• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 3/3.5 בקשה: בניית דמות[3.5]

פנג הדרואיד

פונדקאי ותיק
שלום חברי הפורום הנכבדים.
אני מתכנן הרפתקה לשחקנים שלי, במהלכה הם משתתפים במערכה כנגד דמויי האדם (עולם המערכה שלי). המערכה היא שורה של מלחמות שמנהלים דמויי האדם (בני אנוש, אלפים, גובלינים וכו') אל מול האימפריאניים. לאורך המערכה הם נאבקים בכמה שדים שכתרו ברית עם מנהיגי דמויי האדם, ובשלב מסוים אני מתכנן שהם יצטרכו לחסל מחנה של גובלינים ואורקים. כמובן, שלמקרה הזה אני צריך מנהיג למחנה.
הבקשה שלי מכם היא בנייה של דמות- מכל סוג שהוא. היא יכולה להיות מכל מקצוע, מכל נטייה, מכל גזע. אני כרגע לחוץ בזמן וחסר רעיונות מקוריים לדמות, ולכן אני ניגש אליכם.
הדמות צריכה להיות בד"א 14, עם מערך תכונות עילית (15,14,13,12,10,8), נק"פ ממוצע ובערך 100,000 מטבעות זהב. מקצועות, גזעים, תבניות, נטיות, לחשים, ציוד ומקצועות יוקרה- הכל מותר. יש פחות עדיפות למקצועות האשף והטרובדור, כמו כן למקצועות הפסיוניים. רצוי שיהיו לה כישורי הנהגה כלשהם (לחשים שמסייעים לבני ברית, דרגות כמצביא או סתם ערך כריזמה גבוה). כמובן, אופי, היסטוריה ומראה הם חשובים.
תודה מראש, פנג

נ.ב- אני חושב שכדאי להפוך את זה למנהג נחמד, עץ שבו מדי פעם יתפרסמו בקשות לדמות/יצור וחברי הפורום יוכלו להעלות הצעות, כמו שהיה עם גוז של אייסל.

קרוסיידר תוהו, שהוא אורק עם תבנית ה"אורק, ג'אגר", כישרון מנהיגות, וטונות על גבי טונות של קומפניס שמקיפים אותו כמו פרעושים וכלב זה טוב?

בקיצור, מה שחשבתי עליו, לפני שנתחיל להתאמץ לחינם:
0. אורק, ג'אגר.
1. Crusader בדרגה 14
2. Maneuvers שנותנים כוח לנאמנים שלו, מהקאסטה של הקדושים.
3. כריזמה בשמיים - כל הנקודות של הדרגה יושקעו בה.
4. כישרון מנהיגות.
5. פשוטו כמשמעו - *צבא* של תומכים נאמנים עד מוות, חלקם בדרגות יותר גבוהות ממנו. הבחור שיהיה הסגן שלו יהיה Warblade בדרגה 13, לדעתי [אם הכריזמה תהיה 20]. אם אתה תתחשב בתוסף שנותן לו בסיס הכוח הטוב שלו ובכוחות המיוחדים שלו [בכל זאת, הוא ראש שבט], אז תקבל עוד 2 תומכים, והנאמן שלך יהיה בדרגה 14. כל השאר יהיו פשוט חיילים מאומנים. הסגן החזק השני יהיה כושף קרבי, והחיילים יהיו המוני ברברים.

אם אתה רוצה להרביץ לחבר'ה שלך קשות, תן לוורבלייד כישרון מנהיגות.

פנג הדרואיד אמר/ה:
נשמע נחמד. אתה מוזמן לכתוב.
רגע, בוא ונמשיך את זה לפני שאנחנו בונים את הדמות סופית!

1. אתה אוהב את הרעיון של שרשור ה"מנהיגות"? כלומר, לנאמן של הבחור הזה יהיה נאמן, שיהיה לו נאמן, שיהיה לו נאמן...? כי זה אפשרי. אם לבחור הראשון יש דרגת מנהיגות מספיקה כדי שיהיה לו נאמן בדרגה זהה לשלו, לנאמן השני צריך להיות ערך כריזמה בדיוק אותו הדבר כדי שיהיה לו נאמן באותה הדרגה, וככה אנחנו יוצרים חבורה שלמה של נאמנים!
2. יש לך הכוונות כלשהן בקשר לתומכים?

1. אני פחות אוהב את שרשור המנהיגות כי אז רוב האנרגיה הולכת על חישובים ובנייה של נאמנים ומלווים, ונראה לי שזה מאמץ מיותר.
2. לא, בעיקרון אין לי הכוונה. אלה יכולים להיות אורקים ברברים וגובלינים נוכלים, או כושפים קרביים או כוהנים או מה שרק תרצה. אין הגבלה.

1. תשמע, זה לא נכון. אם אתה מחליט שאתה בונה שרשור נאמנים ומשקיע בעסק, אז זה ייצא יפה. אתה תיקח את הקרוסיידר, את הוורבלייד ואת הכושף הקרבי, ואני אקח את הוורלוק, הכוהן והדרואיד, סבבה?
2. אני רוצה צבא של ברברים, עם המון נק"פ והמון כישרונות זעם ועוצמה.

Ashardalon אמר/ה:
דאמ איט. טוב, פנג, תשכח מהכל.
א.לא צריך מנהיגות בשביל להיות מנהיג.
ב'1.שאני אבין, יש צורך להראות לשחקנים את הדף דמות בשביל שיוודאו שזה חוקי?
ב'2.ומי אמר שנוולים לא מטיילים בקבוצות?
ב'3.ולמה לך להשתמש בשומרי ראש שהם חלשים ממך, אניווי?
ג.וכמה חשוב זה? האם הם 'הרפתקת צד'? הנבלים הראשיים? פילר?

חזרה