• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 4 השקה חגיגית למבוכים ודרקונים 4

SilverStars

פונדקאי ותיק
יום ג', 2/12, החל מ-18:00 בערב
"כוכבי כסף" הוצאה לאור עורכת השקה חגיגית לעיתונות, של הספר "מבוכים ודרקונים" במהדורתו הרביעית. באירוע ישתתפו אנשי מפתח בתחום משחקי התפקידים והפנטזיה, מתרגמי "מבוכים ודרקונים" הגרסה העברית ומו"ל המהדורה, "כוכבי כסף".

במסגרת האירוע יתקיים "קרב מהדורות" היתולי בשאלה איזו מהדורה היא המוצלחת, ועוד. בסוף הדיון, ידגימו המשתתפים מהלך הנחיה אחד עם תיאור הפעולות. לאחר מכן, שחקנים מקצועיים ילמדו, ישחקו וינחו את המשתתפים החדשים במהלך המשחק בכמה מוקדים שונים באירוע. השחקנים הוותיקים יספרו על תהליך ההנחיה, חווית המשחק וההנאה. באירוע ימכרו ספרי המהדורה העברית בהנחה.

אירוע ההשקה יתקיים ביום ג', 2/12/08 בשעה 18:00 בגשר דיסקונט, דיזנגוף סנטר, תל-אביב. ניתן להיאסף גם בחנות 'טקטיקה'.

ההשתתפות בחינם, כולם מוזמנים!

קצת איחרתם, כל ההשקות והחרטא, כולל עשרות משחקים(אומנם פיראטים, אך עדין) במהד' 4 למתחילים כבר הורצו, זה בא דיי באיחור.
כך או כך, מה יהיה שם עוד? באיזו שעה בערך יסתיים האירוע להשערתך?

TNJ - האירוע הוא 2-3 שעות. בערך.

לפורטה - ראשית, שפת הכתיבה שלך מבחילה. למה לכתוב "חרטא"? כלומר, למה בכלל לגלוש לרמת כתיבה כזו?
שנית, אם זה כזה "חרטא", למה אתה בכלל מתעניין?
שלישית, מאחר ואני מבין, בהתאם לרמת הכתיבה, שאתה מתקשה גם בקריאה, הרי הסבר - מדובר בהשקה חגיגית לעיתונות. לעיתונות. תקרא שוב - לעיתונות. ערוץ 10, מעריב, גלובס. העיתונות, צריכה אירוע מיוחד בשבילה, אירוע לקראתו הם יכולים להתכונן ולתכנן. ולכן, יש אירוע השקה חגיגי. שוב.
רביעית ואחרונה - אתה לא חייב לבוא אם אתה לא רוצה. זו הייתה הזמנה ידידותית, לאנשים ידידותיים. אתה לא עשית רושם ידידותי במיוחד בהודעה שלך. אבל אולי לא התכוונת, אז אתה מוזמן בכל זאת.

ביי.

אני. אמר/ה:
TNJ - האירוע הוא 2-3 שעות. בערך.

לפורטה - ראשית, שפת הכתיבה שלך מבחילה. למה לכתוב "חרטא"? כלומר, למה בכלל לגלוש לרמת כתיבה כזו?
שנית, אם זה כזה "חרטא", למה אתה בכלל מתעניין?
שלישית, מאחר ואני מבין, בהתאם לרמת הכתיבה, שאתה מתקשה גם בקריאה, הרי הסבר - מדובר בהשקה חגיגית לעיתונות. לעיתונות. תקרא שוב - לעיתונות. ערוץ 10, מעריב, גלובס. העיתונות, צריכה אירוע מיוחד בשבילה, אירוע לקראתו הם יכולים להתכונן ולתכנן. ולכן, יש אירוע השקה חגיגי. שוב.
רביעית ואחרונה - אתה לא חייב לבוא אם אתה לא רוצה. זו הייתה הזמנה ידידותית, לאנשים ידידותיים. אתה לא עשית רושם ידידותי במיוחד בהודעה שלך. אבל אולי לא התכוונת, אז אתה מוזמן בכל זאת.

ביי.
אני חייב לציין ששפת הכתיבה של פורטה לא מבחילה לדעתי, והשימוש היחיד במילה חרטא לא הופך אותו ישר לפרא אדם. הוא משתמש ותיק בפורום, והתכנים שהוא מפרסם כאן שווים קריאה בהחלט. אז נא לא להתלהם.
כמו כן - העיתונות מתעניינת במ"ת? מתי התרחש הפלא הזה? XD

חזרה