• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ש: מפות להרפתקה

the thif

פונדקאי פעיל
רציתי לשאול אם מישהו יכול להגיד לי איפה אני יכול למצוא מפות להרפתקה אני מצייר נורא אז אני לא רוצה לנסות אםילו אבל אם מישהו יכול לשרוק לי מפה או להפנות אותי למקום שבו יש מפה אם יש בה ערים זה אפילו יותר טוב ם לא אני אצייר כל מפה תהיה טובה אפילו מפה אילמת

בתודה the thif

אני לא חושב שאפשר להגדיר את המפות בMAP-A-WEEK של Wizards כשיכות לעולם כלשהו כי הן לא מפות אזוריות(לרוב) אלא מפות של מבוכים, בנינים, מבוכים, מקדשים, מבוכים, ארמונות, ומבוכים.

תודה על האתרים שנתתם אבל רציתי מפה של אזור שלם עולם או אזור מסוים באותה מפה לא עיר או בנין אלא מפה אזורית או עולמית אם יש את שניהם זה מצוין

AndyBear אמר/ה:
אני לא חושב שאפשר להגדיר את המפות בMAP-A-WEEK של Wizards כשיכות לעולם כלשהו כי הן לא מפות אזוריות(לרוב) אלא מפות של מבוכים, בנינים, מבוכים, מקדשים, מבוכים, ארמונות, ומבוכים.

כן אני יודע, MY BAD

the thif אמר/ה:
תודה על האתרים שנתתם אבל רציתי מפה של אזור שלם עולם או אזור מסוים באותה מפה לא עיר או בנין אלא מפה אזורית או עולמית אם יש את שניהם זה מצוין

עולמית?!? עולמית?!? אין דבר כזה, מפה "עולמית". מקסימום יבשות.

אני מבין שאי אפשר מפה של עולם אז מפה של יבשת אפילו משהו שאתם ציירתם כיח אני לא ממש כישרוני ואני לא רוצה לקחת משהו מספר כי אז הם ידעו לאיפה הם מגיעים אפילו מפה שאתם ציירתם ותסרקו לי אותה תעזור ואם יש לכם גם מפות של אזורים התוך המפה עוד יותר טוב אז בבקשה אנחנו אמורים להתחיל לשחק בקרוב

בתודה the thif

נ.ב אולי שבילך זה קל לצייר מפה אבל כשאני מצייר קו ישר יוצא עיגול אי לי כשרון ציור

ביקשתי ממך ומכל מי שבפורום שיסרקו לי מפה כי אני משער שלרוב יש פה מפות מצוינות מוכנות וזה דקה לשרוק אני שה"מ מתחיל ואני לא רוצה לטעות במפה ולצייר להם משהו עקום אז ביקשתי מכם

אם אתה שה"ם מתחיל ההיתי ממליץ לך להריץ משחק בעולם מוכן, אם העולם הוא לא עולם מערכה מסחרי תוכל למצוא מפות של העולם באתר של העולם, במקרה של עולם מערכה מסחרי, לחלק מספרי המערכה של Wizards מצורפת מפה יחסית גדולה ומדויקת(כמו לדוגמא לממלכות נשכחות שלהם).
אז אם כסף הוא בעיה תחפש בגוגל: Campaign Settings, Rpg Games
במקרה שאתה כן יכול להקריב 240 ש"ח אולי תקנה את ממכות נשכחות.
סך הכל לרוב לכל עולם מערכה תמיד גם יש איזהשהו Archive של רעיונות להרפתקאות באינטרנת וככה גם תוכל להוציא רעיונות כשאין לך.

חוץ מזה אתה לא חייב מפה כדי להריץ משחק.

אין למישהו משהו פשוט כמו ברומח הדרקון כזה בשחור לבן עם דרכים מרכזיות יערות כמה איים אבל בלי הרבה צבע ועם הרבה ערים ותנאי שטח יענו ביצה, יער, הרים, גבעות וזהו לא משהו גדול אלה משהו שאפשר יהיה בקלות להגיד להם לאיזה כיוון ללכת וכמה זמן יקח להם להגיע אליו ואם אין לכם מפה עם ערים פשוט אני אצייר אותם ואת הדרכים זה לא בעיה הבעיה היא מה שבתוך המפה והיחס שבין אזור לאזור יענו שלא כל המפה תיהיה ערים ורק שתי סנטימטר יהיה מישור

אם כבר מזכירים מפות למה אף פעם לא ראיתי מפה של רומח הדרקון חוץ מיבשת אנסלון יש עוד יבשות ולמה לא כותבים סיפורים על היבשות האלה בטח קורים שם גם דברים מעניינים?

חזרה