הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

[תגובות] פליקסונדרה - משפחת חוצנים למבוכים ודרקונים 3.5

פורום המוקדש לדיונים על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות כולל פאת'פיינדר. כאן תוכלו לפגוש את המומחים, לשאול שאלות, לפרסם תוכן שיצרתם, להתייעץ לגבי הנחייה, דמויות ועוד.
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
תשובות: 36

[תגובות] פליקסונדרה - משפחת חוצנים למבוכים ודרקונים 3.5

שליחה על ידי פלאפי » 04 דצמבר 2011, 09:19

אוסף המכיל 9 מפלצות חדשות מפרי עטי עלה לפונדק: http://www.pundak.co.il/library/dnd/291-felixundra

תהליך העבודה התחיל במציאת ציורים של יצורים דמויי חתול, ויצירת חוצן המתאים לכל ציור. יש לציין שהציורים אינם שלי, ונלקחו רובם מהאתר deviantart. אחרי חודשים רבים והרבה עיכובים, הקובץ עלה לאתר בעזרתו האדיבה של אולדמן. כמו כן, יש לומר תודה לנרוביאן שעזר (קצת :) ) עם העריכה הלשונית והמכנית.

מיותר לציין שאלו מפלצות למהדורה 3.5. מקווה שתמצאו להם שימוש במשחק שלכם.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 47

Re: עץ תגובות לפליקסונדרה

שליחה על ידי Nextorl » 04 דצמבר 2011, 14:10

נחמד, אני לא אכנס לדברים מכניים, כי כמו שאמרתי כבר כמה פעמים, אני לא מבין מהחיים שלי במו"ד 3.5, אבל יש לי רק הערה אחת- טנזא'אני- התמונה שלו היא תמונה של איזה פוקימון לא? משהו כמו סוקון? תמונה
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 04 דצמבר 2011, 15:22

מגניב!
כשיהיה לי זמן (ומדפסת שעובדת) אני אדפיס את זה.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
2MUCH

שליחה על ידי 2MUCH » 04 דצמבר 2011, 17:46

מעולה. נראה לי שאני אשלב אותם במערכה שלי. הם כתובים טוב, מגניבים ומענינים. אני מקווה שאצליח לשלב אותם במערכה שאני מנהל עכשיו, בין אם כהתקלויות, בעלי ברית או יצירי סוד. זה מאוזן שהם יהיו יציר סוד משופר בפת׳פינדר? אני חושב שכן.
אני הכלב בחושך. אני המרייר על הרצפות. אני האוזן הפקוחה נגד גנב. הטוב המביא את המקל. הנביחה המעירה את הישנים. ידידו הטוב ביותר של האדם.
סמל אישי של משתמש
PeskyTiger
The Annoying Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי PeskyTiger » 10 דצמבר 2011, 20:29

אני לי ממש מה להגיד על הבניה המכאנית של זה, כי אין לי מושג ירוק במו"ד, אבל מאוד אהבתי את התיאורים של הזנים השונים.
זה מרגיש כמו משהו "אולד סקול", משהו שאפשר לפגוש בספרי "כישוף" או ממהדורה 2 של מוד"ם, וככזה, עושה לי וייב נוסטלגיה רציני.
אני מניח שרוב ה"התקלויות" עם היצורים הללו יהיו כנאפסים, ולא כאויבים?
I calculated the odds of this succeeding versus the odds I was doing something incredibly stupid... and I went ahead and did it anyway.
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
תשובות: 36

שליחה על ידי פלאפי » 11 דצמבר 2011, 12:10

יכול להיות כנאפסים, אבל יכולים להיות גם כאויבים לחבורה הנוטה לסדר (במערכה שנוגעת יותר לציר הסדר-תוהו מאשר הטוב-רשע).
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
סמל אישי של משתמש
PeskyTiger
The Annoying Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי PeskyTiger » 13 דצמבר 2011, 11:17

אולי החתולים הגדולים יותר. קשה לי לראות את עצמי נלחם בחתול בית. :)
I calculated the odds of this succeeding versus the odds I was doing something incredibly stupid... and I went ahead and did it anyway.
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
תשובות: 62
יצירת קשר:

שליחה על ידי the Nerubian » 13 דצמבר 2011, 23:22

כל חבורת הרפתקנים ראויה צריכה להתגבר בזה אחר זה מכל חטאיה. החטא הראשון הוא היוהרה, והאש המאכלת אותו היא קרב מביך נגד יצורים חלושים בצורה מגוחכת. דוגמאות טובות הן ננסק הגובלין, הקובולדים של טאקר, או...צבא של חתולי בית.
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה