• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 3/3.5 מפלצת חדשה למהדורה 3.5: אדון צללים.

• 1. כן

הצבעות: 1 33.3%
  • 2. נחמדה

• 3.תוסיף יכולות

הצבעות: 0 0.0%
  • 4. תוסיף פלאף.

• 5.תוסיף יכולות ופלאף, והיתקלות.

הצבעות: 2 66.7%
  • 6. המפלצת מצוינת.

• 7.מה זה מכשף צללים, נשמע מסקרן.

• סה"כ מצביעים
    3
סטטוס
נעול לתגובות.

demonlord

פונדקאי מהשורה
אדון הצללים הוא חלק מפרויקט חדש שלי: מכשף הצללים.

אדון צללים

Shadow_Demon_by_BenWootten.jpg

אתם רואים מולכם משהו שנראה כמו גוש טהור של אפלה, ופתאום הוא מתעצב לצורת שד, עם קרניים ענקיות,כנפיים שחורות והילה שחורה.

אדון צללים הוא ישות אסטרלית רב עוצמה, שנוצר על ידי הקדמונים: כשהקדמונים ראו שהאלים מנצחים בקרב בעזרת לגיונות המלאכים שלהם, הם יצרו מתוך כבשן היסודות ומישור הצללים כמה יצורים רבי עוצמה כמו היסודנים, מלאכי היסודות, ואדוני הצללים.
אדוני הצללים היו הקומנדו: הם נשלחו למשימות חשובות ולקרבות אדירים, אך כשהמלחמה הסתיימה בניצחון האלים, הם הועפו על פני כל המישורים ונכבלו למישור הצללים. הם כלואים שם שנים רבות, רוחשים ומבעבעים מתחושות נקם וזעם, עד שהקסם האלוהי נסדק. האלים לא הבחינו בכך, כי הם יצרו את הגזעים הראשונים, אך מהותם של אדוני הצללים זלגה טיפין טיפין לתוך העולם החומרי ויצרה אזורים אפלים. לאחר שאדוני הצללים הבינו שלא יוכלו לצאת מכלאם באופן הזה, הם החלו לפתות מעט בני תמותה ולתת להם יכולות רבות עוצמה בתמורה לשירות ולנאמנות מלאה.

אדון צללים

חוצן גדול ( רוע, תוהו, נוכרי)
נק"פ: 1000, מדמם 500
יוזמה: +4, ראה קריאת מחשבות
מהירות: 15 מטרים
דרג"ש: 25 (1- גודל, 2+ זריזות, 15+ טבעי), מגע 10, נטוע במקומו 23
תה"ב\האבקות: 18+\38+
התקפה: טופר קפא"פ 26+ (2ק6 +15 וגם 1ק6 מוות) מלתעות (4ק6+10 אנרגיה שלילית וגם 1ק12 ) 2 חרבות קצרות מוות פוצע אכזרי +3
התקפה מלאה: 4 טפרים קפא"פ 26+ (2ק6 +15 וגם 1ק6 מוות) מלתעות (4ק10 +6 וגם 1ק12 חומצה) 2 חרבות קצרות מוות פוצע אכזרי +3
תפוסה\הישג: 4.5 מטר \4.5 מטר
התקפות מיוחדות: יכולות דמויות לחש, קליע אפלה על פי רצון , פיצוץ צללים התקלות, אגרוף הצללים על פי רצון,נשימת מוות על פי רצון,גלימת תוהו התקלות,מכת טומאה 3 ליום, ברק אופל תשע ליום.
תכונות מיוחדות: ברית צללים., הפחתת נזק 10\טוב, התחדשות 5, חסינות לחומצה ולרעל, פגיעות קורן.
הצלות: קשיחות 20+, תגובה 13+, רצון 16+
תכונות: כוח 25, זריזות 16, חוסן 29, תבונה 21, חוכמה 20, כריזמה 21
מיומנויות: איום 26+, דיפלומטיה 15+, האזנה 15+, הישרדות 26+, התחזות 15+ (ראו צל), זיהוי 15+, זיהוי מניע 26+, ידע (המישורים) 25+, ידע (מאגיה) 25+, ידע (דת) 25+, מלאכה (התקנת מלכודות) 15+, ריכוז 29+,
כשרונות: התנפלות משופרת, , מיקוד נשק (חרב קצרה), מכה אדירה, ריכוז משופר, מיקוד נשק (טופר).
סביבה: מישור הצללים
אוצר: 2 חרבות קצרות מוות פוצע אכזרי +5, 200 מ"פ.
דרוג אתגר: 23
נטייה: תוהו רע

קליע אפלה: כמו קליע קסם, אבל גורם נזק אנרגיה שלילית.5 קליעים.
ברק אופל: 1ק12 ברק+3ק6 נזק אנרגיה שלילית הצלה זריזות ד"ק 15.
אגרוף צללים: כמו ההאגרוף ההולם של ביגבי אבל גורם נזק מוות. הצלה קשיחות ד"ק 15 חצי נזק.
פיצוץ צללים: קונוס של 7.5 מטר,גורם נזק 2ק10 ומטיח את המטרה 1ק6 משבצות, המטרה נופלת שרועה. הצלה קשיחות ד"ק 15 חצי נזק, חצי משבצות, והמטרה לא נופלת שרועה.
נשימת מוות: נשיפה, קונוס 4.5 מטר נזק אנרגיה שלילית 3ק6 הצלה זריזות ד"ק 15. נזק מתמשך 4.
חנית אפלה: אדון הצללים מושיט את ידו, חודר דרך מארג המישורים ולוקח חלק מהאנרגיה השלילית של מישור הצללים ומעצב אותה לצורת חנית. נזק כמו חנית הטלה אבל אנרגיה שלילית.
ברית חורבן: אדון הצללים יכול להציע להפוך למישהו להיות מכשף צללים.
צל: בגלל האופי הערטילאי שלו, אדון הצללים מסוגל לחקות כל דבר וכל אחד באופן מושלם.
קריאת מחשבות : אדון הצל יכול לקרוא מחשבות ברדיוס של 15 מטרים. לכן הוא מקבל +1 ליוזמה.

מקווה שזה טוב ואני פתוח להצעות לשיפור.
:) :D :eek: ;)

טוב, ברור מייד שאתה שחקן מהדורה 4 ולא באמת מתמצא במהדורה 3.5...

מילת המפתח "צל" לא קיימת.
נק"פ: ב-3.5 אין נק"פ קבוע ואין ערך מדמם. הנק"פ נקבע באקראי ע"פ ק"פ היצור שגם קובע את ההצלות, תוסף ההתקפה, הכשרונות והמיומנויות של היצור. נהוג לרשום נק"פ ממוצע ליצור.
יוזמה: אבל יש לו זריזות 16... זה צריך להיות 3+.
דרג"ש: אבל זריזות 16... דרג"ש 27, מגע 13, נטוע במקומו 24
תה"ב\האבקות: על סמך מה קבעת אותם?
התקפות: במהדורה 3.5 אין נזק מוות, אבל יש נזק אנרגיה שלילית.
תפוסה והישג לא תואמים ליצור גדול...
תכונות מיוחדות: במהדורה 3.5 אין נזק קורן. פגיעות היא תוספת של 50% לנזק (ולא תוספת של מספר קבוע)
הצלות: על סמך מה קבעת אותן?
מיומנויות: אני אפילו לא טורח לבדוק רמות מיומנות כי לא ברור לי כמה ק"פ יש ליצור
כשרונות: 3 כשרונות? כמו יצור עם 6 ק"פ?!
דרוג אתגר: נראה לי הרבה יותר נמוך.

התקפות מיוחדות: כמה פעמים ביום? מה דרגת המטיל? על סמך מה קבעת ד"קים?
אין הצלה מקליעי קסם. נשימת מוות - מרחקים במהדורה 3.5 נמדדים בקפיצות של 1.5 מטר, אז לא קיים קונוס של 4 מטר.

לפי ד"א וסוג מפלצת,בעיקרון. יש עצות יותר מפורטות במגד"מ.
בהתחשב בעובדה שהמפלצת בערך באותו סגנון ובאותה רמת עוצמה כמו מלאך חמה, אנימציע לתת לו אותה כמות ק"פ (22).

אני גם בונה מפלצת, ואין לי מושג מה זה תה"ב/היאבקות. מישהו יכול לעזור לי?

אם אתה לא יודע מה זה תה"ב\האבקות\איך קובעים ק"פ אולי כדי לא להתעסק בהמצאת נתונים למפלצות....
אפשר לתת רקע מפורט ויפה על המפלצת ואם זה יהיה מספיק מעניין ומגניב יכול להיות שיהיו כאן אנשים שיסמכו לבנות לכם נתונים.

זה לא זה, זה למה הוא הכין אותה במהדורה 3.5, כשברור שהוא יודע את החוקים של 4 יותר טוב? מה דוחף אותך להכין מפלצת בגרסא שאתה פחות חזק בה? זה כמו שעכשיו הייתי מפרסם משהו במוד"מ, שאני זוכר סופר במעורפל.

יש לי שאלה אחרת - איך זה שמישהו מקפיץ עץ מלפני שנתיים, בשביל שאלה שיכול היה לשאול בעץ משלו או בעץ השאלות של 3.5, ואפילו לא טורח לומר לנו באיזו מהדורה הוא משחק - ואף אחד לא שולח אותו לקרוא את חוקי הפורום?

אנונימי - לך לקרוא את חוקי הפורום.

העץ ננעל.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה