• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תבנית חדשה- מצמיח איברים

דג

פונדקאי ותיק
במהלך קריאה של ספר בשם "9 הנשמות של כריסטופר צ'אנט" עלה בראשי רעיון ליצור תבנית חדשה שתייצג יצור שיכול להצמיח ראשים/גפיים/כנפיים וכו' כרצונו.

להלן דוגמא המשתמשת בטיגריס כיצור בסיס:

חית פרא קסומה גדולה (משופרת)
ק"פ: 6ק18+8 (45 נק"פ)
ק"פ בהצמחת איברים: 6ק24+8 (51 נק"פ)
יוזמה: +2
מהירות: 12 מ'
דרג"ש: 14 (-1 גודל, +2 זרז, +3 טבעי)
דרג"ש בהצמחת איברים: 16 (-1 גודל, +2 זרז, +5 טבעי)
תה"ב: +4
התקפה: טופר +9 קפא"פ (1ק6+8)
התקפה בהצמחת איברים: טופר +10 קפא"פ (1ק7+8)
התקפה מלאה: 2 טפרים +9 קפא"פ (1ק6+8) ונשיכה +4 קפא"פ (2ק3+6)
התקפה מלאה בהצמחת איברים: 6 טפרים +10 קפא"פ (1ק7+8) ו-3 נשיכות +5 קפא"פ (2ק4+6)
הצלות: תגובה +7, קשיחות +9, רצון +3.
תכונות: כוח 23, זרז 15, חוסן 17, תבנ 2, חוכמה 12, כריזמה 6.
תכונות בהצמחת איברים: כוח 25, זרז 15, חוסן 19, תבנ 2, חוכמה 12, כריזמה 6.

יצירת מתמיח איברים

סוג: כל סוג של יצור יכול להיות מצמיח איברים.
יכולות מיוחדות: מצמיח איברים יכול כפעולה בסיבוב מלא להצמיח לעצמו עוד גפים נוספים, כל סוג של איבר שיש ליצור שניים ממנו (למשל ידיים, רגליים, כנפיים וכו'), מוצמחים עוד עד 4 גפיים (ככלומר 6 בכללי). כל איבר שיש ליצור אחד ממנו (כמו ראש) מוצמחים עוד עד 2 (כלומר 3), בנוסף, בעת הצמחת האיברים היצור יכול לבחור להוסיף +2 לחוסן, לכוח ולשריון הטבעי מפני שהוא מעבה את שריריו.

כדי להיות נחמד אני אחסוך מקופיל ואצעק בעצמי סדר!!!!!!!!!!

אם נכרת ליצור הראש הוא מת או שהוא יכול להצמיח חדש תוך זמן מה?
הוא יכול להצמיח אברים של יצור אחר
לדוגמא אני בן אדם את תת-הסוג הזה ואני מצמיח רגליים של אורק?

מצמיח האיברים הוא לא סוג ולא תת-סוג, הוא בסך הכל תבנית, כמו ליץ' או ערפד.
ראש אחד של מתמיח האיברים הוא הראש המקורי, וגם אם תכרות כמה מוצמחים הגוף לא ימות.
לא, בן-אדם יכול להצמיח רגליים של בן-אדם ולא של אורק.

יצור שיכול להצמיח איברים כמה שבא לו זה נחמד, אבל למה לשים את זה בתבנית? זה קשור כמו לשים את זה ככשרון. אני ממליץ לעשות מזה יצור בפני עצמו. חוץ מזה, שאין הגיון בתבנית הזאת. מה לפחות הסיבה המשחקית שלה? (יענו, מכשף מרושע יצר יצורים כאלה לכיף..?)

אני חשבתי על קליסקת האשף תהפוכה הרשע שבא לקח מין של יצורים ויצר אותם כך כדי שיגנו עליו, לאחר מכן זה יתפתח מפני שזה עובר בתורשה וכל אחד ש- אבא של אבא של אבא של אבא של אבא של אבא של אבא של אבא של אבא של אבא של אבא שלו היה כזה, יכול להיות כזה. ובנוסף רציתי שכל סוג של יצור יוכל להיות כזה, בן-אדם, דרקון, נמר וכו'...

חזרה