• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהו המוצר הנוסף שנמכר כבר בביגור?

סטטוס
נעול לתגובות.

Backdoorslam

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
ראיתי בביגור שנמכר מוצר כלשהו בעברית? האם זהו מוצר שלכם? מה זה בעצם?

אם אני לא טועה - זהו שמם.

המוצר אינו מוצר רשמי של כוכבי-כסף, ואינו מוצר מתורגם של wizards of the coast
זהו מוצר ישראלי מקורי, הרפתקה לדמויות בדרגה ראשונה.

המוצר נכתב תוך סיוע של כוכבי-כסף למען המונחים בו יהיו תואמים למונחי המהדורה ה-3 בעברית, אך יתכנו סטיות אחדות.

יתכן ובמסגרת שיתוף פעולה בין כוכבי-כסף ובין פלדה ואש, ניתן יהיה לקנות את המוצר באתר האינטרנט של כוכבי-כסף, לאחר השקת הספר לשחקן בעברית.

איך נקראת החברה שהוציאה את ההרפתקה? או שמדובר בהוצאה פרטית?

פרנהייט ואני שמשנו יועצים בדבר או שניים לחברת פלדה ואש בהוצאת המוצר, כך שניתן לומר שאנחנו מכירים אותו.

את החומר כותב שחקן ושה"מ מו"ד בשם עומרי סופר, סטודנט בב"ש, בן 23 (אם אני זוכר נכון),
ואת האיורים עושה חברתו.

ההרפתקה חביבה למדי, די דומה במתכונת להרפתקאות מו"ד רשמיות, הגם שבמקומות מסויימים היא לא לגמרי עומדת באותה רמה.

הקטע היפה בחוברת הוא התמסירים - דפים שניתן להפרידם ולמסור לשחקנים, כדי שיפענחו אותם ויעשו בהם שימוש. מפות, וקטעי טקסט.

סה"כ, אני הייתי נותן למוצר ציון בסביבות 8, קצת פחות או קצת יותר. העיצוב גם הוא לוקה בחסר, ודיברתי איתם על זה.
מתוכננים מוצרים נוספים שלהם, לא ידוע מתי.

חבל רק שהשיווק של המוצר שלהם נראה כמו נפילה. סוף, סוף מישהו מוציא לאור מוצר עברי מקורי ואי אפשר לקנותו מחוץ לביגור?! לא ניתן למצוא את שמו אף בגילדה. חבל.

אני מניח שבעתיד הלא רחוק תוכל לרכוש את המוצר באתר האינטרנט של כוכבי-כסף, יחד עם
הספר לשחקן.
אנחנו כרגע דנים באפשרויות שיתוף הפעולה ביננו.

אחרי הכל - כל מוצאי העברית צריכים לשתף פעולה, לא ?

חברת "פלדה ואש" הוצאה לאור אכן חיה ובועטת.

ההרפתקה הראשנונה שיצאה כבר הינה "החיה שבתוכנו", ומותאמת לחבורה
בדרגות 1 עד 4.

היא נכתבה בשיתוף פעולה עם "כוכבי כסף" הוצאה לאור, כך שתותאם למונחים העבריים
שבספרי הבסיס.

ההפצה החלה כבר בביגור, ובימים הקרובים היא תופץ לחנויות הרלוונטיות
(כגון "פריק" ) ותתאפשר הזמנה דרך האינטרנט, כנראה דרך האתר של "כוכבי כסף",
לפחות עד שיעמוד אתר רשמי לחברה.

עד שהאתר יעלה, נשמח לענות על שאלות או להגיב על הצעות בפורומים השונים.

ברכות ובהצלחה במכירת המוצרים החדשים!
כמה שאלות:
1- מה המחיר הרשמי של "החיה שבתוכנו"?
2- האם השמועות נכונות, לפיהן חברת "פלדה ואש" מורכבת בעיקר מזוג - ציירת וכותב?
3- האם מותר לכם לחשוף את המוצרים הבאים המתוכננים? אם כן, אשמח לדעת במה אנחנו עומדים לזכות.

בהצלחה.

1. המחיר הרשמי של "החיה שבתוכנו" הנו 50 ש"ח, אך מחיר זה אינו סופי, ותלוי במפיצים השונים. ( כלומר, ייתכנו שינויים בין החנויות השונות, הזמנות ישירות, קניות מרוכזות וכו' ).

2. ההוצאה לאור מורכבת ממספר סטודנטים העוסקים זמן רב בתחום, בין אם בהעברת חוגים, כתיבה, ציור, שיווק וכו'.

3. כרגע אנו עובדים במקביל על מספר מוצרים ואין באפשרותינו לחשוף אותם עדיין. בקרוב יקום אתר לחברה, בו יהיה יותר מידע על המוצרים שבדרך.

נשמח לענות על שאלות, בקשות והצעות נוספות.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה