• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ש: בקשר לקוביות

פריק, תפוח, נראה לי 50 שקל, או 25. אני לא זוכר, ויש גם קוביות קטנות בפחות כסף ואתה יכול גם לקנות דרך כוכבי כסף. דקסטר קנה משם.

תסתקל אם אתה גר באזור המרכז ואתה מחפש קוביות זולות(גם מבחינת מחיר(25 ש"ח לסט) וגם מבחינת חומרים) אתה יכול לבדוק בפריק. חוץ מזה בפעם האחרונה שביקרתי באתר של כוכבי כסף ראיתי שהם מוכרים קוביות.

תבדוק שוב באתר של כוכבי כסף - המלאי (של הקוביות) התחדש.

אלא אם אתה מתכוון לאבני גמדים - אגת בוצואנה, שמהם באמת אזל המלאי, או ליחידה האחרונה במלאי של הגולגולת והעצמות.

בברכה,
כוכבי כסף, החברה והמלאי.

תיקון -

אבני הגמדים. יש לנו יותר מסט אחד מכל סוג. למעשה, יש לנו 3 מכל סוג. מרוב הסוגים נשאר לנו סט אחד או שניים. מהאגת - קנו בשבוע שעבר את האחרון. כשנעשה הזמנה חדשה, נחדש גם את אלה (אלא אם נבחר להביא משהו אחר במקום).

בברכה,
כוכבי כסף.

כמה עולה המשלוח אצלכם לאזור הצפון?
אולי יש לכם חנות בצפון שאני אכל לקנות ממנה או אפילו מחסן שאני אלך לשלם בו ואקח את הקוביות כי אני לא רוצה לקנות דר האינטרנט.

יופי אוגמיוס :devilish:

לא, הן לא עשויות מגמדים. קרא את התיאור שלהן באתר, ותבין. אבני גמדים - ירקן, עשויות מאבני ירקן.
אבני גמדים - ישפה - עשויות מישפה.

אבני גמדים - קוורץ/רוז קוורץ - כנ"ל.

ולכן הן עולות יותר. הן לא עשויות מפלסטיק, אלא ממחצב טבעי. והן מלוטשות בעבודת יד.

ולכן הן יקרות יותר. ואכן, הן לא מיועדות לכל אחד, רק למי שמחפש קוביות שונות, יפות, איכותיות, אמיתיות. לא סתם.

חנויות בצפון - בעוד שיש לנו מספר חנויות בצפון להן אנו מפיצים סחורה, כרגע אף אחת מהן אינה מחזיקה בקוביות שלנו. אנחנו מקווים לתקן את העניין בחודש וחצי הקרובים. עד אז - רק דרך האתר.

עלות המשלוח - עלות המשלוח לכל הארץ היא זהה - 5 ש"ח דמי משלוח להזמנות מתחת ל-100 ש"ח. הזמנות מעל 100 ש"ח אינן מחוייבות בדמי משלוח. הערה : ייתכן ומצב זה ישתנה עם העלאת האתר החדש לאוויר בחודש הקרוב.

בברכה,
כוכבי כסף.

ישנם עוד לא מעט סוגים של אבני גמדים, אמת.

המחיר שלהן יכול להגיע למאות שקלים. לצורך העניין, הקוביות מכסף הן תכשיטי-אבנים, ולא אבני גמדים. ומאחר והן מכסף ומזהב, הן מצריכות רישיון יבוא ואישורים שונים לגמרי.

לא רצינו להביא את כל סוגי האבנים. נראה לנו מיותר. ואולם, אם יתברר שיש העדפה לסוג מסויים - נייבא אותו לארץ בשמחה.

בברכה,
כוכבי כסף.

תודה אבל אם כבר כנס ל http://pen-paper.rpgshop.com/ יש שם מלא ציוד נחמד שאתם יכולים לנסות להביא לארץ ובכלל רציתי לומר לך כמה דברים חשובים: בקיץ ביקרתי באיטליה ונדהמתי כשנכנסתי לחנות הספרים אחת מן הגדולות ביותר ברומא . ומה ראיתי? מלא אבל מלא ספרים של מו"ד מהדורה 3 אבל מלא ! אני חוזר מלא :!: והכל אבל הכל מתורגם לאטלקית הכל! אז מה שאני מנסה לומר זה שקצת תריצו את העניינים תיקחו את האנשים שעבדו פעם למיצוב ז"ל הם ישמחו לעזור לכם ותתאחדו אם אופוס זה רעיון אדיר בגלל שמיצוב ז"ל הוציאה ספרי מו"ד כולל ספרי קריאה למו"ד זה רעיון אדיר מקווה שתכחו את הצעותי ברצינות כי איטליה ! אני מדבר על איטליה מקדימים אותנו.

דריזט, התאחדות עם אופוס לא תביא לתחום הרבה, מרבית החברות הגדולות עושות דברים רק אם יש בזה כסף ומהר, תרגום ספר קריאה היא מלאכה יותר פשוטה ויותר ריווחית שוכרים מתרגם שלא מודע לעצמו ונותנים לו לתרגם ללא בקרה הגיונית... וכמובן מתרגמים רק דברים שימכרו כמו רומח הדרקון (שאף יצא מחדש פשוט עם כריכה מחדש ועלות מינימלית) בלי צורך בעריכה גרפית (כמו למשל בספרים עם תמונות) והופה לשוק...
איטליה ידידי היא ארץ המונה 57 מליון איש וכ300000 קמ"ר אתה משווה אותה לישראל?

חזרה