,איתור יצור
דרגה 1
קוד העץ הלבן(י"ד):אביר העץ הלבן המטיל לחשי מאגיה מאבד את היכולות המיוחדות אותן מעניק מקצוע זה ואינו יכול לעלות דרגות כאביר העץ הלבן עד לקבלת מחילה(באמצעות הלחש בשם זה).
הגנה קסומה(י"ד):אימונו המתמשך של אביר העץ הלבן בהתנגדות לקסם מתבטא כתוסף לזריקות הצלה כנגד לחשים ויכולות דמויות-לחש.בדרגה ראשונה התוסף הוא 1+,עולה ל2+ בחמישית ול3+ בתשיעית.
קטל מגים(י"ד):אחת ליום יכול אביר העץ הלבן מדרגה ראשונה לנסות להכות בלהט קנאי יצור שהוא מאמין כי הוא מטיל לחשי מאגיה או בעל יכולות דמויות לחש בהתקפת קפא"פ רגילה. הוא מוסיף את תוסף החוכמה שלו(אם קיים) לגלגול ההתקפה וגורם נקודת נזק נוספת לכל דרגת אביר העץ הלבן. היכולת הזו מסתמכת אך ורק על שיפוטו של האביר כיוון שהיא נובעת מקנאותו ואמונתו והיא תפעל גם כאשר שיפוטו שגוי. האביר יכול להשתמש ביכולת זו פעמיים ביום בדרגה 5 ושלוש פעמים ביום בדרגה 9.
דרגה 2
הכאה מפיגה(ע"ט):אביר העץ הלבן מדרגה 2 ומעלה מסוגל פעם ביום לנסות להכות הכאה מפיגה עם התקפת קפא"פ רגילה. אם הוא פוגע, הוא מסב נזק רגיל והקורבן הופך למטרה ללחש הפגת קסם דגולה. בדיקת ההפגה של האביר היא 1ק20+דרגת הדמות+6. אם מכה האביר הכאה מפיגה ביצור שאין לו לחשים או השפעות קסומות להפיגן אין המכה המפיגה משפיעה, אך היכולת מנוצלת לאותו היום.
בדרגה 6 יכול אביר העץ הלבן להשתמש בכוח זה פעמיים ביום, ובדרגה 10 שלוש פעמים ביום.
דרגה 3
ראי לחשים(ע"ט):אביר העץ הלבן יכול להדוף לחשים אל יוצריהם כפעולה חופשית בדומה ללחש החזרת לחשים(דרגת מטיל שווה לדרגתו כאביר העץ לבן).היכולת שמישה פעם ביום בדרגה 3 ופעמיים בדרגה 8.
דרגה 7
שדה נוגד קסם(ד"ל):החל מדרגה 7 יכול אביר העץ הלבן ליצור השפעה הזהה ללחש שדה נוגד קסם שלוש פעמים ביום בדרגת מטיל השווה לדרגתו כאביר העץ לבן.

עוד נינג'ה קיסרי :)

1. תיאור קצת ממצה. חבורה של פסיכים שמנסה לעקור את הקסם מהעולם... אבל משתמשת בו כנגדו? לא הבנתי.
2. קטל מאגים כללי מדי. מטרה אחת ביום, בהיתקלות, במשהו...
3. מה זה "להעביר למטרתו את הלחש הפגת קסם דגולה"?

רקע- די קצר, כדאי להרחיב, בעיקר על התקבלות אל המסדר, מטרתו של המסדר ועוד

דרישות- נתת כאן דרישה לתה"ב 6+, אך גם הטלה קרבית, כך שהוא צריך להיות גם מטיל לחשים וגם בעל תה"ב טוב. זה לא מאוד מסתדר, זה הופך את אביר העץ הלבן ללוחם/קוסם, השאלה היא האם אתה רואה אותו ככה או שלא.
וטכנית הוא יכול להיות גם אשף או מכשף, כדאי להוסיף במיוחד שהוא צריך לוותר על הטלת לחשי מאגיה עם היה לו.

מיומנויות- לא רשמת כמה מיומנויות הוא מקבל לדרגה, ובגלל שהוא צריך להיות גם מטיל לחשים קדוש (כי הוא נלחם במאגיה) אז למה הוא מקבל את ידע (דת)? ובכול מקרה- רשימת המיומנויות די דלה.

דרגות- למה 10 דרגות? היית יכול הרבה פחות, כול שאר הדרגות שלו סתם משעממות ועוסקות בשיפור יכולות, כמעט כמו כול המקצועות בסל"ש, בגלל שלא רוצים את השיפור המשעמם הזה לוקחים מקצוע יוקרה! אני ממליץ בהוספת יכולות או צמצום דרגות

לחשים- לחשי קודש או מאגיה? על פי הרקע- זה קודש, על פי זה שרשום שהוא מוריד את הסיכוי לכישלון לחשים זה מאגיה, כי לחשי קודש לא מושפעים מסיכוי לכישלון לחשים

התעלמות משריון- ראה לחשים, כי הסיכוי לכישלון הוא רק ללחשי מאגיה

קטל מגים- מאמין? זו הגדרה די כללית, אם יש מישהו עם תרמית גבוהה הוא יכול לגרום לאביר להאמין שכול אויביו הם מטילי לחשי מאגיה

זהו בינתיים, מקווה שעזרתי :)

כמו שאני תמיד עושה, אני מסתכל דבר ראשון על הדרישות. זה החלק הכי חשוב במקצוע יוקרה.
תה"ב:6+.
מיומנויות:תורת הלחשים5,ריכוז4,ידע(מאגי)4.
כשרונות:הטלה קרבית,רצון ברזל.

דרישת תה"ב אומרת שזה נועד לדמות קרבית- מישהו שנלחם עם נשק לפחות רוב הזמן. לעומת זאת, הכשרון "הטלה קרבית" הוא חסר תועלת לחלוטין למי שלא יכול להטיל לחשים. משמע, המקצוע נועד למטילים חלקיים (כמו טרובדור, פאלאדין או סייר) שנלחמים בקפא"פ. אבל דרישות המיומנות אומרות שהמקצוע נועד למטיל לחשים מאגי (טרובדור), או בן אנוש עם ריבוי מקצועות שלקח able learner (שזאת קבוצה די מצומצמת כנראה). אפשרות אחרת היא שאתה פשוט מצפה מהפאלאדין\סייר לקחת את המקצוע בדרגה גבוהה יותר מ6, למרות שזה די מתסכל.

...ואז הגעתי ליכולות. אנחנו מדברים פה על מטיל לחשים חלקי (כי הוא צריך לקחת רמות ב3 מיומנויות שרק למטילי לחשים יש, וכשרון למטילי לחשים), אבל במקום לשפר את יכולת הטלת הלחשים שלו הוא מקבל יכולת הטלת לחשים חדשה לגמרי. זה אומר שאו שהוא יהיה נורא חלש, או שהמקצוע לא נועד בכלל למטילי לחשים, אלא לבני אנוש מרובי מקצועות שהשקיעו כשרונות ונקודות מיומנות חסרי כל שימוש בשביל לקחת את המקצוע הזה :confused:

אני אעבור על שאר המקצוע מאוחר יותר

לגבי המיומנויות-באמת שכחתי לרשום כמה נקודות הוא מקבל כל דרגה :oops:(2+מתאם תבונה לדרגה) .הרשימה המצומצמת נובעת מהעצה בDMG2 בנוגע למקצועות יוקרה שאומרת שאין טעם לתת למקצוע אם מעט נקודות מיומנות רשימה ארוכה של מיומנויות מקצוע ושיש לתת רק את המיומנויות הרלוונטיות למקצוע.
לגבי הדרישות-
1)המיומנויות של מטיל הלחשים מופיעות בדרישות כי אני מדמיין את אבירי העץ הלבן כלוחמים שלומדים על מאגיה על מנת לדעת את אויבם ולכן הם צריכים מעט ידע של מטיל לחשים.
2)הטלה קרבית היא דרישה אצל אבח המאגיה הסואלי שגם הוא מיועד לדמויות ללא הטלת לחשים לכן הנחתי שזו דרישה מתאימה גם כאן.
אילו דרישות יהיו יותר מתאימות?

קינג ריבנג'-
1.הרעיון הוא שהם משתמשים בלחשים פחות בומבסטיים מתחומי החיזוי והמגננה על מנת להתמודד טוב יותר עם משימתם(והם יפסיקו להטילם אם וכאשר ישלימו את משימתם).
2.זה כנראה באמת כללי מדי,היכולת היא וריאנט ליכולת של אביר הגביע(מקצוע יוקרה משלם ללוחמה שנלחם בשדים) שאצלו היא תקפה תמיד אבל כנראה ששדים זה יותר ספציפי.כמו כן,הרעיון שמספיק לו לחשוב שמישהו מטיל לחשים לקוחה ממקצוע אחר,האינקוויזיטור צורר הצללים(מהשלם להרפתקן),שהוא בעצם אביר קודש שיכול להכות ברוע על סמך אמונתו בלבד(והוא לא צריך לבדוק אם האויב רע),אם יש לך רעיון ספציפי לאיזון של היכולת אני אשמח לשמוע.
3.זה ניסיון(כנראה לא מוצלח כל כך) שלי לתמצת את היכולת של אבח המאגיה הסואלי "הכאה מפיגה" במקום להעתיק את הנוסח הארוך והמלא.

נרוביאן-
אולי אתה צודק,פשוט הוא לא משרת אלוהות כלשהי וחשבתי עליו כמשיהו שלומד את כוחותיהם של אויביו על מנת להפנותם נגדם(וגם אני לא כל כך אוהב את הרעיון של לקבל כוחות קודש סתם כי מאמינים באיזשהו ערך).

עוג-
הרקע קצר כי השאלה העיקרית היא על הקראנץ'.
אמנם לא ציינתי את זה במכניקה שלו אבל ברקע רשמתי שהוא אינו רשאי להטיל לחשי מאגיה שאינם של המקצוע(כעיקרון,אין איסור שהוא יהיה אשף או מכשף).
10 הדרגות הן כדי שהמקצוע יהיה חלק משמעותי מהדמות,אם יש לך רעיונות לכוחות נוספים אנא שתף.
הלחשים הם מאגיה,חשבתי שזה ברור מהנתונים לגבי סיכוי לכישלון כתוצאה משריון.
לגבי קטל מגים-ראה מה שעניתי לקינג ריבנג'.

גאלאן-
אני מיעד את המקצוע לדמויות ללא הטלה והסיבה לכישרון הטלה קרבית היא ההשפעה מאבח המאגיה הסואלי(כפי שציינתי למעלה).

עידכנתי את המקצוע ואלו השינויים העיקריים(אולי היו עוד ששכחתי):
1)דרישות:הורדתי את הטלה קרבית מהדרישות ושיניתי את הדרישה לידע(מאגי) לידע(המישורים)(כי צריך לדעת על הכוח המחזיק את הבריאה-שאינו ידוע להדיוטות).
2)מיומנויות:הוספתי ידע(דת) וידע(המישורים) לרשימת מיומנויות המקצוע וגם רשמתי כמה נק' הוא מקבל כל דרגה.
3)לחשים:שיניתי את הלחשים ללחשי קודש הנובעים מחוכמה(המקור שלהם דומה לזה של אביר קודש).
4)קטל מגים:שיניתי והבהרתי את היכולת,אני חושב שהשיפור משמעותי(היא מבוססת על היכולת "הכאה" של האינקוויזיטור צורר הצללים).
5)הכאה מפיגה:שיניתי את הנוסח לנוסח שמופיע אצל אבח המאגיה הסואלי.
6)מגוון היכולות:הוספתי את היכולת שדה נוגד קסם בדרגה 7.

כרגע אני מחפש:חוות דעת על האיזון אחרי העדכון,רעיון ליכולת סוגרת מגניבה לדרגה 10 ואולי איזה שתי יכולות למלא חללים(כנראה בדרגות 5 ו-8).

נרוביאן-נכתב בפירוש שאבח המאגיה הסואלי הוא מטיל חלופי והוא "הכי טוב" למקצועות האמגוש,הלוחם,הנוכל והסייר(בדקתי שוב בספר),אתה כנראה מתבלבל עם מקצוע אחר.

רדקלוק- אולי זה רשום ככה, אבל אל תסמוך על וויזרד בעניין. הם היו בטוחים שהלוחם נלחם יותר טוב מהברברי, ושהנזיר הוא מצויין נגד מטילי לחשים. הדרישות של אבח המאגיה הסואלית הן דוגמה נפלאה לאיך לא ליצור דרישות- הם יצרו שילוב שמכריח את הדמות להיות מרובת מקצועות בין לוחם-מטיל לחשים (כי 5 רמות בתורת הלחשים זה המון. לדעתי הדרגה הכי נמוכה שאפשר לקחת את המקצוע היא 7, למרות שזה לדעתי יהיה קשה מאוד ללוחם הממוצע, כי יש המון רמות במיומנויות שלא באות ממקצוע אחד), אבל הופך את מקצוע הטלת הלחשים המקורי לחסר תועלת לחלוטין. הא, והם דורשים ממך לקחת שני כשרונות גרועים שאחד מהם מועיל אך ורק למטילי לחשים, וגם אז במקרה מאוד ספציפי.
אמגוש זה מקצוע נוראי להכנס איתו, כי יש לו רק תה"ב בינוני, ולכן אתה צריך להיות בדרגה 8 לפחות בשביל לקחת דרגות במקצוע, שלא משפר אפילו טיפה את היכולות של האמגוש (השבעות), אלא נותן יכולות חדשות לגמרי.

חוץ מזה, לפני שאתה קובע דרישות, תחליט- איזה מקצוע בסיס אתה רוצה שיהיה למי שלוקח דרגות במקצוע היוקרה הזה?

Redcloak אמר/ה:
קינג ריבנג'-
1.הרעיון הוא שהם משתמשים בלחשים פחות בומבסטיים מתחומי החיזוי והמגננה על מנת להתמודד טוב יותר עם משימתם(והם יפסיקו להטילם אם וכאשר ישלימו את משימתם).
2.זה כנראה באמת כללי מדי,היכולת היא וריאנט ליכולת של אביר הגביע(מקצוע יוקרה משלם ללוחמה שנלחם בשדים) שאצלו היא תקפה תמיד אבל כנראה ששדים זה יותר ספציפי.כמו כן,הרעיון שמספיק לו לחשוב שמישהו מטיל לחשים לקוחה ממקצוע אחר,האינקוויזיטור צורר הצללים(מהשלם להרפתקן),שהוא בעצם אביר קודש שיכול להכות ברוע על סמך אמונתו בלבד(והוא לא צריך לבדוק אם האויב רע),אם יש לך רעיון ספציפי לאיזון של היכולת אני אשמח לשמוע.
3.זה ניסיון(כנראה לא מוצלח כל כך) שלי לתמצת את היכולת של אבח המאגיה הסואלי "הכאה מפיגה" במקום להעתיק את הנוסח הארוך והמלא.
1. אתה משתמש בקסם בשביל להפסיק את השימוש בקסם, וכאשר יפסיקו את השימוש בקסם אז תפסיק גם אתה. התקבלה סתירה. בינינו, נתת להם קסם כי הם מעפנים בלעדיו. אתה צריך משהו שישמור אותם חזקים. אל תיתן להם קסם.
2. כמו שאמרתי - יריב אחד פעם בX זמן. בכל כמה דרגות אפשר עוד יריב. נניח בדרגה 10.
3. לא כדאי לתמצת דברים. עדיף להעתיק הכל במכה וגמרנו.

הנה כמה מקצועות יוקרה שמצאתי שמטרתם לחסל מגים:
http://www.dandwiki.com/wiki/Magehunter_(3.5e_Prestige_Class)
http://www.dandwiki.com/wiki/Magehunter2.0_(3.5e_Prestige_Class)
http://www.dandwiki.com/wiki/Mageslayer_(3.5e_Prestige_Class)
http://www.dandwiki.com/wiki/Witch_Hunter_(3.5e_Prestige_Class)
תקרא ותיהנה!
אתה יכול לקחת משם רעיונות למקצוע שלך...

King Revange אמר/ה:
Redcloak אמר/ה:
קינג ריבנג'-
1. אתה משתמש בקסם בשביל להפסיק את השימוש בקסם, וכאשר יפסיקו את השימוש בקסם אז תפסיק גם אתה. התקבלה סתירה. בינינו, נתת להם קסם כי הם מעפנים בלעדיו. אתה צריך משהו שישמור אותם חזקים. אל תיתן להם קסם.
2. כמו שאמרתי - יריב אחד פעם בX זמן. בכל כמה דרגות אפשר עוד יריב. נניח בדרגה 10.
3. לא כדאי לתמצת דברים. עדיף להעתיק הכל במכה וגמרנו.
קינג, זה אפשרי לגמרי שהם ישתמשו בקסם בשביל להלחם בקסם. סדרת הכשרונות "קוטל מאגים" יוצאת מנקודת הנחה שלפחות מידי פעם מטיל לחשים ייקח חלק מהכשרונות שם, וזאת לא הדוגמה היחידה.

כן, רק שסדרת הכשרונות מייצגת מישהו שלומד להלחם במטילי לחשים בשדה הקרב - לא מישהו שנלחם בקסם ברמה האידיאולוגית. נוכל שעובד בשביל גילדת הקוסמים בחיסול אשפים סוררים, אשף רברבן שאוהב להסדיר את ענייניו בדו-קרב- אלו מחסלי קוסמים רגילים. אביר העץ הלבן לא מחסל קוסמים- הוא מחסל *קסם* ולכן בעייתי שהוא יעשה שימוש בקסם (אלא כאמור אם זה קסם קדושה שהוא "בסדר" כי הוא מגיע ממקור בטוח).

אבל בניגוד אל הנינג'ה הקיסרית, לאביר העץ הלבן אין בעיה עם קסם קדושה - ולכן זה מפריע לי שהוא התעקש להשתמש בקסם מאגי.

הלאה:

דרישות - החלטת איזו מן דמות תהיה הראשונה לקחת דרגה במקצוע? כי כרגע זה מתאים לכל דמות קרבית (עם תה"ב מלא) בדרגה 7 (הדרגה שבה היא תוכל לקחת תורת הלחשים ברמה 5). בנוסף, אילו מן אנשים מתקבלים למסדר העץ הלבן?

רשימת מיומנויות - ברגע שתחליט איזה מקצוע הוא "הקלאסי" עבור אביר העץ הלבן, כדאי לקחת את רשימת המיומנויות שלו ופשוט להוסיף את תורת הלחשים ומיומנויות הידע המתאימות. אם קל לך לדמיין אביר קודש או נזיר שהוא אביר העץ הלבן, כדאי לרשום שהוא לא יאבד את יכולתו להתקדם במקצוע הבסיס.

לחשים - שים לב שסייר או אק"ד (שכרגע נראה המתאים ביותר לקחת דרגות במקצוע זה) בדרגה 7 כבר מסוגל להטיל לחשים משלו.

זה נראה שחוץ מגאלאן אף אחד לא קרא את העדכון :confused:
אני שיניתי לאחר התלבטות את הלחשים לקודש ובנוסף שיניתי את היכולת "קטל מגים"(אשמח לביקורת על היכולת הזו).
אני רוצה שהמקצוע יהיה מיועד ללוחמים בעיקר אבל כיוון שאני התבססתי בדרישות על וויזרדס אז אני אצטרך לבנות אותן מחדש אבל אין לי מושג מה לדרוש,תוכלו לסייע?

(דרקמו,הקישורים שלך מובילים לדפים ריקים)

*אהם*
the Nerubian אמר/ה:
הלאה:

דרישות - החלטת איזו מן דמות תהיה הראשונה לקחת דרגה במקצוע? כי כרגע זה מתאים לכל דמות קרבית (עם תה"ב מלא) בדרגה 7 (הדרגה שבה היא תוכל לקחת תורת הלחשים ברמה 5). בנוסף, אילו מן אנשים מתקבלים למסדר העץ הלבן?

רשימת מיומנויות - ברגע שתחליט איזה מקצוע הוא "הקלאסי" עבור אביר העץ הלבן, כדאי לקחת את רשימת המיומנויות שלו ופשוט להוסיף את תורת הלחשים ומיומנויות הידע המתאימות. אם קל לך לדמיין אביר קודש או נזיר שהוא אביר העץ הלבן, כדאי לרשום שהוא לא יאבד את יכולתו להתקדם במקצוע הבסיס.

לחשים - שים לב שסייר או אק"ד (שכרגע נראה המתאים ביותר לקחת דרגות במקצוע זה) בדרגה 7 כבר מסוגל להטיל לחשים משלו.
אם זה מיועד בעיקר ללוחם, הגיוני שהתה"ב יהיה שווה לדרגה שבה נראה לך שהוא צריך להתקבל למקצוע היוקרה. אם לדוגמה בחרת בדרגה 6, אז הדרישות צריכות להיות תה"ב 6+ אבל גם תורת הלחשים 4 רמות וידע (המישורים) 4 רמות (כי ללוחם בדרגה 6 יש מקסימום 4 רמות במיומנויות שאינן מיומנויות מקצוע).
אם זה מיועד ללוחם אז אין בעיה שיקבל הטלת לחשי-קודש משלו.

חזרה