• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ארבע שאלות

donuts

פונדקאי פעיל
1. subdual damage זה נזק הכנעה, נכון?
2. יש איזה מקצוע בספר שנקרא פת' אוף דה סורד, שבדרגה תשיעית (מקצוע יוקרה של 10 דרגות), הוא מקבל יכולת עם ד"ק הצלה בשביל להתנגד, 18.
עכשיו, הספר הוא מהדורה 3, ואני מכיר הצלות שמשתנות לפי דרגה ותכונות, אז יש למישהו רעיון איך לשנות את זה אבל להשאיר את האיזון.
3. יש מקצוע באותו הספר, שמקבל יכולת שמכריחה את כל היצורים הכאויטם סביבו להציל הצלה או ש: (בציטוט מתוך הספר)
"or become panicked(damage 85)" מה זה אומר?
4. שאלה על הכובל. רשום שהדרגה הגבוהה ביותר של שרידים שהכובל יכול לזמן הם שווים לדרגה שלו, ובטבלה כתוב אחרת.
יכול להיות שטעיתי, ויכול להיות שהם טעו. אז מי טעה, אני או הם?

1. כן. וגם Nonlethal הוא נזק הכנעה (תלוי באיזו מהדורה אתה מסתכל).
2. 10+דרגת המקצוע+מתאם תכונה. מה היכולת עושה (מבחינת פלאפ)?
3. כנראה שהיצורים סופגים נזק ונעשים מבוהלים. לכמה זמן?
4. הכובל מ-TOM? לפי הטבלה. הרי יש רק 8 דרגות של שרידים.

1.תודה.
2. מבחינת פלאפ, הוא פשוט תוקע את אגודלי הוו שלו, (hook thumbs), וקרע רקמות חיוניות מהגוף, ואז היצור מאבד נקודת חוסן כל סיבוב, או עד שהוא מושפע הלחש מרפא, מרפא המונים (כמה מפתיע!) וregenerate. (התחדשות?).
3. רשום שם שכל היצורים הכאוטיים ברדיוס של שש מטר ממנו חייבים להציל או להיות מבוהלים (נזק 85). לא רשום כמה זמן. רשום שהוא יכול להפעיל או להפסיק יכולת זאת כפעולה חופשית. היא פועלת כל הזמן באופן טבעי. כנראה שכל עוד הם נשארים ברדיוס הם מבוהלים.
4. תודה.

3. לפי ההודעה האחרונה שלך זה נשמע כמו הילה שכל מי שמתקרב אליו חייב להציל או להיות מבוהל אבל אין לי מושג מה קשור הנזק. אולי רק יצורים בעלי פחות מ - 85 נק"פ (או יותר מ - 85 נק"פ) מושפעים.

זה בחלט הילה. זה נקרא בספר: aura of justice
עריכה: בנוגע להצלה, נרוביאן. אם הד"ק לפי הספר הוא 18, אז הרעיון שלך אומר שהוא מינימום 19+מתאם תכונה. בכלל זה רציתי רעיו שישמור את האיזון. אולי 10+חצי דרגת מקצוע+מתאם תכונה?

regenerate זה התחדשות.
לגבי הד"ק הצלה-אם מדובר ביכולת של מקצוע בסיס/מפלצת/כל דבר שאינו מקצוע יוקרה, ד"ק ההצלה אמור להיות 10+ חצי ק"פ+ מתאם התכונה המתאימה(לי נדמה שכוח). אם זו יכולת של מקצוע יוקרה-10+ דרגת מקצוע+ מתאם תכונה מתאים.

חזרה